Здравейте!
Имам проблем с лявото око, който е доста интересен или поне така мисля.
Значи имам 1.50 диоптър изписани очила за дълекогледство, но от около няколко месеца ми се появи проблем в лявото око, нямам точни думи за да го обясня за това ще го сравня.
През слънчевите часове на деня виждам нещо като петно. нещо като мазно петно, което остава след като засъхне. В краищата е тъмно, а в средата прозрачно. Привечер тези петна стават незабележими... почти... интересното е, че те са до някаква степен прозрачни. обаче когато присвия очи към бяла светлина най-често облаци и като погледна през миглите се получават някакъв вид хаотични черти вместо петната. Също така интересно е че не са из цялото око ами в лявата част на лявото око, а с другата част от него нямам такива проблеми включително и дясното. Ходил съм при доктор за проблема, тя ми изписа някакъв вид хранителна добавка, която не закупихме (аз или родителите ми...) . Та на въпроса някой може ли да каже как точно може да се премахне това или каква е диагнозата. (ходил съм на скенер и при снимката докторите казаха че нямам туморни или друг образувания)... Ще съм благодарен ако някои напише нещо по темата.