Страница 12 от 20 ПърваПърва ... 21011121314 ... ПоследенПоследен
Показване на 166 до 180 от 292

Тема: ЕТАПИ

  1. #166

    Подразбиране

    Роси и Светла, прави сте и двете. Има достатъчно време до крайният срок. Това, което показах е само моментна снимка на ситуацията, а не укор към непоказалите. Смятах да информирам след празниците, но постът на mamanushi ме провокира да го направя по-рано.
    Съжалявам, ако съм предизвикала недоразумение или негативно впечатление!

    Що се касае до показването на етапи - да, регламента не задължава, но е желателно поне един етап да се покаже с кодовата дума, за да сме сигурни че избраният гоблен не е ушит преди конкурса.
    Има пропуск в регламента относно това , но все пак ни е първи опит за такъв вид конкурси и се надявам на разбиране от ваша страна.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  2. #167

    Подразбиране

    Ще те разберем,Ния, и може би ще започнем да бродираме и за тази игра??? Ще те включа в графика
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  3. #168

    Подразбиране

    [QUOTE=rostso;500459]
    Не виждам причина никовете на "провинилите" се да се навира в очите на съфорумците, което може да повлияе отрицателно на техният вот.


    Зад кодовите имена никой не знае кой е, така че този упрек ми се вижда малко пресилен

  4. #169

    Подразбиране

    Всичко хубаво,ама все пак 2-3 етапа трябва да се покажат,не мислите ли?Това е някаква гаранция,че гоблена се шие в момента,а не виси на стената от няколко години!Дори имам предложение,който не е показал етап да бъде декласиран!Има и друг вариант-да се покаже етап-десетина бода преди свършването на гоблена-такива има всеки доста в някоя кутия захвърлен и чака щастливия си край-и това не е работа!

  5. #170

    Подразбиране

    Аз съм доста активна в Осинката и там в момента започва такъв анонимен конкурс в няколко категории - мини, миди, макси и галоп по Европа. Там е толкова стриктен регламента, няма изключения при представяне на снимките и аз се включих в него да се пробвам. Има една ключова дума и за първия етап трябва да се ушият определен брой бодове.

  6. #171

    Подразбиране

    Ния, напълно съм съгласна с теб. Силно желателно е всеки участник да покаже някой и друг етап по време на играта. Но все пак има достатъчно време за това. Твърде рано е за обвинения, създаване на негативни настроения и напрежение. Само тази игра до сега не беше опетнена с проблеми и негативизъм. А виждам, че вече се бълнува и за дисклалификации (не от теб, разбира се). Записалите се в играта са го направили при тези условия и никак не е редно те да бъдат променяни (дали някой не желае да елиминира огромна част от конкуренцията ?)

    Юра - за мен, не е пресилено. Гласуването ще е по тези никове, които в момента висят в списъка на "грешниците". Но да речем, че това не е грандиозен проблем.

  7. #172

    Подразбиране

    Ехе-е-е-е..., как може да ви хрумват идеи за декласиране след като има цели 5 месеца до краѝния срок? Не ви ли идва на ум, че част от хората може да са били ангажирани досега в друг конкурс, или с техни си проблеми, или да са сметнали, че по-малко време ще им трябва за гоблена и могат по-късно да го започнат? Все пак си има обявен регламент.

  8. #173

    Подразбиране

    Момичета, дайте да не се отклоняваме от главното с моментни настроения. Казах го веднъж и пак ще го повторя- исках само да покажа ситуацията към днешна дата. Това е. Изобщо не съм имала в предвид да порицавам този и онзи и още по-малко да дисквалифицирам някого. Ако някой бъде дисквалифициран, макар, че това не е точната дума, той сам ще направи това, или няма да представи в срок завършения вече гоблен или сам ще се откаже преди това. Дори нещо повече, вече двама участника ми се обадиха, че се отказват, но те при мен все още фигурират и така ще е до последния ден от срока. Опитвам се да ги убеждавам да не се отказват до последно.
    И още нещо да допълня - преди известно време бях показала колажи с представените етапи до този момент. От там също може да се направи извод кой не е представил до тогава етап, но не се повдигна този въпрос за настройване . Моля ви, нека не опорочаваме темата.
    Радвам се, че една от игрите, която водех завърши без отрицателни емоции в атмосферата на приятелство и толерантност. Много ми се иска и тази игра да е така.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  9. #174

    Подразбиране

    Днес си имаме втори етап обещаващ нещо много красиво. И това съвсем не е първоаприлска шега.

    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  10. #175

    Подразбиране

    И днес ще имаме цветен ден с един втори етап.




    И да се поправя - не цветен, а много цветен ден с един, този път - пети етап.

    Редактирано от NIA : 02.04.2013 в 09:35.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  11. #176

    Подразбиране

    Богат на етапи е днешният ден. Ето ви и един първи етап съвсем в унисон на сезона.

    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  12. #177

    Подразбиране

    На още една красота ще се наслаждаваме в темата ни.
    Гардения със своя първи етап и намек за идващото лято.

    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  13. #178

    Подразбиране

    Хайде малко цветно настроение с 4-ти етап на СТРЕЛИЦИЯ.

    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  14. #179

    Подразбиране

    Имаме си днес и "новак" със своя първи етап - едно обещаващо начало.

    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  15. #180

    Подразбиране

    Реклама:
    Днес си имаме участник показващ своя първи етап.

    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

Страница 12 от 20 ПърваПърва ... 21011121314 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •