Страница 1 от 17 12311 ... ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 247
  1. #1

    Подразбиране Игра ЧРД - 2013

    Продължение на вече позната на нас Игра ЧРД-2012
    (http://www.goblenite.org/showthread.php?t=9640)


    - Записване до 1 декември
    - Всеки ще има 2 другарчета - летен и зимен - които ще бъдат изтеглени на 2 декември
    - Подарък ще включва избродирана картичка или гоблен на тема "честито" и допълнение до 30 лева
    - всеки ще прати на 2 човека (по различно време) и ще получи 2 подаръка на рожденият си ден

    Всеки който ще участва трябва изпратя ми адрес и телефон (ако го нямам още) и дата на раждане на лични

    Списък:
    1. vishenka - pipitka и Margo67
    2. boneli - di_di_da и pipitka
    3. mirastiv - vishenka и m_rija
    4. didida - Гинева и Светла Петрова
    5. margo67 - boneli и Daniela Slavova
    6. ovne - galq_ivo и mandol
    7. vesi700 -mirastiv и sissak
    8. pissi s
    9. smiles - didida и Светла Петрова
    10. sissak - pissi_s и irina_48 и vesi700
    11. galq_ivo - boneli и m_rija
    12. Гинева - smiles и sissak
    13. m_rija - vishenka и ovne
    14. pipitka
    15. Daniela Slavova - mirastiv и margo_67
    16. Светла Петрова - irina48 и mandol
    17. irina48 - smiles и Гинева
    18. mandol - ovne и vesi700
    Редактирано от vishenka : 27.12.2013 в 17:53.

  2. #2

    Подразбиране

    И аз се записвам тази година- предната не съм видяла, че има такава игра. Но сега няма да я пропусна

  3. #3

    Подразбиране

    Само да кажа на всички, които се чудят- Момичета, не се чудете ами бързо се запишете, че играта е чудесна и много, много лесна. Аз участвах тази година и освен подаръци получих и страшно много положителни емоции и мога само да съжалявам, че нямам възможност да се запиша отново.

  4. #4

    Подразбиране

    Сега виждам тази игра. Обичам игрите и се записвам с най голямо удоволствие. Ще досаждам на Оля с въпроси ако нещо не ми е ясно. Изчетох предната игра за 2012г. и сякаш изживях прекрасните ви емоции. С удоволствие ще си проуча другарчетата и ще подготвя иненади за тях
    Редактирано от didida : 08.10.2012 в 17:48.

  5. #5

    Подразбиране

    И аз се записвам отново, играта е чудесна

  6. #6

    Подразбиране

    Оленка, отново съм в списъка! Много ти благодаря за тази игра!

  7. #7

    Подразбиране

    Олечка,да не пропуснеш и мен, с много емоции ме зареди тази игра, обаче имам и една молба - виж как си разместила буквите в първия си пост :
    - вески ще прати на 2 човека (по различно време) и ще получи 2 подаръка на рожденият си ден

    тук нали нямаш предвид,че аз ще пратя на 2 човека подаръка, щото другите записали се какво ще правят без подаръци

  8. #8

    Подразбиране

    Ако така ще заяждаш се с мен - Вески ще прати на всички, и двамата само на нея)))))))))))))) А други на мен)))))))))))))

  9. #9

    Подразбиране

    И АЗ СЕ ЗАПИСАХ

  10. #10

    Подразбиране

    Запишете и мен!
    Сигурна съм, че ще много интересно

  11. #11

  12. #12

    Подразбиране

    Записвам се и аз

  13. #13

    Подразбиране

    За мен предишната игра приключи. Получих и изпратих два подаръка. Надявам се, че съм зарадвала моите другарчета, така както бях зарадвана и аз. С най-голямо удоволствие се записвам и за втория сезон на играта.
    Емоциите са невероятни.

  14. #14

    Подразбиране

    Нещо няма много желаещи за играта тази година
    Но според мен играта си я бива и реших пак да се запиша . Макар да не съм добила лични впечатления от подаръците си( не ми е дошъл реда още)... удоволствието да избираш и да приготвяш нещо за рожден ден на приятел по хоби е просто невероятно. Силно се надявам и получателите на подаръците да са толкова щастливи, колкото подаряващите

  15. #15

    Подразбиране

    Реклама:
    И аз се записвам,отавна нямах време да четеа във форума,че и да шия също,заради малкото бебче.Но вече сме по-големи и с вълнение се записвам.
    eхooooooooooooooo

Страница 1 от 17 12311 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •