Страница 7 от 17 ПърваПърва ... 56789 ... ПоследенПоследен
Показване на 91 до 105 от 247
  1. #91

    Подразбиране

    Честит рожден ден, didida. Пожелавам ти много здраве и много свободно време за любимото ти хоби!


  2. #92

    Подразбиране

    Здравейте момичета. Благодаря ви за пожеланията и ПРЕКРАСНИТЕ ПОДАРЪЦИ. До сега снимах, толкова красота.....
    Представям ви подаръка си от Светла Петрова, която толкова много ме изненада. Обади ми се по телефона, честити ми рождения ден и ме пита дали съм си вкъщи. Изобщо не подозирах....тя ми била другарчето. Връчи ми подаръка - страхотния подарък лично. Най - изящния гоблен, който някога съм виждала, парче червена панама, рамчица сърчице и много интересен конец - нещо като ламе и брокат, но не точно - не бях виждала такъв. Получих също и прекрасен пролетен букет от лалета и фрезии. Вижте каква красота
    Всичко беше увито в тази златна хартия и завързано със златна панделка.Встествено, направихме си и снимка.
    Светле, безкрайно благодаря!
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Редактирано от didida : 16.03.2013 в 15:46.

  3. #93

    Подразбиране

    Представям ви и следващия си подарък - от Гинева
    Мила Данче, много, много ти благодаря за красотите, които си подготвила за мен. Бсичко е много, много красиво ( извинявайте, че се повтарям, но наистина останах без думи). Вижте.
    Имам си гобленче на блестяща панама, престилчица за бутилка, едно бижу - иглениче, прекрасно гобленче на ланарте, което с удоволствие ще ушия, поздравителна картичка, заготовка за ключодържател и за картичките, които с удоволствие правя - крива ножичка и двойно залепващо тиксо. И от любимите бонбонки
    Данче, благодаря и на теб мила от сърце!
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  4. #94

    Подразбиране

    Браво, много хубави подаръци си получила Особено гобленчето с тиквите...много ще ти завиждам за него Аз си имам един сантимент към тиквите и винаги се радвам на гоблени с тикви. А и допълненията ти са супер! Честит рожден ден и от мен!
    Хубава игра- аз за пръв път се включвам и сега събирам впечатления за моите другарчета и за това какво се подарява, за да не си разочаровам рожденничките . За сега като гледам всички се стараят много, може би не им е за първи път, не знам, но има страхотни изненади до момента, а няма и 1/4 от годината още...

  5. #95

    Подразбиране

    Честит рожден ден! Много здраве, много любов от близките и време за любимото хоби!



    Прекрасни подаръци си получила, да са ти честити!

  6. #96

    Подразбиране

    Честит рожден ден и от мен на мартенските рожденички. Момичета бъдете здрави и страшно щастливи!

    zeza_v@abv.bg

  7. #97

    Подразбиране

    Диди, радвам се, че ти харесва моя подарък. Със здраве да си ползваш всичко.

  8. #98

    Подразбиране

    Гинева, Светле, прекрасни са подаръците, които сте подготвили за мен. Благодаря ви още веднъж от сърце. Надявам се и аз да успея да зарадвам другарчетата си така, както вие зарадвахте мен.

  9. #99

    Подразбиране

    Диме,със закъснение ти пожелавам много здраве и късмет!!!Честит рожден ден!!!
    Имаш прекрасни подаръци ,да са ти честити!!!

  10. #100

    Подразбиране

    Честит рожден ден със закъснение и на didida! Да бъде здрава, щастлива, много радост и поводи за усмивки в живота й!

    На Марго искам да кажа, че се радвам, че се запознах с нея и я чакаме на гости в Добрич.
    Марго, бих била щастлива ако съм успяла да ти доставя радост на твоя ден! Ти го заслужаваш!

  11. #101

    Подразбиране

    Ден преди да порастна с още една година, започнаха да идват подаръците Получих подарък от Ирина (irina48 предполагам) и то какъв подарък.Имам страхотна бродерия-пейзаж, книгоразделител и игленик.Както и още мн.други неща, които съвсем скоро ще влязат в употреба.
    Благодаря ти , мила Ирина, за чудесните подаръци.Благодаря и за милото пожелание, както и за толкова човешкото писмо, което ми помогна поне мъничко да те опозная.
    Оставям ви да се порадвате на подаръка ми, а аз отивам да купя торта за утре


  12. #102

    Подразбиране

    Силвия,радвам се,че всичко е пристигнало невредимо,макар и един ден по-рано.Надявам се да съм те изненадала и зарадвала.За пръв път участвам в игра, и ми е много интересно като гледам как всички се стараете, и какви прелестни неща творите.Със здраве да си ползваш всичко,което приготвих за теб от сърце

  13. #103

    Подразбиране

    Благодаря ,Ирина. Наистина е много вълнуващо подготвянето на подарък -изненада за някого.Както и получаването на такъв. Кокосовите бонбони са страхотни.


  14. #104

    Подразбиране

    Силве, честит рожден ден! Бъди здрава, весела и винаги пълна с идеи!

  15. #105

    Подразбиране

    Реклама:
    Sissak,
    честит рожден ден,мило момиче!

Страница 7 от 17 ПърваПърва ... 56789 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •