Резултати от анкета: Каква желаете да е темата на конкурса?

Гласували
66. Нямате право да гласувате за тази анкета
  • „Моят свят”

    17 25.76%
  • „Любим сезон”

    30 45.45%
  • „Спомен”

    3 4.55%
  • „Моето любимо цвете”

    8 12.12%
  • „Да съхраним мечтата”

    6 9.09%
  • „Любов”

    0 0%
  • „Автопортрет”

    2 3.03%
Страница 2 от 7 ПърваПърва 1234 ... ПоследенПоследен
Показване на 16 до 30 от 158

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Идеята е страхотна. Звучи ми като стимул за реализиране на кой да е от желаните проекти, която и да е темата Условията са реални и смислени ....
    Мисля си, че ако се падне Автопортрет ще се познаваме, но какво пък хехехе


    ЗАПИСВАМ СЕ С НОМЕР 7


    All smart things begin with griddlers

    rodich@abv.bg

  2. #2

    Подразбиране

    Само в тази игра ме няма! Но искам и тук да участвам, затова запишете и мен!
    zeza_v@abv.bg

  3. #3

    Подразбиране

    И аз, и аз.... Запишете и мен!

  4. #4
    Активност Аватара на Ge4i1970
    от София, живея в Търново
     
    593 Мнения
     

    Подразбиране

    Май и на мене ми се участва. Ния, запиши ме, пък каквото сабя покаже.
    Критикът е човек, който знае пътя, но не може да шофира!

    g.kachaunova@abv.bg
    http://ge4i1970.snimka.bg/tapestries...gobleni.447617

  5. #5

    Smile

    Nia, следя темата с интерес! Доста отдавна не ме беше заинтересувала никаква игра, но току-виж тази ме събуди! Но има нещо в регламента което не ми е много ясно.

    "Гоблена, с който ще участва се съобщава на имейл konkursgobleni@abv.bg, като се изпраща и снимка – картинката на гоблена направена заедно с вестник с датата , след която стартира конкурса , т.е. дата след 1 ноември, и се посочва оригиналното или дадено от вас име на гоблена."

    Какво точно и защо трябва да снимаме и изпратим? Разпечатана снимка на гоблена, който мислим да шием, сложена върху вестник? Това не гарантира, че не сме го започнали много преди тази дата? За какво е тогава? Нещо не мога да стопля. Обясни, моля те!
    Редактирано от rostso : 21.10.2012 в 20:24.

  6. #6

    Подразбиране

    Роси, вярно е, че снимката не гарантира нищо.Но защо пък да се лъжем? Все пак времето е една година...А аз понеже не разпечатвам схеми ще снимам на фона на компютъра празната панама и конците.
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  7. #7

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Светла Петрова Виж мнение
    Роси, вярно е, че снимката не гарантира нищо.Но защо пък да се лъжем? Все пак времето е една година...А аз понеже не разпечатвам схеми ще снимам на фона на компютъра празната панама и конците.
    Светле, промених регламента. Не снимай нищо. Прати само картинката, наименованието и размера на гоблена.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  8. #8

    Подразбиране

    И аз се записвам , но може ли да се включа на по-късен етап , след 1-ви януари например , трябва преди това да си довърша започнатите неща

  9. #9

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от rostso Виж мнение
    Nia, следя темата с интерес! Доста отдавна не ме беше заинтересувала никаква игра, но току-виж тази ме събуди! Но има нещо в регламента което не ми е много ясно.

    "Гоблена, с който ще участва се съобщава на имейл konkursgobleni@abv.bg, като се изпраща и снимка – картинката на гоблена направена заедно с вестник с датата , след която стартира конкурса , т.е. дата след 1 ноември, и се посочва оригиналното или дадено от вас име на гоблена."

    Какво точно и защо трябва да снимаме и изпратим? Разпечатана снимка на гоблена, който мислим да шием, сложена върху вестник? Това не гарантира, че не сме го започнали много преди тази дата? За какво е тогава? Нещо не мога да стопля. Обясни, моля те!
    Много си права със забележката. Просто искаме да е сигурно,че гоблена не е ушит предварително, а може би и показван.Всъщност, пропуснала съм и продължението,че освен картинката да се покажат и подготвените за гоблена материали ., панама и конци, което също не е гаранция,че гобленът вече не е почнат. Ама така е при толкова обширен регламент. Ще го махна този вестник дето май само ви обърква.
    Ще нанеса корекция в регламента. Но наистина ще трябва картинката на гоблена, названието му, както и големината му в квадрадчета. Големината ще ми трябва , защото,ако се съберат повече от 20 участника, ще се наложи да се гласува в две анкети и последващо повторно гласуване на заелите първите 5 места от двете анкети. Малко сложно стана, но се надявам да ви се изясни в последствие.

    И сега, като ти се изясни всичко, не разбрах да те записвам ли или ще изчакаш приключването на анкетата?
    Редактирано от NIA : 21.10.2012 в 20:48.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  10. #10

    Подразбиране

    И аз се записвам. С този срок току виж този път съм успяла да стигна до финала.
    e-mail: margo_f@abv.bg
    Skype: margotof

  11. #11

    Подразбиране

    Напоследък само подаръци и дребосъци правя, та да взема да се запиша поне един по-голям гоблен за 2013 година за себе си да направя. Така и така от 2-3 години отлежават за започване любими схеми....
    Ния, пиши ме. Номерът няма значение.
    http://www.snimka.bg/?album%3baid=326795%3bold=1
    pepinapepina@abv.bg
    Среща 11.01.15 г. неделя за 13.00 часа в " Рандеву"

  12. #12

    Подразбиране

    Ния, поздравления за играта, идеята е чудесн, най-вече ми харесва, че е анонимна. Ще помисля дали да се запиша, но във всички случаи ще ви следя с огромен интерес.

  13. #13

    Smile

    Така като гледам, темата ми пасва на отлежаващите и чакащи комплекти, нали може и с готова комплектовка? Още малко ще помисля, но Ния имаи едно на ум и за мен...........

  14. #14

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от did_tag Виж мнение
    Така като гледам, темата ми пасва на отлежаващите и чакащи комплекти, нали може и с готова комплектовка? Още малко ще помисля, но Ния имаи едно на ум и за мен...........

    Какво значи "готова комплектовка"?!
    Разбира се,че може. В условията никъде не пише от къде е гоблена. Достатъчно е да е свързан с темата, да представя твоето виждане за темата.
    А за другото - споко, местата не са ограничени.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  15. #15

    Подразбиране

    Е сега като няма да купувам вестник /в кръга на маитапа/ Ния пиши и мен.Пък за една година дано сътворя нещо.

Страница 2 от 7 ПърваПърва 1234 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •