Показване на 1 до 15 от 99

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Ния , седя и мисля относно предложението да се гласува на първи етап по сезони . Както и да го гледам , участниците с летен сезон са в пъти повече от зима или есен. Някакси няма да е равнопоставено участничките с лято да се състезават с още 20 гоблена и от тях да се избират 3, а тези с есента например само с още 5 гоблена . В ущърб е на летните сезони

  2. #2

    Подразбиране

    Тони, така е, права си. Аз също го мисля. Но съм разделила лятото на две анкети. От записаните участници до този момент - всички гоблени са разделени за шест анкети - по една за зима, пролет и есен, две за лятото и една за всички сезони. Така че, разликата между бройките в отделните анкети да е минимална. С изключение на лятото другите анкети са по 5,6,7 и 9 бр. Но все пак това не е окончателното решение. Ще изчакаме да приключи срока за записването, който е до края на м. януари и тогава ще решим как ще се гласува. Може да се наложи лятото да не е с 2, а с 3 анкети, за да има равнопоставеност. А има и друга опция - да се разделят по размер. Но и там нещата са така,че пак има големи разлики.Надявам се да вземем най-правилното решение, за да няма ощетени.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  3. #3

    Подразбиране

    Това гласуване по сезони трябваше да го обявите в началото при регламента - щяхме да си изберем най-малко предпочитания сезон, че да имаме повече шансове за успех в класирането. Шегата настрана, но ми се струва, че при някои гоблени трудно може да се определи какъв точно е сезона, други пък включват и четирите сезона.

  4. #4

    Подразбиране

    Маржи, нали става въпрос за любим, а не за нелюбим сезон.

    Както казах в предния си пост - въпросът за гласуването възникна в последствие. Наистина не очаквахме толкова много желаещи да се включат. Разбира се, радваме се, че има такъв интерес към конкурса. И все още не сме взели окончателно решение относно гласуването. Обсъждаме различни варианти, за да има горе долу равни шансове за всички участници. Но наистина е много трудно разделянето на групи при това разнообразие на гоблени.
    Гоблените са пред очите ви. Дайте и вашето предложение как да стане, като имате в предвид,че една анкета има най-много 20 опции.
    До гласуването има още доста време, но отдалеко, че да е по-леко.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •