Резултати от анкета: Каква желаете да е темата на конкурса?

Гласували
66. Нямате право да гласувате за тази анкета
  • „Моят свят”

    17 25.76%
  • „Любим сезон”

    30 45.45%
  • „Спомен”

    3 4.55%
  • „Моето любимо цвете”

    8 12.12%
  • „Да съхраним мечтата”

    6 9.09%
  • „Любов”

    0 0%
  • „Автопортрет”

    2 3.03%
Показване на 1 до 15 от 158

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от abazova_s Виж мнение
    Идеята на canko по ми допада.Наистина това ще е улеснение .Защо ако ме питате ще ви кажа.През деня съм на работа извън града.Например немога да си купя вестник а вечерта съм решила да покажа етапче.Тогава какво правим чакаме следващия ден и вечер съответно.
    Това с вестника се отнасяше само за началото, не за всеки етап. Но така или иначе, това условие отпадна.
    А етапчето го пращате на имейла и ще се показва с личния ви код, който ще получите.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  2. #2

    Подразбиране

    Идеята за конкурса е прекрасна!
    Гласувах!Както върви гласуването ,моето желание не съвпада с това което е на първо място , но не е проблем.Ще се запиша !Само искам да попитам Ниа , а и всички , нима в любими сезони влизат само пейзажите.Пише „Любим сезон” , а не Любим пейзаж.Не може ли и по друг начин да се отрази всеки сезон или бъркам /хора,цветя, животни, абстракции.../Така темата ще се разшири,а и разнообразието от желания да се удоволетвори/включвам и моето/.

  3. #3

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от pepen Виж мнение
    Идеята за конкурса е прекрасна!
    Гласувах!Както върви гласуването ,моето желание не съвпада с това което е на първо място , но не е проблем.Ще се запиша !Само искам да попитам Ниа , а и всички , нима в любими сезони влизат само пейзажите.Пише „Любим сезон” , а не Любим пейзаж.Не може ли и по друг начин да се отрази всеки сезон или бъркам /хора,цветя, животни, абстракции.../Така темата ще се разшири,а и разнообразието от желания да се удоволетвори/включвам и моето/.
    Браво! Точно това ми е идеята. И мисля,че съм го споменала в първия си пост в обясненията за самата тема. Разбира се,че не само пейзаж, а всеки един гоблен,в който се усеща избрания сезон. А може и комплект от всечки сезони, ако всички са ни любими.
    В предния си пост визирах само пейзаж, защото ставаше въпрос за размера, а обикновено пейзажите са с по-големи от предвидените максимални за конкурса размери, които вече отпаднаха.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •