Показване на 1 до 12 от 12
  1. #1

    Подразбиране Amway HOME-за и против

    Какво смятате за продуктите на AMWAY? Някой ползвал ли ги е? С какво впечатление сте?
    svetlana770@abv.bg

    НЕ ЗАБРАВЯШ ТОВА, КОЕТО НИКОГА НЕ СИ ЗАПОМНИЛ

  2. #2

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от svetlana770 Виж мнение
    Какво смятате за продуктите на AMWAY? Някой ползвал ли ги е? С какво впечатление сте?
    Аз ги ползвам от няколко месеца и съм наистина доволна.

  3. #3
    Активност Аватара на Ge4i1970
    от София, живея в Търново
     
    593 Мнения
     

    Подразбиране

    Малко са скъпи, но си струват парите!
    Критикът е човек, който знае пътя, но не може да шофира!

    g.kachaunova@abv.bg
    http://ge4i1970.snimka.bg/tapestries...gobleni.447617

  4. #4

    Подразбиране

    Нова тема ли е, какво е, започва с първи пост. Извинете, мен невежата, но трябваше да започнете с някакъв увод, аз например за първи път чувам за AMWAY?, кажете нещо повече за тези продукти

  5. #5

    Подразбиране

    Аз се интерисувам от филтър за вода на ТАЗИ ФИРМА AMWAY

  6. #6

    Подразбиране

    AMWAY е американска фирма, която произвежда козметика, перилни и почистващи препарати на био-основа. Имат и най-различни други продукти, но вече съм забравила какво точно. Доста са скъпи, но когато аз ги ползвах бяха много добри. Продуктите се разпространяват само по МЛМ (мулти левъл маркетинг) системата. Ако можете да си намерите техен консултант в града, в който живеете, той ще може да ви обясни по-подробно и да ви представи различните категории продукти.
    e-mail: margo_f@abv.bg
    Skype: margotof

  7. #7

    Подразбиране produktite na Amway

    Приятели,продукцията на Амуей не е само продукти ,а начин на мислене. Странното е че преди да опитат хората отхвърлят. От това само се губи. Трябва да сме запознати и тогава да изразяваме мнение. Опитайте, защото познанието е най-ценното нещо. За любознателните ето ви един сайт с повече инфо по засегнатия въпрос .
    http://amwayrosiilieva21.alle.bg/
    Спорен ден

  8. #8

    Подразбиране

    Аз ги използвам редовно и съм много доволна,струват си парите.
    Най-доволна съм от пастата им за зъби-уникална е, спира ми болките във венците, вярно 18 лв е, но е голяма разфасовка и е все едно да си купиш 2 от прехвалените пасти Лакалут, Сензодин и т.н.Тази поне ми върши работа.
    Телчета за почистване съм купувала, деляхме си ги с колежки-едното излиза към 4,50, но не мърда , не драска печката, а почиства страхотно..Пробвали сме го върху дамски чорапогащник ( женска му работа) тест-никъде не закача, не го къса...а почиства страхотно.
    И един от универсалните им продукти-Лок. Ползвам го за какво ли не..за почистване на стъкла, за течност за чистачките на колата, против петна- като белина, за почистване на кожени изделия, сребро почиства, за миене на плочките в банята, за фурната и др. Има много приложения.
    Дават го,че в слаба концентрация подхранва растения, за къпане на дом. любимци, почистване на аквариуми.Ама тези неща не съм ги пробвала все още Последно съм купувала Лок преди 1 година. Струваше 20 лв., а е супер икономичен,защото е 1 литър , а се слагат капчици във водата и се ползва.Жената, от която го купувам ми е дала упътване за какво- в каква концентрация се ползва. Като ми свърши този пак ще си поръчам.
    Зарежда ме моя бивша колежка от Асеновград и продуктите са още един повод да отида и да се видя с бившите ми колеги.
    П.П.
    За да не ме разберете погрешно, уточнявам,че не съм ДИСТРИБУТОР на въпросната фирма. Просто съм доволен клиент!

  9. #9

    Подразбиране

    За повече информация на български за продуктите може да прочетете на тази страничка https://www.facebook.com/amwaybg. Ако някой има въпроси съм насреща.

  10. #10

    Подразбиране

    http://amwayrosiilieva21.alle.bg/Vinagi sam na razpolozhenie za otgovor na vazniknal vapros ili prosto komentar i dostavka na tezi unikalni produkti. Hubava vecher na vsichki!

  11. #11

    Подразбиране

    Здравейте,закупих си паста за зъби glister продукт на Amway,но никъде не открих срок на годност.Обадих се на "дистрибутора",но неми даде смислен отговор.След като на другите им продукти има такъв срок,то би трябвало и на пастите за зъби да има. Дайте коментар ???????

  12. #12

    Подразбиране срок на годност

    Реклама:
    Цитат Първоначално написано от dafi dak Виж мнение
    Здравейте,закупих си паста за зъби glister продукт на Amway,но никъде не открих срок на годност.Обадих се на "дистрибутора",но неми даде смислен отговор.След като на другите им продукти има такъв срок,то би трябвало и на пастите за зъби да има. Дайте коментар ???????
    Здравейте,

    първо радвам се, че потърсихте мнение и контакт. Второ, поздравявам ви за решението да ползвате нашата паста от която със сигурност ще останете доволна/ен. Що се отнася до срока на годност, незнам какво ви е казал вашия доставчик, но всичко има своя логичен отговор. Идея нямам кое го е затруднило. На всяка наша опаковка, там където с по-големи букви е написано Amway има има четири знака, един от които е нещо като отворена консервна кутия и върху нея пише 12м. Това значи, че от момента на отварянето на пастата имате 12 месеца в които трябва да я използвате. Ако имате допълнителни въпроси, изписвам ви вече официалната си страница, на която можете да ми пишете или позвъните. Спорен и усмихнат ден и дано да се чуем и обсъдим нещата. До скоро!

    http://www.amway.bg/user/rosi_ilieva2005

    С поздрав Роси Илиева

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •