Резултати от анкета: Каква желаете да е темата на конкурса?

Гласували
66. Нямате право да гласувате за тази анкета
  • „Моят свят”

    17 25.76%
  • „Любим сезон”

    30 45.45%
  • „Спомен”

    3 4.55%
  • „Моето любимо цвете”

    8 12.12%
  • „Да съхраним мечтата”

    6 9.09%
  • „Любов”

    0 0%
  • „Автопортрет”

    2 3.03%
Страница 5 от 11 ПърваПърва ... 34567 ... ПоследенПоследен
Показване на 61 до 75 от 158
  1. #61

    Подразбиране

    Поздравления за конкурса! Харесва ми много идеята, вече гласувах, но все още се колебая със записването. Причинате е че това, което мечтая да ушия е с по-големи размери. Проверих две,три схеми които са в проект, но... надскачат доста 400кв. Така че засега ще следя с интерес и ще мисля! Успех на всички!

  2. #62

    Подразбиране

    Nia, ако наистина отпада от pегламента вестника и pазпечатка на схемите запиши и мен , аз също ще се включа на по-късен етап но ще изпpатя данни за гоблена който ще ушия в посоченият сpок

  3. #63

    Подразбиране

    Идеята е чудесна,с удоволствие ще се запиша ако в избраната тема попада едно от многото планирани проекти
    мога да предложа също вместо дата от вестник или монитор да се снима с кодова думичка, която да се обяви 1-2 дена преди изпращане на снимката
    така всеки има възможност да напише думата на листче и да я снима с подготвените материали...
    canko2003@gmail.com

    " Не се задоволявай да бъдеш дим,когато можеш да бъдеш огън. "


  4. #64

    Подразбиране

    Идеята на canko по ми допада.Наистина това ще е улеснение .Защо ако ме питате ще ви кажа.През деня съм на работа извън града.Например немога да си купя вестник а вечерта съм решила да покажа етапче.Тогава какво правим чакаме следващия ден и вечер съответно.
    Роденият да пълзи няма как да полети!
    http://abazova.snimka.bg/other/moyat...28684.20293928

  5. #65

    Подразбиране

    Отговарям на всички в един пост.

    Цитат на ovne -"Причинате е че това, което мечтая да ушия е с по-големи размери. Проверих две,три схеми които са в проект, но... надскачат доста 400кв. "

    Ще отпадне горната граница. Наистина, както върви гласуването, се очертава в повечето случаи да бъде пейзаж, а пейзажите са с по-големи размери.Така че, нека всеки сам си избере горната граница. Но долната си остава 240-250 квадратчета.

    Цитат на zhak - "Nia, ако наистина отпада от pегламента вестника и pазпечатка на схемите запиши и мен , аз също ще се включа на по-късен етап но ще изпpатя данни за гоблена който ще ушия в посоченият сpок"

    Да, отпада. Ще те запиша. Включването по същество е записването и обявяването кой гоблен ще се шие и данните за него. А кога ще започнете вие да си го шиете и дали ще показвате етапи или не е въпрос на лична преценка.

    Цитат на canko - "мога да предложа също вместо дата от вестник или монитор да се снима с кодова думичка, която да се обяви 1-2 дена преди изпращане на снимката
    така всеки има възможност да напише думата на листче и да я снима с подготвените материали..."


    Благодаря за идеята! Но ще я използваме за някой от следващите конкурси или игри. Вече променихме регламента и вестника отпадна.Нека да не усложняваме повече . Идеята на конкурса е да се ушие нещо ,което отдавна искаме, но все не идва редът му, да се прояви творчество изразявайки нашето виждане по темата,избирайки определен гоблен, и най-вече трудът ни да се оцени обективно.
    А дали ще се класираме на първо или на последно място не трябва чак толкова да ни вълнува. Нали ние ще си го харесваме и ще сме постигнали една от мечтите си.


    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  6. #66

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от abazova_s Виж мнение
    Идеята на canko по ми допада.Наистина това ще е улеснение .Защо ако ме питате ще ви кажа.През деня съм на работа извън града.Например немога да си купя вестник а вечерта съм решила да покажа етапче.Тогава какво правим чакаме следващия ден и вечер съответно.
    Това с вестника се отнасяше само за началото, не за всеки етап. Но така или иначе, това условие отпадна.
    А етапчето го пращате на имейла и ще се показва с личния ви код, който ще получите.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  7. #67

    Подразбиране

    Идеята за конкурса е прекрасна!
    Гласувах!Както върви гласуването ,моето желание не съвпада с това което е на първо място , но не е проблем.Ще се запиша !Само искам да попитам Ниа , а и всички , нима в любими сезони влизат само пейзажите.Пише „Любим сезон” , а не Любим пейзаж.Не може ли и по друг начин да се отрази всеки сезон или бъркам /хора,цветя, животни, абстракции.../Така темата ще се разшири,а и разнообразието от желания да се удоволетвори/включвам и моето/.

  8. #68

    Подразбиране

    NIA и от мен едно малко въпросче, ако може... По която и тема да шием, избора на гоблен ще е огромен. И все пак, ако съвпадне вкуса на някои от нас и изберем един и същи гоблен? Малко вероятно, но не невъзможно. Ще се приеме ли да се шие един и същи гоблен от двама участници ?

  9. #69

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от pepen Виж мнение
    Идеята за конкурса е прекрасна!
    Гласувах!Както върви гласуването ,моето желание не съвпада с това което е на първо място , но не е проблем.Ще се запиша !Само искам да попитам Ниа , а и всички , нима в любими сезони влизат само пейзажите.Пише „Любим сезон” , а не Любим пейзаж.Не може ли и по друг начин да се отрази всеки сезон или бъркам /хора,цветя, животни, абстракции.../Така темата ще се разшири,а и разнообразието от желания да се удоволетвори/включвам и моето/.
    Браво! Точно това ми е идеята. И мисля,че съм го споменала в първия си пост в обясненията за самата тема. Разбира се,че не само пейзаж, а всеки един гоблен,в който се усеща избрания сезон. А може и комплект от всечки сезони, ако всички са ни любими.
    В предния си пост визирах само пейзаж, защото ставаше въпрос за размера, а обикновено пейзажите са с по-големи от предвидените максимални за конкурса размери, които вече отпаднаха.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  10. #70

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от toni68 Виж мнение
    NIA и от мен едно малко въпросче, ако може... По която и тема да шием, избора на гоблен ще е огромен. И все пак, ако съвпадне вкуса на някои от нас и изберем един и същи гоблен? Малко вероятно, но не невъзможно. Ще се приеме ли да се шие един и същи гоблен от двама участници ?

    Да, разбира се. Все пак изпълнителите са различни и се надявам ,че всеки от тях ще изрази себе си по някакъв начин, дори само в избора на рамка или паспарту. Така,че ще се различават. И като споменах за рамка, не е задължително да е реална.Може и виртуална рамка да е. Важното е да се оформи и да си направим една прекрасна виртуална изложба след приключването на конкурса, а реална - на следващата национална среща.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  11. #71

    Smile

    Аз вече почти съм сигурна кой точно гоблен ще шия. Той би могъл да се причисли към няколко от изброените категотии, така че нямам много големи притеснения за израната тема. По тоя гоблен въздишам от години, та най-накрая може и да види бял свят (то пък само той да беше)

    Искам само последно уточнение, ако по някакво стечение на обстоятелствата изборът ми съвпадне с нечий друг - бих желала да си го променя (имам достатъчно много "резервни" вариянта).

    Ния, ако се получи такова нещо пиши ми, за да го променя преди официални да си публикувала картинките.

  12. #72

    Подразбиране

    Поздравления за хубавата идея! Може би на по-късен етап бих се включила, но първо трябва да финиширам разни мъничета за детската стая .

  13. #73

    Подразбиране

    Е сега като няма да купувам вестник /в кръга на маитапа/ Ния пиши и мен.Пък за една година дано сътворя нещо.

  14. #74

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от rostso Виж мнение
    Аз вече почти съм сигурна кой точно гоблен ще шия. Той би могъл да се причисли към няколко от изброените категотии, така че нямам много големи притеснения за израната тема. По тоя гоблен въздишам от години, та най-накрая може и да види бял свят (то пък само той да беше)

    Искам само последно уточнение, ако по някакво стечение на обстоятелствата изборът ми съвпадне с нечий друг - бих желала да си го променя (имам достатъчно много "резервни" вариянта).

    Ния, ако се получи такова нещо пиши ми, за да го променя преди официални да си публикувала картинките.
    Нямаш проблем. Ще те уведомя, макар че е малко вероятно да има съвпадения. Но, ко някой се включи на по-късен етап със същия гоблен, въпреки,че вече е обявен този?!
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  15. #75

    Подразбиране

    Реклама:
    Цитат Първоначално написано от lili49 Виж мнение
    Е сега като няма да купувам вестник /в кръга на маитапа/ Ния пиши и мен.Пък за една година дано сътворя нещо.
    Лили, радвам се за теб! Макар че и да не беше отпаднал вестника нали ставаше въпрос само за първия път - щях да ти го изпратя.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

Страница 5 от 11 ПърваПърва ... 34567 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •