Резултати от анкета: Каква желаете да е темата на конкурса?

Гласували
66. Нямате право да гласувате за тази анкета
  • „Моят свят”

    17 25.76%
  • „Любим сезон”

    30 45.45%
  • „Спомен”

    3 4.55%
  • „Моето любимо цвете”

    8 12.12%
  • „Да съхраним мечтата”

    6 9.09%
  • „Любов”

    0 0%
  • „Автопортрет”

    2 3.03%
Страница 7 от 11 ПърваПърва ... 56789 ... ПоследенПоследен
Показване на 91 до 105 от 158
  1. #91

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Unknown_lady Виж мнение
    Само да отбележа, че сред темите липсва морска такава.
    Още обмислям включване.
    Морската много" удобно" според мен попада в тема " Любим сезон"-лято например. Така мисля аз.
    http://www.snimka.bg/?album%3baid=326795%3bold=1
    pepinapepina@abv.bg
    Среща 11.01.15 г. неделя за 13.00 часа в " Рандеву"

  2. #92

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Unknown_lady Виж мнение
    Само да отбележа, че сред темите липсва морска такава.
    Още обмислям включване.

    „Моят свят” - морето, лодките, плуване
    „Любим сезон” - всяка картина, на която има море
    „Спомен” - венеция, пътуване с кораб, ваканция на морето,деца на морския бряг и т.н......
    „Да съхраним мечтата” - яхта, круиз
    „Любов” - влюбени на брега на морето, деца целуващи се на брега на морето, деца с майка си на морето и т.н.......
    „Автопортрет”- дори в тази тема може да присъства морето, ако се олицетворяваш с него.
    Единствената тема, която е по трудно да се свърже с морето е „Моето любимо цвете”, макар че при по развихрена фантазия и в тази тема може да присъства морето.

    Надявам се, че съм ти помогнала поне малко в избора на морски гоблен.
    Редактирано от NIA : 23.10.2012 в 13:32.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  3. #93

    Подразбиране

    Ния, това беше и моята интерпретация на всяка тема. Само в темата "Любимо цвете" се затрудних, но едни корали биха свършили идеална работа.
    Редактирано от rostso : 23.10.2012 в 13:58.

  4. #94

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от rostso Виж мнение
    Ния, това беше и моята интерпретация на всяка тема. Само в темата "Любимо цвете", но едни корали биха свършили идеална работа.
    Супер!
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  5. #95

    Подразбиране

    Аз имам едно питане обаче,ще участваме с един гоблен нали така,ами ако искам примерно да участвам с два,има ли някакъв проблем
    Гласуването става с кодовете,не с никовете,мисля че няма да е проблем,но искам да чуя и мнението на организатора на конкурса

    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35692 -моите творби

    Всеки край е едно ново начало!
    Човек е толкова голям, колкотo са големи мечтите му!

  6. #96

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от manka Виж мнение
    Аз имам едно питане обаче,ще участваме с един гоблен нали така,ами ако искам примерно да участвам с два,има ли някакъв проблем
    Гласуването става с кодовете,не с никовете,мисля че няма да е проблем,но искам да чуя и мнението на организатора на конкурса
    Може да се участва с един, два,три или четири гоблена, единствено,когато става въпрос за сезоните,/ ако се избере темата "Любим сезон"/, и ако тези гоблени се направят като един - в една обща рамка. Това е единствения компромис относно броя на гоблените, с който може да участва един участник. В противен случай няма да е честно спрямо другите участници, защото ще има повече шансове за гласуване.
    Редно е да се гласува за гоблен, но тъй като има вероятност да се повтарят имена на гоблени,макар и да не са еднакви, когато се гласува в анкетата ще бъде посочен кода на участника.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  7. #97

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от tazzzz Виж мнение
    ооо, сега като се замислих, че всичко ще е анонимно, въпросът не е подходящ.
    Трябваше да ми го зададеш на имейл или на лични. Така или иначе този вариант ще ти отпадне. Но използвам случая да разясня - да, може три по-малки свързани по между си, но на едно място, т.е. на едно парче панама с разстояние между тях, така че да са разделени при рамкирането само от паспарту, но в обща рамка.

    За всички, които имат подобни или други въпроси, които биха ги извадили от анонимност, ако ги зададат публично- моля, пишете на лични или на имейл.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  8. #98

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от NIA Виж мнение
    Трябваше да ми го зададеш на имейл или на лични. Така или иначе този вариант ще ти отпадне. Но използвам случая да разясня - да, може три по-малки свързани по между си, но на едно място, т.е. на едно парче панама с разстояние между тях, така че да са разделени при рамкирането само от паспарту, но в обща рамка.
    ох, изтрих ги съобщенията преди да прочета отговора, за което се извинявам, просто след като попитах, прочетох предните мнения и ми се изясниха нещата
    Редактирано от tazzzz : 23.10.2012 в 18:54.

  9. #99

    Подразбиране

    Nia, записвам се за участие в конкурса, каквато и тема да се падне, щом горната граница вече отпадна за мен няма проблем. Ще се радвам да се присъединя. Така че чакам 01.11.2012 за да изпратя на мейла гоблена, с който ще участвувам. Успех на конкурса! Хайде да се забавляваме!

  10. #100

    Подразбиране

    И аз ще се включа в тази надпревара.

  11. #101

    Подразбиране

    Хайде и аз. С предварителната нагласа,че може и да не финализирам. Но по-добре така, отколкото да не съм опитала.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  12. #102

    Подразбиране

    Момичета, които сте готови с избора си, нищо,че още не е приключило гласуването, усеща се накъде върви, моля ви започвайте да изпращате на имейла картинките и другите данни на гоблена - размери в квадратчета и наименование на гоблена, както и ника си, за да мога да ги подготвя за представянето им. Иска ми се да не бавя много старта, че някои вече ги сърбят ръцете.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  13. #103

    Подразбиране

    А какво стана със кодовата думичка


    All smart things begin with griddlers

    rodich@abv.bg

  14. #104

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от rodich Виж мнение
    А какво стана със кодовата думичка
    Всеки ще си получи кодовата думичка и указания как да я използва, след като ми изпрати данните за гоблена
    Ще му върна имейл с кодовата дума.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  15. #105

    Подразбиране

    Реклама:
    Изпратих вече
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

Страница 7 от 11 ПърваПърва ... 56789 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •