Показване на 1 до 15 от 157

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Честити подаръци на всички получили до тук!Прекрасни са !
    От днес и аз съм вече в редиците на получилите.Щастливка съм!Благодаря ти Юра !Всичко е прекрасно!
    Гоблена -зимна приказка !Веднагаще си го закача!


    Играчки за елхата /толкова е закачлива тази звездичка/,картичка с мили пожелания и моето любимо птиче.Свещичка със свещник и салфетка изработена с хардангер/супер/.Панама и кълбета специално за хардангера .Явно ще се шие следващата година мноооого хард!

    Ръкавичка със късмет и бонбони докато си разглеждам красотите да се подкрепя .Не съм се изморила мила , щастлива съм !Благодаря ти от сърце, желая на теб и цялото ти семейство весели празници !

    Весели празници и на вас момичета !

  2. #2

    Подразбиране

    Много красиви подаръци сте получили!!!Да са ви честити и поздравления на тези,които ви ги изпращат!!!Весели празници

  3. #3

    Подразбиране

    Мила, Пепен, удоволствието е изцяло мое - постарах се да направя по малко от това което ти допада. Вложих цялото си старание и се радвам, че моите хрумки са ти харесали. Пожелавам ти прекрасни коледни дни и щастливи празнични мигове
    Може би не е точно тук мястото но искам да изкажа искрените си благодарности на Иренка / kati 31/ която ми угоди и намери кълбетата за хандангер.
    Прекрасна вечер на всички

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •