Резултати от анкета: Каква желаете да е темата на конкурса?

Гласували
66. Нямате право да гласувате за тази анкета
  • „Моят свят”

    17 25.76%
  • „Любим сезон”

    30 45.45%
  • „Спомен”

    3 4.55%
  • „Моето любимо цвете”

    8 12.12%
  • „Да съхраним мечтата”

    6 9.09%
  • „Любов”

    0 0%
  • „Автопортрет”

    2 3.03%
Страница 1 от 11 123 ... ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 158
  1. #1

    Подразбиране АНОНИМЕН КОНКУРС





    Условия за участие

    Записване в специално откритата за конкурса тема след избора на заглавието на конкурса с гласуване. Записва се само ника на участника, но не и гоблена с който ще участва.
    Гоблена, с който ще участва се съобщава на имейл konkursgobleni@abv.bg, като се изпраща и снимка – картинката на гоблена и се посочва оригиналното или дадено от вас име на гоблена,както и размерите му в квадратчета.
    Водещият дава номер на участника, който се знае само от участника, водещия темата на конкурса и админите.Кой стои зад дадения номер ще стане известно след приключването на конкурса.
    Записването ще става тук като се посочва само желанието за включване в конкурса, но не и избрания гоблен.
    По желание всеки участник може да показва етапи, но не лично, а посредством водещия на темата- т.е. участника ги изпраща на горепосочения имейл и водещия темата ги качва тук.
    След приключване на срока за ушиването на гоблените, снимките на готовите вече гоблени , рамкирани или не, се показват във форума и се провежда гласуване чрез анкета.
    Гоблените заели първите три места ще бъдат наградени на VІ национална среща или наградите ще бъдат изпратени по пощата
    Гоблените трябва да са с размери не по малки от 250 кв и не по-големи от 400 квадратчета, като в 1 квадратче се съдържат 100 знака.Това се отнася само за общите размери на гоблена.Не е задължително всички квадратчета да бъдат ушити.
    Няма ограничение и в това с какъв бод са, с конци,лента или мъниста.Изборът е ваш.
    Конкурсът ще е продължителен, почти до следващата национална среща.

    Хронологичен ред, по който ще протече конкурса и срокове.

    1. Избор,чрез анкета и гласуване на темата за конкурса – 20.10.2012 – 31.10.2012
    2. Обявяване начален срок за записване за участие.- 1.11.2012
    Краен срок за записване - 31 януари 2013 г.. Всеки може да се включи,когато пожелае, спазвайки горните условия.
    3. Обявяване краен срок за ушиване на гоблените и изпращане на снимки на готовите гоблени на посочения имейл.- 31.08.2013
    4. Гласуване. – 9.09.2013 – 30.09.2013
    5. Обявяване на победителите вече с истинските им имена – никове.- След националната среща в Ст.Загора.

    Внимание! Отнася се за тези,които ще се включат на по-късен етап. След обявяването на участващите в конкурса гоблени, нямат право да се включват с гоблен,който вече участва . Нямат право и да се записват и тук в темата, а директно на посочения имейл.

    Теми за конкурса.

    „Моят свят”

    1.гоблени
    2. семейство
    3. книги
    3. цветя
    4. деца
    5. животни
    6. приятелство
    7. пътешествия
    8 празници
    9 домашен любимец
    10 танци
    11 спорт
    Всичко свързано с това,което обичате да правите.



    „Любим сезон”

    Гоблен свързан с любимия ви сезон. Не е задължително само пейзажи. Може цветя характерни за този сезон. Може да е тематичен гоблена – да изразява някаква сцена с хора или животни, но да е свързан с любимия сезон.


    „Спомен”
    Гоблен, който ви напомня за нещо – събитие от живота ви, пътувания,ваканция,празник

    „Моето любимо цвете”

    Заглавието говори само по себе си. И само да допълня – Може да е само цветето, но може и цветето да присъства само като елемент , част от гоблена.

    „Да съхраним мечтата”

    Всеки човек има мечти, всеки мечтае за нещо – за дом, за семейство, за деца, за кола, за пътуване, за свобода, за любов.... Не всички мечти се осъществяват. Постигнати или не, нека претворим поне една от мечтите си в гоблен,който най-добре я отразява според вас.

    „Любов”

    Любовта във всичките и измерения- на майката към детето, между мъжа и жената, любовта към майката и бащата,любовта към животните.


    „Автопортрет”

    Гобленът,който най-добре ме изразява, в който виждам себе си,който може да ми послужи като визитка.
    Редактирано от NIA : 01.09.2013 в 15:59.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  2. #2

    Подразбиране

    СПИСЪК
    на участниците в конкурса


    1.Светла Петрова
    2. tazzzz
    3.manka
    4.lassa
    5.toni68
    6.Славова
    7.rodich
    8.abazova_s
    9.zezata
    10.mila_an
    11.venipetgab
    12.Ge4i1970
    13.rositsa
    14.rostso
    15.marji
    16.margoto66
    17.pepina_p
    18.zhak
    19. pepen
    20.lili49
    21.Ducky
    22.denduni1
    23.ovne
    24.tian_64
    25. NIA
    26.Дида
    27.neli0909
    28.Наталия Янкова
    29.cvetomilka.1
    30.d0nka
    31. mamanushi
    32.BIBETO
    33. ra4ko75
    34.nasysy
    35.Unknown_lady
    36.galya_kost
    37.canko
    38. mamani
    39.mimiko
    40. Mimik
    41.tsenka01
    42.dushkova
    43.desertrosean
    44. juliana231


    Внимание! Номера в списъка ще е различен от кода ви за участие.
    В отделна тема ще се покажат гоблените участващи в конкурса с техните кодове.
    Редактирано от NIA : 31.10.2012 в 21:28.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  3. #3

    Подразбиране

    Че съм "вътре" в играта е ясно.И да ме записвате вече, че имам само три игри.
    Но искам още малко разяснения - От анкетата ще се избере тема и всички участници ще бродират по нея или аз си избирам темата, а оценяването е по категории.Ако е второто се защо е анкетата. Хайде ,Ния ,обясни ми (предполагам и не само на мен) още малко подробности
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  4. #4

    Подразбиране

    Ния стига с тези вестници.Да не сме деца че да доказваме какво правим.

  5. #5

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Светла Петрова Виж мнение
    Че съм "вътре" в играта е ясно.И да ме записвате вече, че имам само три игри.
    Но искам още малко разяснения - От анкетата ще се избере тема и всички участници ще бродират по нея или аз си избирам темата, а оценяването е по категории.Ако е второто се защо е анкетата. Хайде ,Ния ,обясни ми (предполагам и не само на мен) още малко подробности

    Чрез анкетата ще се избере темата на конкурса. Всички участници ще шият по избраната тема, /другите теми ще отпаднат/, но всеки участник си избира сам гоблена, стига да е по темата.

    Която и тема да се избере , всяка една от седемте посочени дава големи възможности за избор на гоблен.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  6. #6

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от lili49 Виж мнение
    Ния стига с тези вестници.Да не сме деца че да доказваме какво правим.

    Лили, не мога да разбера за какво ти е протеста?

    В случая съм използвала тази емоцийка, защото означава НОВИНА, НОВА ВЕСТ.

    Наистина не те разбирам.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  7. #7

    Подразбиране

    Хубава новина, Ния!

    Често казано, много ми се иска и аз да участвам, но ако ще се записвам, ще е на малко по-късен етап. Ще мисля още малко.

    Само искам да попитам - всеки от форума ли има право да гласува за темата на конкурса или само участниците?

  8. #8

    Подразбиране

    Ния не е протест мила а мнение по въпроса.Но за да публикувам снимката на гоблена непременно трябва да ида да си купя вестник.За това става въпрос.На село например вестници има само на едно място,не е като в града.За това става въпрос.

  9. #9

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от lili49 Виж мнение
    Ния не е протест мила а мнение по въпроса.Но за да публикувам снимката на гоблена непременно трябва да ида да си купя вестник.За това става въпрос.На село например вестници има само на едно място,не е като в града.За това става въпрос.
    Миличка, не само вестник, може и списание, но мисля,че вестник е по изгодно. И после, не е определена точно коя дата, важното е да е датата след 1 ноември. Необходимо е,за да се избягнат всякакви спекулации като например да се участва с вече готов, изработен гоблен.Защото показването на етапите също не е задължително.
    Надявам се, че за няколко месеца все ще успееш да се снабдиш с вестник. Още повече, че няма срок за включване за участие.
    Пък, ако наистина имаш желание да участваш, не ме затруднява да ти изпратя един вестник.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  10. #10

    Подразбиране

    Е,време беше и при нас да се открие такъв конкурс ,става въпрос за анонимен.
    NIA, и аз да попитам ако надвишава 400 кв какво ще стане.Въпроса ми е малко по детски .
    Роденият да пълзи няма как да полети!
    http://abazova.snimka.bg/other/moyat...28684.20293928

  11. #11

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Ducky Виж мнение
    Хубава новина, Ния!

    Често казано, много ми се иска и аз да участвам, но ако ще се записвам, ще е на малко по-късен етап. Ще мисля още малко.

    Само искам да попитам - всеки от форума ли има право да гласува за темата на конкурса или само участниците?
    Няма краен срок за записване за участие. Когато решиш можеш да се включиш.

    Относно гласуването- няма как да се определи само участниците да гласуват. Пък и всеки е потенциален участник, тъй като няма срок за записване. Сега, ако не смяташ да се включваш, после пък може да решиш да участваш. Така,че гласуват всички за избор на темата.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  12. #12

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от abazova_s Виж мнение
    Е,време беше и при нас да се открие такъв конкурс ,става въпрос за анонимен.
    NIA, и аз да попитам ако надвишава 400 кв какво ще стане.Въпроса ми е малко по детски .
    Ако надвишава или е по-малко с минимален брой квадратчета - най-много 5, ще се зачита.Не може точно да се отреже от гоблена.
    Посочените бройки са ориентировъчни. Достатъчно е да няма драстични разлики.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  13. #13

    Подразбиране

    Благодаря за изчерпателния отговор
    Роденият да пълзи няма как да полети!
    http://abazova.snimka.bg/other/moyat...28684.20293928

  14. #14

    Подразбиране

    Получи се запитване относно големината на гоблена.
    Ще направя още малко разяснения.
    Броя 250 кв и 400 кв означава,че този брой е произведението получено от броя на кв на ширина и броя на кв на дължина.
    Пример:
    Ако гоблена е с дължина 20 кв и ширина 14 кв - общо като размер става 280 кв. - отговаря на условията.
    Както казах и по-горе - ако име надвишаване или е по - малко с до 5 кв . също ще се зачита.

    Относно знаците в квадратчето - уточнявам,че става въпрос за 100 знака. Защото тези,които шият бод 1:4 броят едно квадратче,което е всъщност 400 знака.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  15. #15

    Smile

    Реклама:
    И аз бих се включила, но ще изчакам да видя коя тема ще бъде избрана, че не всички са ми по сърце.

Страница 1 от 11 123 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •