Страница 11 от 23 ПърваПърва ... 91011121321 ... ПоследенПоследен
Показване на 151 до 165 от 332
  1. #151

    Подразбиране

    Фарчето е перфектно, а фрнските възли - идеални , а картичките са много оригинални

  2. #152

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от ata Виж мнение
    Прекрасни са, Поля и гобленчетата и картичките, много се радвам, че днес ги видях на живо и си имам и аз картичка от теб
    ти щото бе срущу Поля видя картичките , ама ние "с гайдите" ще ги гледаме на снимка -друг път да знаем къде да сядаме

  3. #153

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от zhak Виж мнение
    ти щото бе срущу Поля видя картичките , ама ние "с гайдите" ще ги гледаме на снимка -друг път да знаем къде да сядаме
    Ами свиркайте,бе хора!Аз не разбрах кой какво видя-каталози,гоблени,картички,подаръци...По едно време не знаех кое къде е.Като стигнеше нещо до мен и прибирах в чантата,да не го забравя.Другият път нищо не прибирам,докато всички не кажат,че са видели.

  4. #154

  5. #155

    Подразбиране

    направо серийно производство -Поля тази последната пеперудата от бирените картончета ли е ?

  6. #156

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от zhak Виж мнение
    направо серийно производство -Поля тази последната пеперудата от бирените картончета ли е ?
    Да.Веднага я разпозна.

  7. #157

    Подразбиране

    Много красиви стилни картички!!! Както и всичко сътворено от теб разбира се!!!
    http://www.snimka.bg/?album%3baid=326795%3bold=1
    pepinapepina@abv.bg
    Среща 11.01.15 г. неделя за 13.00 часа в " Рандеву"

  8. #158

    Подразбиране

    Картичките ти са уникални ,притежателите им са щастливци!Винаги ме изненадваш с нещо различно и много красиво ,продължавай все така да надхвърляш с всяко начинание себе си !

  9. #159

    Подразбиране

    Поредният в колекцията по картини на любими художници.Този го правих по картина на Анна Разумовская.Първоначално мислех да го шия 1:1 и така направих схемата.После реших,че мацката ще е с кръстче,фона- с полукръстче с 4 нишки,а рамката- с полукръстче с 2 нишки.Исках да подчертая контраста между фона и рамката.Ших го по същата схема 1:1,като на място решавах къде да е кръстче,къде-полукръстче.Сега,след като вече е готов,рамката ми се струва много бледа и си мисля,че трябваше да си го ушия 1:1-щеше да стане по-нежен и фона щеше да изглежда по-добре.

  10. #160

    Подразбиране

    Разкошен е! Поклон!

    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

  11. #161

    Подразбиране

    Едно миниатюрно Димче,което уших с остатъци.

  12. #162

    Подразбиране

    Не съм го виждала, много е готино! Харесвам такива модели.

  13. #163

    Подразбиране

    Темата ти е една от малкото, които наистина силно ме впечатляват. Имам чувството, че във всичко, което правиш влагаш душата си. Моите уважения

  14. #164

    Подразбиране

    Поздравления , всичко много ми хареса. Картичките са прелестни , и картината на художника е много хубава, фара е един от любимите ми на Дим и е станал идеален а това мъниче е много нежно и красиво. Не съм го виждала , кой номер е
    v_g_g@mail.bg

  15. #165

    Подразбиране

    Реклама:
    Много нежно моделче.............. Като всичко, което правиш и това е прекрасно

Страница 11 от 23 ПърваПърва ... 91011121321 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •