Страница 9 от 58 ПърваПърва ... 789101119 ... ПоследенПоследен
Показване на 121 до 135 от 869
  1. #121

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Светла Петрова Виж мнение
    а дали ще има среща???? и кога????
    Ами май като гледам пак Роси ще ни събре

  2. #122

    Подразбиране

    Аз вече се отчаях, ще чакам каквото вие решите........
    ..::Gobelin World::..

  3. #123

    Подразбиране

    И аз отдавна се каня да присъствам на някоя среща и да се запозная с вас, но не съм сигурна дали в крайна сметка ще успея да се организирам. Организацията е сложно нещо поне за мен.

  4. #124

    Подразбиране

    kalitke, явно не е само за теб, виж че не можем да се организираме...

    Предлагам среща в Поморие (не знам дали ще се решите да дойдете, та затова тук, да не оставям малкия на баба, че ако идвам до Бургас ще ми трябват поне 3 часа...). Който има желание да пише, ще поканя и поморийки, пък в краен случай ще пия едно кафе сама

    Предлагам тази неделя (18.04) следобяд към 14:30ч. - 15ч.
    За място предлагам Кораба, намира се в началото на главната улица, до градския часовник.
    Редактирано от napetia : 16.04.2010 в 18:23.

  5. #125

    Подразбиране

    Като не се срещате в Бургас, може да отскочите до Сливен
    http://goblenite.org/showthread.php?t=7993
    http://www.youtube.com/watch?v=UFNV7tcI2ho
    "Рандеву" в Кичука, 13.00 часа


  6. #126

    Подразбиране

    Не е лошо като идея.Ще се радвам да се запознаем, пък и има кого да видя и посетя в Сливен.С един куршум,два заека.

  7. #127

    Подразбиране

    Една импровизирана и изключително приятна среща на бургаска територия с лъчезарната и усмихната Kaktos 456.Благодаря ти за приятните минути прекарани с теб и съпруга ти и те чакам отново
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  8. #128

    Подразбиране

    Светле,какви са тези минерални води...Радвам ви се от далеч,много сте красиви и усмихнати!!!

  9. #129

    Подразбиране

    Здравейте момичета понеже тези дни заминавам на морето по точно в Приморско има ли някой желаещ да се запознаем аз заминавам на 3.07 и до-10.07 съм там.Ще ми е много приятно

  10. #130

    Подразбиране

    Вече се познаваме от софийските срещи и ще се радвам да се видим. Ако се организира среща ще се опитам да дойда

  11. #131

    Подразбиране

    Нещо ми се върти в главата - хайде да си направим среща някъде по
    средата, или в Черноморец, или в Созопол. Гери/ blue_bouble/ ще е до 4 юли в Созопол, Светлето също ще дойде. shebek1733, ако имате желание за кратка почивка за кафе по пътя за Приморско, давам телефона и да се разберем за събота, а за часа по телефона.
    ..::Gobelin World::..

  12. #132

    Подразбиране

    Кейси, благодаря за топлото посрещане и за чудесната ни среща с теб и Светлето.
    Радвам се, че се видяхме.Хич не ми се тръгваше, но път ни чакаше
    Зъл е живота на малките дяволи,
    малките винаги жертви са ставали,
    малките плащат за всички беди,
    ако си дявол ГОЛЯМ БЪДИ!

    Дата 13 - най-тъжния ми ден....

  13. #133

    Post

    Здравей мила Кейси благодаря ти за приятното прекарване с теб и Нинчето .Беше ми толкова приятно че не ми се тръгваше ,но ще се срещнем пак септември като дойдем пак .Неможахме да се наприказваме А ето и малко снимки

  14. #134

  15. #135

    Подразбиране нашата среща

    Реклама:
    мили момичета искам да споделя с вас за една прекрасна среща,която си организирахме набързо в Бургас с две наши невероятни съфорумки,/ за мое огромно съжаление едната от тези прекрасни жени не успя да дойде /,но ние със СВЕТЛА ПЕТРОВА се насладихме на няколко часа сладки приказки и обмяна на опит в гобленарството в едно кафе близо до общината
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

Страница 9 от 58 ПърваПърва ... 789101119 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •