Страница 15 от 17 ПърваПърва ... 51314151617 ПоследенПоследен
Показване на 211 до 225 от 247
  1. #211

    Подразбиране

    Ирина,честит рожден ден!Пожелавам ти здраве,радост и късмет!
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  2. #212

    Подразбиране

    Благодаря на sissak и joana за прекрасните пожелания!Бъдете здрави!

  3. #213

    Подразбиране

    Днес получих колетче и от второто си другарче!Мила Гинева,много красиви подаръци си ми изпратила свързани с любимото ни хоби.Прекрасни са!Толкова много ме зарадва! Всичко е много хубаво и направено с вкус - гобленче точно за рождения ден,страхотна картичка с мили пожелания и няколко неща,които трябва аз да избродирам.Благодаря ти от сърце за тези красотички,с които ме зарадва!


    ALIM6593.jpgALIM6606.jpgALIM6616.jpgALIM6609.jpgALIM6617.jpg

  4. #214

    Подразбиране

    Отдъхнах си! Радвам се, че съм те зарадвала макар и един ден по-късно! Със здраве да си ушиеш гобленчето и да оползотвориш престилчиците и картончетата за картичките.

  5. #215

    Подразбиране

    С удоволствие ще си избродирам всичко и като са готови ще покажа!Още веднъж много благодаря!!!

  6. #216

    Подразбиране

    Тази вечер, почти седмица по рано започна рождения ми ден ! Много съм щастлива - имам си великолепен подарък от Оля. За всичко е помислила - имам невероятно мънистено гобленче, списание със схеми, копчета в най различни форми, са допълнение към куклите ми, Комплект мънистен гоблен със страхотна котка (синчето вече дава зор да я ушия), любимата на мъжете ми сгушенка и най вкусните бонбони, които съм опитвала - казвам опитвала, защото "вълците" ги нападнаха веднага . Благодаря ти мила Оля, за прекрасните емоции и прекрасната игра . Целувам те и те прегръщам!
    Направи един обикновен ден празник!

  7. #217

    Подразбиране

    Прекрасни подаръци!!!

  8. #218

    Подразбиране

    Радвам се, че подаръка ми стигнал здрав и навреме. Не че баш навреме ама, тук трябва да се извиня, ама малко съм саката сега (който не знае) и просто няма как да ходя до еконт или пощи (мога да си извикам куриер, ама пак трябва да сляза долу да му отворя входа - а не мога) затова аз взела решение, че по-добре отрано, но навреме (докато имало кой да ми го прати) Надявам се, ще ми извиниш за това((((

  9. #219

    Подразбиране

    ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, ОЛЯ!
    С ПОЖЕЛАНИЕ ЗА МНОГО ЗДРАВЕ,ЩАСТИЕ, ЛЮБОВ И СБЪДНАТИ МЕЧТИ!



  10. #220

    Подразбиране

    И аз си имам подаръци
    DSC09060.jpg
    Ето го първият - подарък от Ивелина от Варна (pipitka)
    Красиво гобленче в цвят бордо, комплект конци, сладко искушение, комплект с мъниста на Мил Хил (таково аз още нямало) и картичка с пожелания!
    DSC09064.jpg
    А вторият ми подарък аз получила лично от Марго (margo67) - благодаря ти, мила, че посетила ме в моят празник и зарадвала ме със своите красоти! <3
    Имам си гобленче в оранжево, две красиви чаши със макове и кутия с макове - там ще пазя запасите ми от мъниста!
    Също така Марго незабравила и да ме зарадва за коледа - имам си декупирано шампанско за празника и сладка почерпка към него!

    Благодаря ти още веднъж, че дошла и изпила с мен едно "кафе" за моето здраве!

    Мили момичета, мерси, че ви има, вие направиха празника ми още по красив и емоционален

  11. #221

    Подразбиране

    Оля,честит рожден ден на патерица!Да си жива и здрава,и все така добра към нас!Получила си страхотни подаръци,със здраве да ги ползваш!!!

  12. #222

    Подразбиране

    Оля,искрено се надявам да ти е харесал подаръкът ми и да съм те зарадвала за твоят празник!
    eхooooooooooooooo

  13. #223

    Подразбиране

    Тази вечер получих и другия си подарък за утрешния ми рожден ден! Мога само да кажа че съм невероятна късметлийка в тази игра - другарчетата ми са изключителни
    Вижте какво получих от Пепито (ovne) . Нямам думи да опиша емоциите които ми донесе. Имам жестока кутия слон и други две кутии за дреболийки - толкова необходими при нашето хоби, бонбони, конци, рамка, приказен шал, и гобленче на Дименшън - нежно, ефирно и с рамка направена пак от нея . Пепка, Пожелавам ти много здраве и много време за приказните неща, които правиш . Насладете им се и вие - всичко е направено от нея ръчно, направо ме разплака!

  14. #224

    Подразбиране

    Само един пост не стига

    Пепи

  15. #225

    Подразбиране

    Реклама:
    Имам си и един подарък изненада от моя любима виртуална приятелка - Любомира (mandol).
    Миличка, благодарение на теб деня ми започна и завърши по великолепен начин! Вижте какво прекрасно и нежно бродирано бижу си имам :

    Оля, Пепи, Любомира, Благодаря ви , че ви има момичета! Изпращам ви хиляди целувки!

Страница 15 от 17 ПърваПърва ... 51314151617 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •