Показване на 1 до 14 от 14

Тема: 00EC

  1. #1

    Подразбиране 00EC

    някой има ли идея тези два номера конци към коя фирма принадлежат-00EC,000 и съответно какви цветове са

  2. #2

    Подразбиране

    Най-добре посочи дизайнера или прикачи гоблена и ключа, за да се ориентираме по-лесно.

  3. #3

    Подразбиране 00EC

    гоблена е на фирма janlynn и е върху хартиен носител и затова нямам възможност да го покажа.името на дизаинера не ми е известно,а самия гоблен е с номер 102-12 и може би се казва harborside

  4. #4

    Подразбиране

    Това ли е? Обикновенно конците са ДМС.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  5. #5

    Подразбиране

    И аз имам гоблена показан от Нана, но там няма такива номера.
    А и ми е чудно как може да има номер 000 (тава според мен нищо не значи) :?

  6. #6

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Lyubka
    И аз имам гоблена показан от Нана, но там няма такива номера.
    А и ми е чудно как може да има номер 000 (тава според мен нищо не значи) :?
    Lyubka, понякога отбелязват бялото с 000...Поне аз така съм виждала схеми. Не знам валидно ли е за конкретния дизайн

  7. #7

    Подразбиране

    Lyubka,
    Ако не ти е проблем покажи ключа. Аз нямам схема на тази картинка, но ми е любопитно ... :wink:

  8. #8

    Подразбиране

    Nana, заповядай
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  9. #9

    Подразбиране

    Току що видях, че имам тази схема, но на снимката пише Boyd design. Ключът е в ДМЦ

  10. #10

    Подразбиране

    Oops, с Lyubka се засякохме. Именно това е

  11. #11

    Подразбиране

    Благодаря Lyubka!
    Carina и аз съм срещала бяло означено с 000, но не "фабрично", а писано на ръка.

  12. #12

    Подразбиране 00EC

    благодаря много.но ключът се различава от моя и затова ще помоля да ми дадете адрес откъдето да си набавя този вариант на гоблена.върху моя има писано на китайски,а това не ми е от силните езици.ако някой се отзове-благодаря му предварително

  13. #13

    Подразбиране

    Тази фирма комплектова с ДМС, а 000 по принцип трябва да е бяло, но пък на друг гоблен от същата фирма срещиу 000-пише № 775 ДМС. Тача, че погледни къде го има този знак на схемата и виж цвета от картинката. по-вероятно е да е 775 /много светло синьо/ като гледам това корабче.

  14. #14

    Подразбиране 00EC

    Реклама:
    благодаря на всички,които отделиха от времето си ,за да ми отговорят

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •