Показване на 1 до 15 от 157

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Момичета,искам и аз да се похваля ,защото Дядо Коледа пристигна и при мен и да поднеса хилядите си благодарности на една страхотна приятелка pepina_p,която ме накара днес да се разтопя от щастие.Получих огромен пакет преливащ от конци,панами,схеми,готови комплектовки и какво ли още не,но няма как да им се насладите-нямам техника да покажа
    Един невероятно красив гоблен,майсторски изработен и рамкиран



    Благодаря ти Пепка,при мен Коледа пристигна,благодарение на теб
    Лошият човек е като въглена-ако не те опари,ще те очерни. Анахарсисhttp://eli1958.snimka.bg/tapestries/gobleni.418735

  2. #2

    Подразбиране

    Имам си подарък!!!! Благодаря на Sissak!!! Много съм щастлива! Снимки след малко....

  3. #3

    Подразбиране

    -
    календар за 2013година - трепач
    органайзер - с аксесоари вътре- пласмасова панама, заготовка за картичка, мулине
    гоблен коледен - за да го ушия
    картичка с мили пожелания.
    Благодаря ти мило момиче!
    Редактирано от Hrisi1967 : 12.12.2012 в 16:06. Причина: праваписна грешка

  4. #4

    Подразбиране

    - ето ги и поотделно- снимките са от калпав фотограф, действителността е умножено по 100.

  5. #5

    Подразбиране

    Благодаря ти Sissak! Весели празници на всички!

  6. #6

    Подразбиране

    Така първо от сърце пак да благодаря на другарчето си cecunka
    и почвам да показвам---- вижте каква хубава подложка за елха ми е направила Цветито,това ме изненада най-много-


    И да продължим--страхотни ДМС конци,като ги гледам какви цветове са вътре,и чак ми е жал да ги ползвам.Заготовки за картички имам и кутия,които ще трябва да направя,само обаче да си харесам моделче и ги почвам.Престилка за бутилка и картичка с много мили пожелания.





    Весели празници на всички

    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35692 -моите творби

    Всеки край е едно ново начало!
    Човек е толкова голям, колкотo са големи мечтите му!

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •