Резултати от анкета: Каква желаете да е темата на конкурса?

Гласували
66. Нямате право да гласувате за тази анкета
  • „Моят свят”

    17 25.76%
  • „Любим сезон”

    30 45.45%
  • „Спомен”

    3 4.55%
  • „Моето любимо цвете”

    8 12.12%
  • „Да съхраним мечтата”

    6 9.09%
  • „Любов”

    0 0%
  • „Автопортрет”

    2 3.03%
Страница 6 от 11 ПърваПърва ... 45678 ... ПоследенПоследен
Показване на 76 до 90 от 158
  1. #76

    Smile

    Нямаш проблем. Ще те уведомя, макар че е малко вероятно да има съвпадения. Но, ко някой се включи на по-късен етап със същия гоблен, въпреки,че вече е обявен този

    Може би е добре да се включи в регламента и това условие:

    След началото на играта (т.е. обявяването на участващите гоблени) да нямат право да се включват хора с някой от обявените вече гоблени. Че то ако има еднакви гоблени ще се затрудни и гласуването. Според мен ще е добре да се измисли нещо подобно, за да се предотвратят дублираници и накрая да се избере този, който е по-добър с фотошопа.

    Не ме линчувайте, моля, не настоявам, само предлагам.

  2. #77

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от rostso Виж мнение
    Нямаш проблем. Ще те уведомя, макар че е малко вероятно да има съвпадения. Но, ко някой се включи на по-късен етап със същия гоблен, въпреки,че вече е обявен този

    Може би е добре да се включи в регламента и това условие:

    След началото на играта (т.е. обявяването на участващите гоблени) да нямат право да се включват хора с някой от обявените вече гоблени. Че то ако има еднакви гоблени ще се затрудни и гласуването. Според мен ще е добре да се измисли нещо подобно, за да се предотвратят дублираници и накрая да се избере този, който е по-добър с фотошопа.

    Не ме линчувайте, моля, не настоявам, само предлагам.
    Има логика в предложението ти. Намирам го за много добро и ще го добавя в регламента.
    Така ще го изпипаме този регламент,че накрая може и да го патентоваме.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  3. #78

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от NIA Виж мнение
    Лили, радвам се за теб! Макар че и да не беше отпаднал вестника нали ставаше въпрос само за първия път - щях да ти го изпратя.
    Ния не ставаше проблем за вестника.Сега с добри познание на компа всеки може да си прави каквото поискаш.И дано сме разумни хора да няма публикации на готови вече гоблени.
    С Роси съм съгласна че не бива да има еднакви гоблени.
    Само не разбрах кога трябва да изпращаме снимките на гоблена които ще шием.Напомняйте ми да не изтърва нещо.

  4. #79

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от NIA Виж мнение
    .......Необходимо е,за да се избягнат всякакви спекулации като например да се участва с вече готов, изработен гоблен.Защото показването на етапите също не е задължително.
    Струва ми се, че трябва да се пращат от време на време етапи от процеса .... вие как мислите


    All smart things begin with griddlers

    rodich@abv.bg

  5. #80

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от lili49 Виж мнение
    Ния не ставаше проблем за вестника.Сега с добри познание на компа всеки може да си прави каквото поискаш.И дано сме разумни хора да няма публикации на готови вече гоблени.
    С Роси съм съгласна че не бива да има еднакви гоблени.
    Само не разбрах кога трябва да изпращаме снимките на гоблена които ще шием.Напомняйте ми да не изтърва нещо.
    Веднага след определяне на темата за конкурса , т.е. от 1 ноември започва изпращането .
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  6. #81

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от rodich Виж мнение
    Струва ми се, че трябва да се пращат от време на време етапи от процеса .... вие как мислите
    Да, желателно е да се изпращат етапи от време на време. Не можем да определим срок за пращане на етапите. Но поне 2-3 етапа трябва да се покажат. Все пак това е начин да се покаже,че процесът е настоящ. Но няма да задължаваме никого. Това е въпрос на желание и добра воля.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  7. #82

    Подразбиране

    NIA,етапите трябва са задължителни.На месец по 1 етап за да се вижда процеса на шиене за да не се дава повод за шикалкавене .
    Редактирано от abazova_s : 22.10.2012 в 16:43.
    Роденият да пълзи няма как да полети!
    http://abazova.snimka.bg/other/moyat...28684.20293928

  8. #83

    Подразбиране

    Гласувах!
    Ама нещо ми блокира математическата мисъл с тези квадратчета.
    Имам модел с размери 142х142 - това брои ли се или е малко

  9. #84

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Юра Виж мнение
    Гласувах!
    Ама нещо ми блокира математическата мисъл с тези квадратчета.
    Имам модел с размери 142х142 - това брои ли се или е малко
    Ееееее, Юрка, я да не те мързи , ами си потърси нещо по-сериозно.

    Впрочем това как да го разбирам - като квадратчета или като бодове? По ми е реално като бодове, което значи, че е около 202 кв. - мнооооого под минималният размер.
    А, ако е 142 х 142 кв - направо не ми се мисли как ще ушиеш до края на август 20 164 кв.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  10. #85

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от NIA Виж мнение
    Ееееее, Юрка, я да не те мързи , ами си потърси нещо по-сериозно.

    Впрочем това как да го разбирам - като квадратчета или като бодове? По ми е реално като бодове, което значи, че е около 202 кв. - мнооооого под минималният размер.
    А, ако е 142 х 142 кв - направо не ми се мисли как ще ушиеш до края на август 20 164 кв.
    Под минимума съм, няма да стане значи - ако подхвана нещо по-сериозно не съм сигурна че ще мога да го завърша...не искам да се излагам !
    Успех на всички в конкурса!А заралийки вече имат едно сигурно мероприятие за срещата .

  11. #86

    Подразбиране

    Хайде, не бързай да се отказваш.Сигурна съм,че ще се справиш. Не е необходимо да е много по-голямо.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  12. #87

    Подразбиране

    Ми, аз да кажа....че се навих. Избрала съм и гоблен

    Ния, записвам се!

    Въпреки, че имам малко съмнения в анонимността, но това е въпрос на свест на участниците Няма как да се контролира. Имам в предвид, че дори и да не се показват публично конкурсните творби, няма как да се спре показването по между ни. Но това да е кусура на конкурса
    Аз лично се записвам заради личното предизвикателсво да направя нещо с по-големи размери
    Така, че смело нагазвам с двата....двете ръце и игла, естествено

  13. #88

    Подразбиране

    Кате, права си,че е въпрос на съвест. И все пак, колкото и да се показват по между си, не могат да се покажат на целия форум, нали. Именно на това разчитам за анонимност. Повечето, които ще гласуват няма да знаят коя творба на кого е. А,когато откривам другата тема за стартирането на конкурса ще пиша, но и тук да си кажа, че ако някой волно или неволно се издаде веднага ще бъде дисквалифициран и ще отпадне . По отношение на това съм безкомпромисна. Държа на искрените и честни отношения.

    И много се радвам,че не отложи записването си за по-късен етап, защото пак с цел за запазване на анонимността, тези които се включат след първото публикуване на конкурсните гоблени, ще трябва да изчакат, че да се съберат поне 5 човека.
    Че то ако започна да ги прибавям един по един, всеки ще види кой се е включил и с кой гоблен, нищо,че няма да е представен с истинския си ник.
    Редактирано от NIA : 22.10.2012 в 21:52.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  14. #89

    Подразбиране

    Получена заявка за записване на посочения имейл.

    "Здравейте , аз съм нова във форума но бих искала да се запиша за участие в конкурса...моят ник е denduni1 "
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  15. #90

    Подразбиране

    Реклама:
    Само да отбележа, че сред темите липсва морска такава.
    Още обмислям включване.

Страница 6 от 11 ПърваПърва ... 45678 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •