Показване на 1 до 15 от 157

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Момичета това с подарък на Катето наистина е доста неприятно, но аз исках да повдигна и още един въпрос.
    Някои от последните момичета не са снимали подаръците си и лично на мен едно : " Имам си прекрасен подарък.....благядаря ти.........." не ми стига.
    Аз искам и естетически да се насладя на всеки подарък. А освен това / дали съм права или не/ лично аз като ми се падне човекът на когото ще изпращам, го проучвам какво е ушил във Вашите творби и какви подаръци е изпращал в предишни игре / ако е участвал/. За мен това е важно, защото ми говори доста за човека. Така знам дали да се влагам на 100% или само на 99% Освен това например Славова ни разказваше на пловдивската среща какво е шила, каква рамка търси и какви премеждия са съпъствали подготвянето на подаръка й и т.н..... и така исках да видя подърака й за Фани............. Катето също не е показала подаръка си. Ксенитка също......нищо че са позакъснели. Не може ли да им се порадваме следколедно? За мен това е важно и съм малко разочарована от това...........
    Може някой да не се съгласи с мен........
    http://www.snimka.bg/?album%3baid=326795%3bold=1
    pepinapepina@abv.bg
    Среща 11.01.15 г. неделя за 13.00 часа в " Рандеву"

  2. #2

    Подразбиране

    Това със снимането и аз съм съгласна. А з също невероятно се радвам на всички показани ушити подаръци от игрите...Аз обаче нямам какво да покажа...Не бих лишила никого от удоволствието да види подаръка за мен..само, че нямам.. нищо не получих. Дори едно ЛС би изтрило разочарованието и леката обида в мен

    Но аз пак казвам..никой друг не обвинявам. Никой друг няма вина за случая. Манка ми се обади на скайп-а притеснена, а тя има най-малка вина за ситуацията. Оля милата и тя. Иренка пък дойде лично до нас на 31 декември да ми донесе изненада, защото и на нея и станало неприятно, че нямам подарък от играта. На всички момичета съм искрено благодарна за съчувствието и милите думи, но няма смисъл така да се преекспонира случая. Щом съм решила да участвам в играта - аз съм си преценила риска да не получа и нищо. Много ми се иска да няма повече такива случай и все повече хора да участват в игрите, затова не исках да има негативни емоции в темата.
    И съм сигурна, че каквото и да говорим и правим..риска винаги ще го има .
    Редактирано от Ducky : 04.01.2013 в 20:48.

  3. #3

    Подразбиране

    Аз не участвах в тази игра, но следих темата с удоволствие. Не ми стигна времето дори да подготвя подаръци извън играта за хората , които исках да зарадвам. Но също искам да подкрепя мнението наpepina_p. И на мен ми се е случвало другарчето ми да не покаже подаръка, който съм се постарала да приготвя и не ми е било приятно. А и аз също проучвам човека който ми се пада в подробности и е хубаво да може да се види какви подаръци е правил и на какво се е радвал.
    А колкото до подаръка на Ducky, наистина е крайно неприятно, защото съм забелязала че тя винаги много се е постаравала в игрите да зарадва другарчетата си. Жалко, че момичето което е трябвало да изпрати не предлага елементарно обяснение - нито на нея нито на организаторката.
    Хора сме, всичко може да ни се случи, но и като хора е редно да се разберем... а не да се крием като мишки.

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •