Показване на 1 до 15 от 157

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Ето това са моите подаръци от lili49 Направих 2 снимки, защото невероятната покривка не може да се види.Много благодаря! Подаръците са страхотни и наистина зареждат с коледно настроение! Весели празници на всички!
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  2. #2

    Подразбиране

    Герганче честито!!! Подаракът ти е невероятен!!!
    А на lili49 мога само да благодаря за естетическата наслада, която ми достави и да ръкопляскам до без край......
    Браво Лили!!! Няма да скрия леката си завист, че не съм аз адресата на твоя подарък..............
    Но Герганчето поне се надявам да ги донесе на пловдивска среща да им се насладим на живо и ние.....
    http://www.snimka.bg/?album%3baid=326795%3bold=1
    pepinapepina@abv.bg
    Среща 11.01.15 г. неделя за 13.00 часа в " Рандеву"

  3. #3

    Подразбиране

    Герганче радвам се че си харесала подаръка.Шила съм го с голямо притеснение дали ще ти хареса че не е гоблен.Но така бях решила.
    А ти ще си ушиеш момиченцето.
    Пепи на теб благодаря за поздравите.

  4. #4

    Подразбиране

    Честито на получилите такива прекрасни подаръци и поздравления за момичетата,които са ги сътворили.
    Аз вече се притеснявам дали моя подарък ще се хареса на другарчето ми,което трябва утре да го получи.

  5. #5

    Подразбиране

    Поздравления! Прекрасни подаръци!

  6. #6

    Подразбиране

    Всичко хубаво но защо има все още три момичета неполучили подарък ?!?
    Май се повтаря старата песен на нов глас

  7. #7

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Юра Виж мнение
    Всичко хубаво но защо има все още три момичета неполучили подарък ?!?
    Май се повтаря старата песен на нов глас
    Забелязах, че момичетата, които не са си получили подаръците, отдавна са изпратили своите. Коледа отдавна мина . Ако вината е в пощите, поне можеха да се обадят и да кажат, че са ипратили подаръците

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •