Показване на 1 до 15 от 157

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    С подаръка на Цвети явно ще се оправим,но с другия незнам какво ще правим
    albenka30 не е влизала от преди коледа,и няма как да я питам,защо се е забавил нейния подарък,което е лошооооо.



    Чудя сега,понеже утре трябва да пускам осмомартенската игра,въобще дали да я правя.............



    РР.вляза ли в тая стр. точно и антивирусната ми засича нещо,какво ли пък е то..........

    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35692 -моите творби

    Всеки край е едно ново начало!
    Човек е толкова голям, колкотo са големи мечтите му!

  2. #2

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от manka Виж мнение
    С подаръка на Цвети явно ще се оправим,но с другия незнам какво ще правим
    albenka30 не е влизала от преди коледа,и няма как да я питам,защо се е забавил нейния подарък,което е лошооооо.



    Чудя сега,понеже утре трябва да пускам осмомартенската игра,въобще дали да я правя.............



    РР.вляза ли в тая стр. точно и антивирусната ми засича нещо,какво ли пък е то..........
    Моля да ми извинят всички "играещи" тука(поне аз не съм включила се), но да кажа и аз своята дума

    Ако имате спомен, преди доста време, кога още аз имала тука тема за гоблени - аз споделила, че една жена от Пловдив не ми пратила пари за гоблена и не отговаря на лс и т.д.
    После, кога тука момичета започнали да възмущават се, аз получила от нея само едно лс, лаконично и кратко (и това след 45 дена чакане)
    " днеска ти изпратила пари за гоблен, извини ми за забавяне" - без поне дума пояснение...

    Аз тогаво скрих кое момичето е било това, но сега мисля, че дошло е време да го кажа.... Въпросната госпожа е....
    Редактирано от vishenka : 04.01.2013 в 16:50.

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •