аз пък мисля че класирането в един конкурс е най важното , човек участва с надеждата да получи приз не е нужно да се запишеш в конкурс за да бъдеш стимулиран да ушиеш даден гоблен, за тази цел си има други игри като втори шанс и т.н - затова добре трябва да се обмислят нещата, лично аз мисля че отделянето по сезони не е най доброто решение и то не заради бройките
да предположим ,че моят любим сезон е пролетта и аз трябва да гласувам естественно е да предпочета и номенирам пролетните независимо дали те са най добрите може и да не погледна например зимните, ако това пък е най -нелюбим за мен сезон въпреки че зимните гоблени се шият най трудно -дано бъда разбрана правилно
моето мнение е , че трябва да са отделени не по сезони а по степен на трудност , големина и начин на изпълнение и оформяне
добре е след като приключи записването да се обяви как ще става класирането - каквото и решение да се вземе да се обяви предварително лично мен ме интересува с кого ще се състезавам защото има избрани много хубави и много не равностойни за шиене гоблени и ако нямам никакви шансове -защото съм попаднала в група с много по добри от избраният от мен гоблен тогава няма въобще да показвам нищо
за мен тръпката е в борбата за приз иначе то не е конкурс нека спечели най добрият но кой от четирите сезона е най-добър?