Резултати от анкета: Каква желаете да е темата на конкурса?

Гласували
66. Нямате право да гласувате за тази анкета
  • „Моят свят”

    17 25.76%
  • „Любим сезон”

    30 45.45%
  • „Спомен”

    3 4.55%
  • „Моето любимо цвете”

    8 12.12%
  • „Да съхраним мечтата”

    6 9.09%
  • „Любов”

    0 0%
  • „Автопортрет”

    2 3.03%
Показване на 1 до 15 от 158

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Е сега като няма да купувам вестник /в кръга на маитапа/ Ния пиши и мен.Пък за една година дано сътворя нещо.

  2. #2

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от lili49 Виж мнение
    Е сега като няма да купувам вестник /в кръга на маитапа/ Ния пиши и мен.Пък за една година дано сътворя нещо.
    Лили, радвам се за теб! Макар че и да не беше отпаднал вестника нали ставаше въпрос само за първия път - щях да ти го изпратя.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  3. #3

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от NIA Виж мнение
    Лили, радвам се за теб! Макар че и да не беше отпаднал вестника нали ставаше въпрос само за първия път - щях да ти го изпратя.
    Ния не ставаше проблем за вестника.Сега с добри познание на компа всеки може да си прави каквото поискаш.И дано сме разумни хора да няма публикации на готови вече гоблени.
    С Роси съм съгласна че не бива да има еднакви гоблени.
    Само не разбрах кога трябва да изпращаме снимките на гоблена които ще шием.Напомняйте ми да не изтърва нещо.

  4. #4

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от lili49 Виж мнение
    Ния не ставаше проблем за вестника.Сега с добри познание на компа всеки може да си прави каквото поискаш.И дано сме разумни хора да няма публикации на готови вече гоблени.
    С Роси съм съгласна че не бива да има еднакви гоблени.
    Само не разбрах кога трябва да изпращаме снимките на гоблена които ще шием.Напомняйте ми да не изтърва нещо.
    Веднага след определяне на темата за конкурса , т.е. от 1 ноември започва изпращането .
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •