Страница 6 от 23 ПърваПърва ... 4567816 ... ПоследенПоследен
Показване на 76 до 90 от 332
  1. #76

    Подразбиране

    много са красиви, Поля.

  2. #77

    Подразбиране

    Готова си за срещата

  3. #78

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от polinabg Виж мнение

    Първите ми рамкирани гоблени.
    Unikalni sa Bravo

  4. #79

    Подразбиране

    честито Поли ,радвам се че си ги рамкирала и се надявам още веднъж да се насладя на красотата им

  5. #80

    Подразбиране

    Страхотни са, надявам се да ги видим в Стара Загора! А може ли да попитам за гоблена с испанката имаш ли схема?

  6. #81

    Подразбиране

    Наслаждавай им се! Трудът ти си е заслужавал!

  7. #82

    Подразбиране

    Много са красиви но испанката е невероятна
    v_g_g@mail.bg

  8. #83

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Val4e Виж мнение
    Страхотни са, надявам се да ги видим в Стара Загора! А може ли да попитам за гоблена с испанката имаш ли схема?

    Ами тя всъщност е аржентинка от Буенос Айрес.Схемата е моя,правих я по една картина на Fabian Perez.Другата също-по картина на Jennifer Janesko.Обожавам някои от съвременните художници и реших да си направя колекция от гоблени по техни картини. Картините са със защитени авторски права. На този етап са само за лична употреба.

  9. #84

    Подразбиране

    Благодаря много за отговора и поздравления за труда ти, а може ли само да ми кажеш размера и с колко цветове си направила схемата?

  10. #85

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Val4e Виж мнение
    Благодаря много за отговора и поздравления за труда ти, а може ли само да ми кажеш размера и с колко цветове си направила схемата?
    Размерът е 27/34 см/ушитата част/,а цветовете са 23,с черното-24.

  11. #86

    Подразбиране

    Браво,успяла си да изчистиш цветовете до толкова малко ! Питам от любопитство,защото напоследък се навъдиха много дизайнери,които обаче не си изпипват нещата, гоблените са малки като размери с много цветове,например този твоя сигурно щеше да е със 100 цвята, с много единични бодчета. Затова ми беше интересно да разбера. Още веднъж поздравления.

  12. #87

    Подразбиране

    Поздравления за рамкираните гоблени(така и не успях да видя останалите)-за разработката на схемите и за изпълнението!Аржентинката силно ме впечатли!

  13. #88

    Подразбиране

    Гобленът,с който участвах в анонимния конкурс.Допълнение към специалната ми колекция по картини на любими художници.Този го правих по картина на Rosemary Millette.
    Редактирано от polinabg : 12.02.2014 в 17:38.

  14. #89

    Подразбиране

    Поздравления,прекрасни са ,особено последния с разкошните цветя! Може ли да ми изпратите схемата? rossi.petrov@mail.com

  15. #90

    Подразбиране

    Реклама:
    Браво, Поли!!!!!! Истинска прелест!!! Поздравления за разработката, справила си се блестящо!

Страница 6 от 23 ПърваПърва ... 4567816 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •