Резултати от анкета: Каква желаете да е темата на конкурса?

Гласували
66. Нямате право да гласувате за тази анкета
  • „Моят свят”

    17 25.76%
  • „Любим сезон”

    30 45.45%
  • „Спомен”

    3 4.55%
  • „Моето любимо цвете”

    8 12.12%
  • „Да съхраним мечтата”

    6 9.09%
  • „Любов”

    0 0%
  • „Автопортрет”

    2 3.03%
Страница 1 от 2 12 ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 158

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Ния стига с тези вестници.Да не сме деца че да доказваме какво правим.

  2. #2

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от lili49 Виж мнение
    Ния стига с тези вестници.Да не сме деца че да доказваме какво правим.

    Лили, не мога да разбера за какво ти е протеста?

    В случая съм използвала тази емоцийка, защото означава НОВИНА, НОВА ВЕСТ.

    Наистина не те разбирам.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  3. #3

    Подразбиране

    Хубава новина, Ния!

    Често казано, много ми се иска и аз да участвам, но ако ще се записвам, ще е на малко по-късен етап. Ще мисля още малко.

    Само искам да попитам - всеки от форума ли има право да гласува за темата на конкурса или само участниците?

  4. #4

    Подразбиране

    Ния не е протест мила а мнение по въпроса.Но за да публикувам снимката на гоблена непременно трябва да ида да си купя вестник.За това става въпрос.На село например вестници има само на едно място,не е като в града.За това става въпрос.

  5. #5

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от lili49 Виж мнение
    Ния не е протест мила а мнение по въпроса.Но за да публикувам снимката на гоблена непременно трябва да ида да си купя вестник.За това става въпрос.На село например вестници има само на едно място,не е като в града.За това става въпрос.
    Миличка, не само вестник, може и списание, но мисля,че вестник е по изгодно. И после, не е определена точно коя дата, важното е да е датата след 1 ноември. Необходимо е,за да се избягнат всякакви спекулации като например да се участва с вече готов, изработен гоблен.Защото показването на етапите също не е задължително.
    Надявам се, че за няколко месеца все ще успееш да се снабдиш с вестник. Още повече, че няма срок за включване за участие.
    Пък, ако наистина имаш желание да участваш, не ме затруднява да ти изпратя един вестник.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  6. #6

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от NIA Виж мнение
    .......Необходимо е,за да се избягнат всякакви спекулации като например да се участва с вече готов, изработен гоблен.Защото показването на етапите също не е задължително.
    Струва ми се, че трябва да се пращат от време на време етапи от процеса .... вие как мислите


    All smart things begin with griddlers

    rodich@abv.bg

  7. #7

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от rodich Виж мнение
    Струва ми се, че трябва да се пращат от време на време етапи от процеса .... вие как мислите
    Да, желателно е да се изпращат етапи от време на време. Не можем да определим срок за пращане на етапите. Но поне 2-3 етапа трябва да се покажат. Все пак това е начин да се покаже,че процесът е настоящ. Но няма да задължаваме никого. Това е въпрос на желание и добра воля.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  8. #8

    Подразбиране

    Е,време беше и при нас да се открие такъв конкурс ,става въпрос за анонимен.
    NIA, и аз да попитам ако надвишава 400 кв какво ще стане.Въпроса ми е малко по детски .
    Роденият да пълзи няма как да полети!
    http://abazova.snimka.bg/other/moyat...28684.20293928

  9. #9

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от abazova_s Виж мнение
    Е,време беше и при нас да се открие такъв конкурс ,става въпрос за анонимен.
    NIA, и аз да попитам ако надвишава 400 кв какво ще стане.Въпроса ми е малко по детски .
    Ако надвишава или е по-малко с минимален брой квадратчета - най-много 5, ще се зачита.Не може точно да се отреже от гоблена.
    Посочените бройки са ориентировъчни. Достатъчно е да няма драстични разлики.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  10. #10

    Подразбиране

    Благодаря за изчерпателния отговор
    Роденият да пълзи няма как да полети!
    http://abazova.snimka.bg/other/moyat...28684.20293928

  11. #11

    Подразбиране

    Получи се запитване относно големината на гоблена.
    Ще направя още малко разяснения.
    Броя 250 кв и 400 кв означава,че този брой е произведението получено от броя на кв на ширина и броя на кв на дължина.
    Пример:
    Ако гоблена е с дължина 20 кв и ширина 14 кв - общо като размер става 280 кв. - отговаря на условията.
    Както казах и по-горе - ако име надвишаване или е по - малко с до 5 кв . също ще се зачита.

    Относно знаците в квадратчето - уточнявам,че става въпрос за 100 знака. Защото тези,които шият бод 1:4 броят едно квадратче,което е всъщност 400 знака.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  12. #12

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Ducky Виж мнение
    Хубава новина, Ния!

    Често казано, много ми се иска и аз да участвам, но ако ще се записвам, ще е на малко по-късен етап. Ще мисля още малко.

    Само искам да попитам - всеки от форума ли има право да гласува за темата на конкурса или само участниците?
    Няма краен срок за записване за участие. Когато решиш можеш да се включиш.

    Относно гласуването- няма как да се определи само участниците да гласуват. Пък и всеки е потенциален участник, тъй като няма срок за записване. Сега, ако не смяташ да се включваш, после пък може да решиш да участваш. Така,че гласуват всички за избор на темата.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  13. #13

    Подразбиране

    Гласувах!
    Ама нещо ми блокира математическата мисъл с тези квадратчета.
    Имам модел с размери 142х142 - това брои ли се или е малко

  14. #14

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Юра Виж мнение
    Гласувах!
    Ама нещо ми блокира математическата мисъл с тези квадратчета.
    Имам модел с размери 142х142 - това брои ли се или е малко
    Ееееее, Юрка, я да не те мързи , ами си потърси нещо по-сериозно.

    Впрочем това как да го разбирам - като квадратчета или като бодове? По ми е реално като бодове, което значи, че е около 202 кв. - мнооооого под минималният размер.
    А, ако е 142 х 142 кв - направо не ми се мисли как ще ушиеш до края на август 20 164 кв.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  15. #15

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от NIA Виж мнение
    Ееееее, Юрка, я да не те мързи , ами си потърси нещо по-сериозно.

    Впрочем това как да го разбирам - като квадратчета или като бодове? По ми е реално като бодове, което значи, че е около 202 кв. - мнооооого под минималният размер.
    А, ако е 142 х 142 кв - направо не ми се мисли как ще ушиеш до края на август 20 164 кв.
    Под минимума съм, няма да стане значи - ако подхвана нещо по-сериозно не съм сигурна че ще мога да го завърша...не искам да се излагам !
    Успех на всички в конкурса!А заралийки вече имат едно сигурно мероприятие за срещата .

Страница 1 от 2 12 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •