Страница 15 от 21 ПърваПърва ... 51314151617 ... ПоследенПоследен
Показване на 211 до 225 от 332

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    И четирите букетчета ми харесват /последния за 2014 и трите първи за 2015/. Явно си ги подпукала многосерийно. Страхотни са, ей, ще ни зарибиш и нас.

  2. #2

    Подразбиране

    Тези бодили са разкошни, и аз много ги харесвам
    v_g_g@mail.bg

  3. #3

    Подразбиране

    Букетчето е много нежно...

  4. #4

  5. #5

    Подразбиране

    много хубава калинка, а този предишния е като истинска картина - много ми харесва

  6. #6

    Подразбиране

    Много красива калинка!

  7. #7

    Подразбиране

    Много нежен...........

  8. #8

    Подразбиране

    "Нова слобода"- У реки. За първи път шия мъниста. Да не се заричам, но това ще ми е и за последен. Не ми хареса.
    121a.jpg

  9. #9

    Подразбиране

    На мен ми харесва как стои, но аз също не бих повторила с мъниста да шия.......

  10. #10

    Подразбиране

    Красиво е станало,аз не харесвам тези които са само с мъниста,но когато е съчетано така с бродерия ми харесва

  11. #11

    Подразбиране

    Пейзажът е красив, честито! За мънистата ми е питането, на снимката не разбрах къде са,предполагам по цветята, та кое не ти допадна, процеса на шиене или крайния резултат? Аз не съм шила с мъниста, дори не знам дали се личат мънистата след като се сложи под стъклото.

  12. #12

    Подразбиране

    Калинката е много сладка, а мънистата е станала невероятна
    v_g_g@mail.bg

  13. #13

    Подразбиране

    Светлана, правилно си предположила, цветята са с мъниста. Не ми хареса нито шиенето им, нито как изглеждат- прекалено лъскави са за моя вкус и никак, ама никак не ми се връзват с този нежен пейзаж.
    lili6, схеми се търсят на друго място и с прикачена снимка- триптихи с макове и руски тройки има много, едва ли някой ще се сети точно какво търсиш, без снимка.

  14. #14

  15. #15

    Подразбиране

    Момичета,
    Нова съм и много ми харесва триптих макове и Руска тройка. Ако някой го има и има желание може да ми го изпрати на е-mail:lilidmc@abv.bg

Страница 15 от 21 ПърваПърва ... 51314151617 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •