Резултати от анкета: Каква желаете да е темата на конкурса?

Гласували
66. Нямате право да гласувате за тази анкета
  • „Моят свят”

    17 25.76%
  • „Любим сезон”

    30 45.45%
  • „Спомен”

    3 4.55%
  • „Моето любимо цвете”

    8 12.12%
  • „Да съхраним мечтата”

    6 9.09%
  • „Любов”

    0 0%
  • „Автопортрет”

    2 3.03%
Страница 4 от 11 ПърваПърва ... 23456 ... ПоследенПоследен
Показване на 46 до 60 от 158
  1. #46

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от NIA Виж мнение


    Eто ти нагледно. Представи си,че ограденото с червени линии е цялата схема. Тази площ може да е изцяло запълнена, а може и да има отделни участъци, където не се шие. Размерът на гоблена в дадения пример е
    6 кв. шир. х 8 кв. вис. = 48 кв.
    Условието на конкурса е не 48 кв както е в случая а в границите на
    250 - 400 кв приблизително плюс-минус 5 кв.
    Определени са тези параметри, за да не се занимаваме с дребосъци, а и да не са много големи гоблени,че изискват повече време за ушиването им.
    Въпрос на лично предпочитание е кой какъв гоблен по размер и по вид ще си избере - дали да бъде малък или по-голям, или пък дали изцяло да е ушит или само части от него.
    В крайна сметка гоблена се харесва не заради големината му или колко има ушито в него, а заради самата картина и как тя ни въздейства.
    Много благадаря,схванах броенето.Броя по схема,а не по панама.Дано моята темичка да изберете,че да се включа с новото си гобленче.Ще чакам,няма да го започвам.

  2. #47
    Активност Аватара на Ge4i1970
    от София, живея в Търново
     
    593 Мнения
     

    Подразбиране

    Май и на мене ми се участва. Ния, запиши ме, пък каквото сабя покаже.
    Критикът е човек, който знае пътя, но не може да шофира!

    g.kachaunova@abv.bg
    http://ge4i1970.snimka.bg/tapestries...gobleni.447617

  3. #48

    Smile

    Nia, следя темата с интерес! Доста отдавна не ме беше заинтересувала никаква игра, но току-виж тази ме събуди! Но има нещо в регламента което не ми е много ясно.

    "Гоблена, с който ще участва се съобщава на имейл konkursgobleni@abv.bg, като се изпраща и снимка – картинката на гоблена направена заедно с вестник с датата , след която стартира конкурса , т.е. дата след 1 ноември, и се посочва оригиналното или дадено от вас име на гоблена."

    Какво точно и защо трябва да снимаме и изпратим? Разпечатана снимка на гоблена, който мислим да шием, сложена върху вестник? Това не гарантира, че не сме го започнали много преди тази дата? За какво е тогава? Нещо не мога да стопля. Обясни, моля те!
    Редактирано от rostso : 21.10.2012 в 20:24.

  4. #49

    Подразбиране

    Роси, вярно е, че снимката не гарантира нищо.Но защо пък да се лъжем? Все пак времето е една година...А аз понеже не разпечатвам схеми ще снимам на фона на компютъра празната панама и конците.
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  5. #50

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от rostso Виж мнение
    Nia, следя темата с интерес! Доста отдавна не ме беше заинтересувала никаква игра, но току-виж тази ме събуди! Но има нещо в регламента което не ми е много ясно.

    "Гоблена, с който ще участва се съобщава на имейл konkursgobleni@abv.bg, като се изпраща и снимка – картинката на гоблена направена заедно с вестник с датата , след която стартира конкурса , т.е. дата след 1 ноември, и се посочва оригиналното или дадено от вас име на гоблена."

    Какво точно и защо трябва да снимаме и изпратим? Разпечатана снимка на гоблена, който мислим да шием, сложена върху вестник? Това не гарантира, че не сме го започнали много преди тази дата? За какво е тогава? Нещо не мога да стопля. Обясни, моля те!
    Много си права със забележката. Просто искаме да е сигурно,че гоблена не е ушит предварително, а може би и показван.Всъщност, пропуснала съм и продължението,че освен картинката да се покажат и подготвените за гоблена материали ., панама и конци, което също не е гаранция,че гобленът вече не е почнат. Ама така е при толкова обширен регламент. Ще го махна този вестник дето май само ви обърква.
    Ще нанеса корекция в регламента. Но наистина ще трябва картинката на гоблена, названието му, както и големината му в квадрадчета. Големината ще ми трябва , защото,ако се съберат повече от 20 участника, ще се наложи да се гласува в две анкети и последващо повторно гласуване на заелите първите 5 места от двете анкети. Малко сложно стана, но се надявам да ви се изясни в последствие.

    И сега, като ти се изясни всичко, не разбрах да те записвам ли или ще изчакаш приключването на анкетата?
    Редактирано от NIA : 21.10.2012 в 20:48.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  6. #51

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Светла Петрова Виж мнение
    Роси, вярно е, че снимката не гарантира нищо.Но защо пък да се лъжем? Все пак времето е една година...А аз понеже не разпечатвам схеми ще снимам на фона на компютъра празната панама и конците.
    Светле, промених регламента. Не снимай нищо. Прати само картинката, наименованието и размера на гоблена.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  7. #52

    Подразбиране

    И аз се записвам , но може ли да се включа на по-късен етап , след 1-ви януари например , трябва преди това да си довърша започнатите неща

  8. #53

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от rositsa Виж мнение
    И аз се записвам , но може ли да се включа на по-късен етап , след 1-ви януари например , трябва преди това да си довърша започнатите неща
    Нямаш проблем. Кой когато реши, тогава да започва да шие. Всеки сам си прави програмата. Но се надявам,че след приключването на анкетата ще си наясно с избора на гоблен и ще изпратиш исканите данни.
    Ще те запиша сега, за да сме в час с броя на участниците.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  9. #54

    Подразбиране

    Ами, да, запиши ме и мен. От няколко дена обмислям коя схема да избера, а и като гледам на къде са тръгнали нещата с анкетата - все един от избраните гоблени ще отговори на темата.

  10. #55

    Подразбиране

    Хайде, пишете и мен! Програмата ми в близките месеци е запълнена, но до крайния срок на конкурса има достатъчно време да се включа.

  11. #56

    Подразбиране

    И аз се записвам. С този срок току виж този път съм успяла да стигна до финала.
    e-mail: margo_f@abv.bg
    Skype: margotof

  12. #57

    Подразбиране

    Напоследък само подаръци и дребосъци правя, та да взема да се запиша поне един по-голям гоблен за 2013 година за себе си да направя. Така и така от 2-3 години отлежават за започване любими схеми....
    Ния, пиши ме. Номерът няма значение.
    http://www.snimka.bg/?album%3baid=326795%3bold=1
    pepinapepina@abv.bg
    Среща 11.01.15 г. неделя за 13.00 часа в " Рандеву"

  13. #58

    Подразбиране

    Ния, поздравления за играта, идеята е чудесн, най-вече ми харесва, че е анонимна. Ще помисля дали да се запиша, но във всички случаи ще ви следя с огромен интерес.

  14. #59

    Smile

    Така като гледам, темата ми пасва на отлежаващите и чакащи комплекти, нали може и с готова комплектовка? Още малко ще помисля, но Ния имаи едно на ум и за мен...........

  15. #60

    Подразбиране

    Реклама:
    Цитат Първоначално написано от did_tag Виж мнение
    Така като гледам, темата ми пасва на отлежаващите и чакащи комплекти, нали може и с готова комплектовка? Още малко ще помисля, но Ния имаи едно на ум и за мен...........

    Какво значи "готова комплектовка"?!
    Разбира се,че може. В условията никъде не пише от къде е гоблена. Достатъчно е да е свързан с темата, да представя твоето виждане за темата.
    А за другото - споко, местата не са ограничени.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

Страница 4 от 11 ПърваПърва ... 23456 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •