Страница 3 от 17 ПърваПърва 1234513 ... ПоследенПоследен
Показване на 31 до 45 от 247
  1. #31

    Подразбиране

    Вече всички трябва да имат другарчета си

  2. #32

  3. #33

    Подразбиране

    И аз си имам другарчета....

  4. #34

    Подразбиране

    Всички получили другарчета си в форма

    vishenka (никнейм) - **/** или **.** (рождена дата)
    ************** - адрес
    (08*******) - телефон, ако решите да пуснете колет с куриер

    Всички другарчета записвали се в тема - за това трябва само цъкнете на никнейм им и да го проучите.

    Но ще помоля пак всеки да напише своите пожелания или нежелания за подарък!!!
    Редактирано от vishenka : 14.12.2012 в 22:47.

  5. #35

    Подразбиране

    Аз днес си получих другарчетата и старателно им прегледах профилите, за да видя какво харесват и да съм сигурна, че няма да се изложа.

  6. #36

    Подразбиране

    И аз имам другарчета Ако това би улеснило моето - не си падам по щампи, графики и мъниста. Всичко друго, разни джунджурии много ми харесват

  7. #37

    Подразбиране

    И аз вече си имам другарчетааа!!!

    Тъй като е много вероятно да затрудня другарчетата си....тъй като нямам своя тема във форума /все още/....само ще кажа, че като цяло няма нещо, свързано с нашето хоби, на което да не се зарадвам...

    Всичко изработено от сърце ще направи рождения ми ден по-хубав - сигурна съм ...

    Аз също ще се постарая много да зарадвам другарчетата си

  8. #38

    Подразбиране

    И аз си имам другарчета!!!Надявам се да успея да ги зарадвам

  9. #39

    Подразбиране

    И аз имам другарчета и също нямам претенции какво ще получа.Ще се зарадвам на всичко.
    eхooooooooooooooo

  10. #40

    Подразбиране

    По принцип не съм претенциозна и не искам да затруднявам другарчетата си, но все пак ще напиша и аз какво не харесвам-смятам, че така донякъде пък бих ги улеснила все пак... Не харесвам щампите и мънистените гоблени. Иначе всичко друго, свързано с нашето хоби би ме зарадвало, така че не мисля, че ще ви е трудно, които и да сте

  11. #41

    Подразбиране

    моите другарчета вече са записани в тефтерчето, сега хуквам да ги проучвам по безкрайните интернет простори
    за себе си мога да кажа, че не си падам много по иконите - освен в мънистен вариант, всичко друго би ми създало безкрайна радост, особено ако има и шоколад - а може и само шоколад
    с натрупания опит от тази година мога да кажа, че всяка от нас се постара да зарадва другарчето си, така че всичко, всичко би ме зарадвало...


    Редактирам се - защото се измъчих с едни щампирани котета на Дименшънс...явно не ми се удава шиенето на щампи...
    Редактирано от vesi700 : 01.02.2013 в 22:12.

  12. #42

    Подразбиране

    За для улесним на другарчета - предлагам сега "рожденики" януари-май да пишат своите пожелания, показват ушити гоблени (който няма тема тука в форума да даде линк към други хостинги със снимки) - това ще улесни избора - хем ще видим какво имате вече, хем ще можете разберем вкуса ви

    А после ще се включиме рожденики август-декември

  13. #43

    Подразбиране

    (Знам, че някои от вас писали свои предпочтения в предишната тема - ама може проминило се нещо, а за някои хора не знаеме нищо )
    Редактирано от vishenka : 28.01.2013 в 15:25.

  14. #44

    Подразбиране

    Хайде и аз да се включа.Не искам да затруднявам другарчето си, всичко свързано с хобито ни би ме зарадвало.Не харесвам само щампи и графики.Обичам многоо....сладичко

  15. #45

    Подразбиране

    Реклама:
    Привет и от мен!

    http://gineva.snimka.bg

    Това ми е албума с ушити, започнати и мечтани гоблени.
    Исках да оставя другарчето ми само да прецени какво да ми подари. Всичко подбрано с вкус и направено специално за мен ще ме зарадва.

    НЕ ОБИЧАМ да шия щампи, като изключим възглавниците и тези щампи към които има и схема.
    Не знам какво най-много обичам да шия. Предпочитам да е нещо екстравагантно, модерно и да не супер голямо.
    И пак ще кажа, че всичко ще ме зарадва.

Страница 3 от 17 ПърваПърва 1234513 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •