Резултати от анкета: Каква желаете да е темата на конкурса?

Гласували
66. Нямате право да гласувате за тази анкета
  • „Моят свят”

    17 25.76%
  • „Любим сезон”

    30 45.45%
  • „Спомен”

    3 4.55%
  • „Моето любимо цвете”

    8 12.12%
  • „Да съхраним мечтата”

    6 9.09%
  • „Любов”

    0 0%
  • „Автопортрет”

    2 3.03%
Страница 3 от 11 ПърваПърва 12345 ... ПоследенПоследен
Показване на 31 до 45 от 158
  1. #31

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Shanni Виж мнение
    Не се бях сетила за схемата. За мен размера се определя от панамата .
    Неразграфената - аналогично 1 кв. = 10х10 бода 1:1/кръстчета, или 20х20 1:4. Не че казвам как трябва да бъде, просто обяснявам как разсъждавам аз, за да не изглежда въпроса ми глупав или нелогичен.

    Ако се броят знаците, а не бодовете, това значи, че един и същи модел ще се приеме и ако е ушит 1:1, и ако е ушит 1:4?

    Не искам да споря или да се заяждам, наистина ме вълнува, защото много ми се иска да участвам, но тези размери малко ме смущават. Значи, ако някой заяви участие с модел около 20 х 30 см 1:1, ще се приеме, а друг, чийто модел е 25 х35 см /например/, но е 1:4, което прави под 250 знака от схемата, няма да бъде приет?

    Знам, че няма да се издребнява с приема на участниците, но така зададен, размера ми се струва малко относителен и доста голям... все пак ако голямата гроздоберачка /само като пример я давам, защото й знам размера/, не се вписва в условията... мисля, че прага е високичък
    Миличка, изобщо не приемам въпроса ти като заяждане. Напротив, всичко трябва да се изясни преди започването.
    Както съм написала в първият си пост - няма значение с какъв бод е ушит гоблена. Гоблен,който е ушит с бод 1/4 е равен с гоблена ушит с бод 1/1 по отношение броя на знаците. Просто първият става по-голям по размер.
    Ето защо определяме размера по броя на знаците, а не по броя на бодовете.
    Най-вероятно ще падне горната граница за размера. Ако някой си избере доста голям гоблен сам ще си прецени дали ще се справи с определеното време. Срока е доста дълъг, но само като цяло. Ако се вземе предвид празници и летен сезон,когато се шие по-малко, времето не е чак толкова много за много голям гоблен.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  2. #32

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от tazzzz Виж мнение
    Записвам се

    Щом толкова решително го заявяваш, ще открия списъка с теб.
    Но това не значи,че кода ти ще е 1. Ще си получиш кода на имейл като отговор, след като изпратиш данните за гоблена. А това ще стане, когато приключи гласуването за избор на темата.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  3. #33

    Подразбиране

    manka да запишете номер 2 може ли:idea
    Редактирано от manka : 23.10.2012 в 00:14.

    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35692 -моите творби

    Всеки край е едно ново начало!
    Човек е толкова голям, колкотo са големи мечтите му!

  4. #34

    Подразбиране

    Не мога да разбера защо така всички ме пререждат Я вижте кой е първи???Аааааааааа, ще се караме за челната позиция
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  5. #35

    Подразбиране

    tazzzz , съжалявам,че те подведох за първа в списъка.

    Пропуснах,че имаше и по-решителни от теб.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  6. #36

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Светла Петрова Виж мнение
    Не мога да разбера защо така всички ме пререждат Я вижте кой е първи???Аааааааааа, ще се караме за челната позиция

    Справедливостта възтържествува!
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  7. #37

    Подразбиране

    Че тя челната позиция е на Doris ! Малко ли снимки направихме на националната среща кой е номер 1 Сигурно още не е видяла темата...да му мисли Светлето с това номер 1. NIA, записвай и мен !

  8. #38

    Smile

    Запишете и мен!!! Аз докато се чудех за коя тема да гласувам, вие вече сте заели челните позиции!

  9. #39

    Подразбиране

    Идеята е страхотна. Звучи ми като стимул за реализиране на кой да е от желаните проекти, която и да е темата Условията са реални и смислени ....
    Мисля си, че ако се падне Автопортрет ще се познаваме, но какво пък хехехе


    ЗАПИСВАМ СЕ С НОМЕР 7


    All smart things begin with griddlers

    rodich@abv.bg

  10. #40

    Подразбиране

    Всички ме изпреварихте в записването ,но важен е номера който ще даде модератора.Така че и аз се хвърлям в дълбокото.Записвай ме NIA
    Редактирано от abazova_s : 22.10.2012 в 13:57.
    Роденият да пълзи няма как да полети!
    http://abazova.snimka.bg/other/moyat...28684.20293928

  11. #41

    Подразбиране

    Само в тази игра ме няма! Но искам и тук да участвам, затова запишете и мен!
    zeza_v@abv.bg

  12. #42

    Подразбиране

    И аз, и аз.... Запишете и мен!

  13. #43

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от abazova_s Виж мнение
    Всички ме изпреварихте в записването ,но е важен е номера който ще даде модератора.Така че и аз се хвърлям в дълбокото.Записвай ме NIA

    И там ви очаква изненада. Дано да ви хареса.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  14. #44

    Подразбиране

    NIA, запиши ме! Идва зима, дано успея да се справя,че напоследък нещо не ми стига времето.

  15. #45

    Подразбиране

    Реклама:
    Цитат Първоначално написано от venipetgab Виж мнение
    NIA, запиши ме! Идва зима, дано успея да се справя,че напоследък нещо не ми стига времето.

    Ще успееш. Когато има стимул е по-различно.
    Пък, ако се случи все пак, не е болка за умиране. Просто ще отпаднеш от гласуването. Това е демокрацията.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

Страница 3 от 11 ПърваПърва 12345 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •