Страница 17 от 17 ПърваПърва ... 7151617
Показване на 241 до 247 от 247
  1. #241

    Подразбиране

    Всичко е добре, когато завършва добре!

    Весело посрещане на Новата година, момичета! Нека тя да ви донесе много здраве, щастие и сбъднати мечти!

  2. #242

    Подразбиране

    Ето имам вече чат от подаръка на Даниела от Добрич.Нали съм малко далеч и е трудно с чупливите неща.Много ме зарадваха нещата,получих такова изобилие-комплектовка на Казанлък,рамка Дмц,две рамчици за снимки,сладурска кутия,малко нещенце за бродиране(не му знам името),страхотно спсиание,от което си набелязах много неща вече,ръкохватка и разбира се сладичко за душата.

    Благодаря ти Даниела,всичко страшно много ми хареса и ме зарадва:

    А другото другарче да не се тревожи,подаръка ми е дошъл и ме чака във Варна,като си го вземе веднага ще се похваля,но няма да е преди 10.01.



    Редактирано от pipitka : 03.01.2014 в 13:56.
    eхooooooooooooooo

  3. #243

    Подразбиране

    Честито! Страхотни подаръци! Със здраве да си ги ползваш!

  4. #244

    Подразбиране

    Подаръкът ми от другото другарче-Галя от Силистра,също е страхотен.Утре ще се похваля със снимки.Гале,много ми хареса и ме зарадва.
    eхooooooooooooooo

  5. #245

    Подразбиране

    Ето и обещаните снимки!Имам си страхотен гоблен с розички,направен специално за мен,чудна комплектовка на Дименшънс,картончета за картички,панама и кончета дмц,от шарените,рамчица и картичка с мили пожелания и цветенца за декорация,просто всичко е невероятно,благодаря на Галя още веднъж.
    Естествено и сладичко......охааа





    eхooooooooooooooo

  6. #246

    Подразбиране

    Много хубави подаръци!Честито!

  7. #247

    Подразбиране

    Реклама:
    Макар и с доста закъснение, вече е при теб! Радвам се, че всичко ти е харесало!

Страница 17 от 17 ПърваПърва ... 7151617

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •