Страница 16 от 17 ПърваПърва ... 614151617 ПоследенПоследен
Показване на 226 до 240 от 247
  1. #226

    Подразбиране

    Още едно доказателство,че българките са много кадърни ! за страхотните подаръци!!!

  2. #227

    Подразбиране

    Честит рожден ден, Мария! Желая ти много здраве и щастие!

  3. #228

    Подразбиране

    Честит рожден ден, мила Мария! Думите са малко, с които искам да ти пожелая цялото щастие на света!
    Радвам се, че подаракът ми пристигна навреме и ти харесва. Нека винаги дните ти са изпълнени с положителни емоции! Днес ще празнувам с теб!

  4. #229

    Подразбиране

    Честит рожден ден!Пожелавам много усмивки и весел празник!Наздраве!

  5. #230

    Подразбиране

    Момичета, другарчето на pipitka вече са очевидни, моля ги да пуснат колети си преди празника и - по коледа, за для стигне всичко навреме!

  6. #231

  7. #232

    Подразбиране

    Аз преди месец питала - желаещи нямало

  8. #233

    Подразбиране

    Момичета! И за для свърши сагата с подаръка на Силвия - тъй като смятам (и мисля, че моето мнение ще разделят доста хора), че тя не получила подарък от другарчето си, аз и "сменила" другарчето.
    Но нямало как тя да получи подарък точно на рожденият си ден, тъй като всички били подготвени за други дати. Силвия получава коледен подарък от Весито

    Надявам се, че вече мога да смятам тази не много приятна сага за приключена!

  9. #234

    Подразбиране

    Получих си го.Страхотен е. Довечера ще кача снимки и тук.Просто думи няма да изразя радостта си.Вече благодарих на Веси, че ме направи изключително щастлива


    Редактирано от sissak : 17.12.2013 в 20:26.

  10. #235

    Подразбиране

    Влизам все с надежда да видя завършека на играта и последните подаръци за рождения ден на pipitka, но няма нищо. Да не би нещо аз да съм в грешка?

  11. #236

    Подразбиране

    Дани, май и аз съм в същата грешка.
    Все влизам да проверя какво стана - и "няма никой тука"

  12. #237

    Подразбиране

    Оле, кога е рождения ден на pipitka? Явно нещо се е случило. Не може и двете й другарчета да не са й изпратили подарък. Гледам, че последно е влизала във форума вчера. Защо пък й другарчетата нищо не пишат. Дано да е затишие пред буря от хубави подаръци и зарадвана рожденичка.

  13. #238

    Подразбиране

    Не се тревожете хора,още вчера едното ми другарче идваше у дома да ми донесе подаръка.Обади ми се,но аз не съм във Варна,както бях прдупредила Оля.Пътувах и Другарчето ми-Даниела от Добрич ме попита къде да ми го изпрати,така че скоро ще го получа и ще се похваля.много благодаря на Даниела,че идваше на крака да ми го донесе,жалко че не се видяхме,но непременно ще я чакам като се прибера,да дойде да се почепим.
    А също така днес получих sms ,че куриер ми носи пратка у дома,но нали ме няма дадох друг адес,но ще си го жзема,чак на 10.01 като се прибера.
    Така,че моите другарчета да не се притесняват,подаръците идват но ще успея да покажа снимки по късно.Благодая и на двете ми другарчета за вниманието и могат да са сигурни,че всичко много ще ми хареса,защото са направени с желание специално за мен.
    Весело посрещане на новата година на всички!
    eхooooooooooooooo

  14. #239

    Подразбиране

    Честит рожден ден pipitka! Много здраве, щастие и повече време за любимото хоби!!!
    Много исках да си получиш подаръка точно на рожденият си ден, но за съжаление незнаех, че ще отсъстваш от града. Ще се радвам ако подаръкът ми ти хареса. Весело посрещане на новата година!!!
    Редактирано от galq_iva : 31.12.2013 в 11:52.

  15. #240

    Подразбиране

    Реклама:
    Благодаря много,можеш да си сигурна,че ще ми хареса и ще ме зарадва.

    eхooooooooooooooo

Страница 16 от 17 ПърваПърва ... 614151617 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •