Резултати от анкета: Каква желаете да е темата на конкурса?

Гласували
66. Нямате право да гласувате за тази анкета
  • „Моят свят”

    17 25.76%
  • „Любим сезон”

    30 45.45%
  • „Спомен”

    3 4.55%
  • „Моето любимо цвете”

    8 12.12%
  • „Да съхраним мечтата”

    6 9.09%
  • „Любов”

    0 0%
  • „Автопортрет”

    2 3.03%
Страница 3 от 7 ПърваПърва 12345 ... ПоследенПоследен
Показване на 31 до 45 от 158

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от lili49 Виж мнение
    Е сега като няма да купувам вестник /в кръга на маитапа/ Ния пиши и мен.Пък за една година дано сътворя нещо.
    Лили, радвам се за теб! Макар че и да не беше отпаднал вестника нали ставаше въпрос само за първия път - щях да ти го изпратя.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  2. #2

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от NIA Виж мнение
    Лили, радвам се за теб! Макар че и да не беше отпаднал вестника нали ставаше въпрос само за първия път - щях да ти го изпратя.
    Ния не ставаше проблем за вестника.Сега с добри познание на компа всеки може да си прави каквото поискаш.И дано сме разумни хора да няма публикации на готови вече гоблени.
    С Роси съм съгласна че не бива да има еднакви гоблени.
    Само не разбрах кога трябва да изпращаме снимките на гоблена които ще шием.Напомняйте ми да не изтърва нещо.

  3. #3

    Подразбиране

    Поздравления за конкурса! Харесва ми много идеята, вече гласувах, но все още се колебая със записването. Причинате е че това, което мечтая да ушия е с по-големи размери. Проверих две,три схеми които са в проект, но... надскачат доста 400кв. Така че засега ще следя с интерес и ще мисля! Успех на всички!

  4. #4

    Подразбиране

    Идеята е чудесна,с удоволствие ще се запиша ако в избраната тема попада едно от многото планирани проекти
    мога да предложа също вместо дата от вестник или монитор да се снима с кодова думичка, която да се обяви 1-2 дена преди изпращане на снимката
    така всеки има възможност да напише думата на листче и да я снима с подготвените материали...
    canko2003@gmail.com

    " Не се задоволявай да бъдеш дим,когато можеш да бъдеш огън. "


  5. #5

    Подразбиране

    Идеята на canko по ми допада.Наистина това ще е улеснение .Защо ако ме питате ще ви кажа.През деня съм на работа извън града.Например немога да си купя вестник а вечерта съм решила да покажа етапче.Тогава какво правим чакаме следващия ден и вечер съответно.
    Роденият да пълзи няма как да полети!
    http://abazova.snimka.bg/other/moyat...28684.20293928

  6. #6

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от abazova_s Виж мнение
    Идеята на canko по ми допада.Наистина това ще е улеснение .Защо ако ме питате ще ви кажа.През деня съм на работа извън града.Например немога да си купя вестник а вечерта съм решила да покажа етапче.Тогава какво правим чакаме следващия ден и вечер съответно.
    Това с вестника се отнасяше само за началото, не за всеки етап. Но така или иначе, това условие отпадна.
    А етапчето го пращате на имейла и ще се показва с личния ви код, който ще получите.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  7. #7

    Подразбиране

    Идеята за конкурса е прекрасна!
    Гласувах!Както върви гласуването ,моето желание не съвпада с това което е на първо място , но не е проблем.Ще се запиша !Само искам да попитам Ниа , а и всички , нима в любими сезони влизат само пейзажите.Пише „Любим сезон” , а не Любим пейзаж.Не може ли и по друг начин да се отрази всеки сезон или бъркам /хора,цветя, животни, абстракции.../Така темата ще се разшири,а и разнообразието от желания да се удоволетвори/включвам и моето/.

  8. #8

    Подразбиране

    Отговарям на всички в един пост.

    Цитат на ovne -"Причинате е че това, което мечтая да ушия е с по-големи размери. Проверих две,три схеми които са в проект, но... надскачат доста 400кв. "

    Ще отпадне горната граница. Наистина, както върви гласуването, се очертава в повечето случаи да бъде пейзаж, а пейзажите са с по-големи размери.Така че, нека всеки сам си избере горната граница. Но долната си остава 240-250 квадратчета.

    Цитат на zhak - "Nia, ако наистина отпада от pегламента вестника и pазпечатка на схемите запиши и мен , аз също ще се включа на по-късен етап но ще изпpатя данни за гоблена който ще ушия в посоченият сpок"

    Да, отпада. Ще те запиша. Включването по същество е записването и обявяването кой гоблен ще се шие и данните за него. А кога ще започнете вие да си го шиете и дали ще показвате етапи или не е въпрос на лична преценка.

    Цитат на canko - "мога да предложа също вместо дата от вестник или монитор да се снима с кодова думичка, която да се обяви 1-2 дена преди изпращане на снимката
    така всеки има възможност да напише думата на листче и да я снима с подготвените материали..."


    Благодаря за идеята! Но ще я използваме за някой от следващите конкурси или игри. Вече променихме регламента и вестника отпадна.Нека да не усложняваме повече . Идеята на конкурса е да се ушие нещо ,което отдавна искаме, но все не идва редът му, да се прояви творчество изразявайки нашето виждане по темата,избирайки определен гоблен, и най-вече трудът ни да се оцени обективно.
    А дали ще се класираме на първо или на последно място не трябва чак толкова да ни вълнува. Нали ние ще си го харесваме и ще сме постигнали една от мечтите си.


    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  9. #9

    Подразбиране

    Nia, ако наистина отпада от pегламента вестника и pазпечатка на схемите запиши и мен , аз също ще се включа на по-късен етап но ще изпpатя данни за гоблена който ще ушия в посоченият сpок

  10. #10

    Подразбиране

    NIA и от мен едно малко въпросче, ако може... По която и тема да шием, избора на гоблен ще е огромен. И все пак, ако съвпадне вкуса на някои от нас и изберем един и същи гоблен? Малко вероятно, но не невъзможно. Ще се приеме ли да се шие един и същи гоблен от двама участници ?

  11. #11

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от toni68 Виж мнение
    NIA и от мен едно малко въпросче, ако може... По която и тема да шием, избора на гоблен ще е огромен. И все пак, ако съвпадне вкуса на някои от нас и изберем един и същи гоблен? Малко вероятно, но не невъзможно. Ще се приеме ли да се шие един и същи гоблен от двама участници ?

    Да, разбира се. Все пак изпълнителите са различни и се надявам ,че всеки от тях ще изрази себе си по някакъв начин, дори само в избора на рамка или паспарту. Така,че ще се различават. И като споменах за рамка, не е задължително да е реална.Може и виртуална рамка да е. Важното е да се оформи и да си направим една прекрасна виртуална изложба след приключването на конкурса, а реална - на следващата национална среща.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  12. #12

    Подразбиране

    Поздравления за хубавата идея! Може би на по-късен етап бих се включила, но първо трябва да финиширам разни мъничета за детската стая .

  13. #13

    Подразбиране

    Само да отбележа, че сред темите липсва морска такава.
    Още обмислям включване.

  14. #14

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Unknown_lady Виж мнение
    Само да отбележа, че сред темите липсва морска такава.
    Още обмислям включване.
    Морската много" удобно" според мен попада в тема " Любим сезон"-лято например. Така мисля аз.
    http://www.snimka.bg/?album%3baid=326795%3bold=1
    pepinapepina@abv.bg
    Среща 11.01.15 г. неделя за 13.00 часа в " Рандеву"

  15. #15

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Unknown_lady Виж мнение
    Само да отбележа, че сред темите липсва морска такава.
    Още обмислям включване.

    „Моят свят” - морето, лодките, плуване
    „Любим сезон” - всяка картина, на която има море
    „Спомен” - венеция, пътуване с кораб, ваканция на морето,деца на морския бряг и т.н......
    „Да съхраним мечтата” - яхта, круиз
    „Любов” - влюбени на брега на морето, деца целуващи се на брега на морето, деца с майка си на морето и т.н.......
    „Автопортрет”- дори в тази тема може да присъства морето, ако се олицетворяваш с него.
    Единствената тема, която е по трудно да се свърже с морето е „Моето любимо цвете”, макар че при по развихрена фантазия и в тази тема може да присъства морето.

    Надявам се, че съм ти помогнала поне малко в избора на морски гоблен.
    Редактирано от NIA : 23.10.2012 в 13:32.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

Страница 3 от 7 ПърваПърва 12345 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •