Страница 3 от 23 ПърваПърва 1234513 ... ПоследенПоследен
Показване на 31 до 45 от 332
  1. #31

    Подразбиране

    Поздравления за прекрасната колекция. Особено ми хареса танцуващата дама с ветрилото и картината на Пикасо /ако не греша/. Но не ги дръж по шкафове и гардероби, а си ги слагай в рамка на стената и им се радвай.

  2. #32

    Подразбиране

    Лелеее, ама това наистина ли може да се ушие за един живот??? Ти на колко години си

    Поздравления! Грандиозен труд!
    КОЛКОТО ПОВЕЧЕ ШИЯ, ТОЛКОВА ПО-БЪРЗО СТАВА

    visson@mail.bg

  3. #33

    Подразбиране

    Страхотна колекция!Поздравления и от мен!

  4. #34

    Подразбиране

    Хубави гоблени!Минала си през различни етапи,както повечето във форума.Поздравявам те!

  5. #35

    Подразбиране

    Колекцията ти е много богата и многостранна, гоблените ти са прекрасни, но от всички най-много ме впечатли първия ти опит с РМ.

  6. #36

    Подразбиране

    Много богата и разнообразна колекция - поздравления

  7. #37

    Подразбиране

    Прекрасни гоблени!

  8. #38

    Подразбиране

    Чудесна колекция. Другия път, като дойдеш на среща, да донесеш някой да видим на живо.

  9. #39

    Подразбиране

    Не мога да не те поздравя за чудесната колекция! Браво! И не знам какво не му харесваш, на първия ти опит с ПМ, но според мен е разкошен! Само плаче за рамка

  10. #40

    Подразбиране

    Поля с удоволствие разгледах страничката ти, поздравление за красотите които си сътворила и се радвам че си намерила решение и на проблема със качването на снимките и искрено се надявам и занапред да отскачаш на нашите срещи и да донесеш да видим на живо нещо от тези красоти

  11. #41

    Подразбиране

    Всичките гоблени са хубави , но испанката или танцьорката / не знам как се казва / ми хареса особено много. И аз съм на такава тема сега.

  12. #42

    Подразбиране

    И аз имам такива ,които съм ги шила още в самото начало ,когато нямах комп и нет и следователно избор.Но от галерия Бродерия си личи ,че си ги подбирала със вкус.тези ,които си им разработила сама схемите също са супер,особено танцьорката ,която очевидно иска повече изпипване.
    http://www.muralesmaravillosos.es/productos2141784.html
    rumi_rangelova1980@abv.bg
    http://www.facebook.com/album.php?id...5970&aid=25237 АЛБУМА с всичките ми неща накуп
    НА ИСКАНИЯ БЕЗ СНИМКИ НЯМА ДА ОТГОВАРЯМ!
    Не помня дълго и няма всеки път да ровя като луда ,за да видя кой какво му трябва.

  13. #43

    Подразбиране

    Страхотна колекция!

  14. #44

    Подразбиране

    Прекрасна колекция, гоблените са неповторими.

  15. #45

    Подразбиране

    Реклама:
    Благодаря на всички,които се отбиха тук.Няма нужда да ви казвам колко е приятно да споделиш труда си с някой,който може да го оцени.
    Аз напоследък имам време само за дребчовци.
    Редактирано от polinabg : 23.08.2013 в 20:00.

Страница 3 от 23 ПърваПърва 1234513 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •