Аз ги използвам редовно и съм много доволна,струват си парите.
Най-доволна съм от пастата им за зъби-уникална е, спира ми болките във венците, вярно 18 лв е, но е голяма разфасовка и е все едно да си купиш 2 от прехвалените пасти Лакалут, Сензодин и т.н.Тази поне ми върши работа.
Телчета за почистване съм купувала, деляхме си ги с колежки-едното излиза към 4,50, но не мърда , не драска печката, а почиства страхотно..Пробвали сме го върху дамски чорапогащник ( женска му работа) тест-никъде не закача, не го къса...а почиства страхотно.
И един от универсалните им продукти-Лок. Ползвам го за какво ли не..за почистване на стъкла, за течност за чистачките на колата, против петна- като белина, за почистване на кожени изделия, сребро почиства, за миене на плочките в банята, за фурната и др. Има много приложения.
Дават го,че в слаба концентрация подхранва растения, за къпане на дом. любимци, почистване на аквариуми.Ама тези неща не съм ги пробвала все още Последно съм купувала Лок преди 1 година. Струваше 20 лв., а е супер икономичен,защото е 1 литър , а се слагат капчици във водата и се ползва.Жената, от която го купувам ми е дала упътване за какво- в каква концентрация се ползва. Като ми свърши този пак ще си поръчам.
Зарежда ме моя бивша колежка от Асеновград и продуктите са още един повод да отида и да се видя с бившите ми колеги.
П.П.
За да не ме разберете погрешно, уточнявам,че не съм ДИСТРИБУТОР на въпросната фирма. Просто съм доволен клиент!