Страница 9 от 21 ПърваПърва ... 789101119 ... ПоследенПоследен
Показване на 121 до 135 от 332

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Браво за фарчето и за валентинката на Маргарет Шери. Много ми харесаха, както и останалите ти неща, де.

  2. #2

  3. #3

    Подразбиране

    Прекрасни са, Поля и гобленчетата и картичките, много се радвам, че днес ги видях на живо и си имам и аз картичка от теб

  4. #4

    Подразбиране

    Много хубави наистина , поздравления , момичета гледам ви красотите и ме вдъхновявате ! ще ми се да опитам от това ,да направя онова , направо си обичам форума

  5. #5

    Подразбиране

    Много нежно моделче.............. Като всичко, което правиш и това е прекрасно

  6. #6

    Подразбиране

    Благодаря ви,момичета,че се отбивате тук! Много мили думи!
    А последното мъниче е Dimensions 16716 - Dream a Little.

  7. #7

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от ata Виж мнение
    Прекрасни са, Поля и гобленчетата и картичките, много се радвам, че днес ги видях на живо и си имам и аз картичка от теб
    ти щото бе срущу Поля видя картичките , ама ние "с гайдите" ще ги гледаме на снимка -друг път да знаем къде да сядаме

  8. #8

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от zhak Виж мнение
    ти щото бе срущу Поля видя картичките , ама ние "с гайдите" ще ги гледаме на снимка -друг път да знаем къде да сядаме
    Ами свиркайте,бе хора!Аз не разбрах кой какво видя-каталози,гоблени,картички,подаръци...По едно време не знаех кое къде е.Като стигнеше нещо до мен и прибирах в чантата,да не го забравя.Другият път нищо не прибирам,докато всички не кажат,че са видели.

  9. #9

  10. #10

    Подразбиране

    Много хубави наистина , поздравления , момичета гледам ви красотите и ме вдъхновявате ! ще ми се да опитам от това ,да направя онова , направо си обичам форума

  11. #11

    Подразбиране

    Фарчето е перфектно, а фрнските възли - идеални , а картичките са много оригинални

  12. #12

    Подразбиране

    направо серийно производство -Поля тази последната пеперудата от бирените картончета ли е ?

  13. #13

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от zhak Виж мнение
    направо серийно производство -Поля тази последната пеперудата от бирените картончета ли е ?
    Да.Веднага я разпозна.

  14. #14

    Подразбиране

    Много красиви стилни картички!!! Както и всичко сътворено от теб разбира се!!!
    http://www.snimka.bg/?album%3baid=326795%3bold=1
    pepinapepina@abv.bg
    Среща 11.01.15 г. неделя за 13.00 часа в " Рандеву"

  15. #15

    Подразбиране

    Картичките ти са уникални ,притежателите им са щастливци!Винаги ме изненадваш с нещо различно и много красиво ,продължавай все така да надхвърляш с всяко начинание себе си !

Страница 9 от 21 ПърваПърва ... 789101119 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •