Страница 2 от 10 ПърваПърва 1234 ... ПоследенПоследен
Показване на 16 до 30 от 157

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Честито на получилите такива прекрасни подаръци и поздравления за момичетата,които са ги сътворили.
    Аз вече се притеснявам дали моя подарък ще се хареса на другарчето ми,което трябва утре да го получи.

  2. #2

    Подразбиране

    Всичко хубаво но защо има все още три момичета неполучили подарък ?!?
    Май се повтаря старата песен на нов глас

  3. #3

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Юра Виж мнение
    Всичко хубаво но защо има все още три момичета неполучили подарък ?!?
    Май се повтаря старата песен на нов глас
    Забелязах, че момичетата, които не са си получили подаръците, отдавна са изпратили своите. Коледа отдавна мина . Ако вината е в пощите, поне можеха да се обадят и да кажат, че са ипратили подаръците

  4. #4

    Подразбиране

    И при мен пристигна Дядо Коледа с подарък от Мария Стефанова/smiles/
    Благодаря Мария.Всичко което си направила е прекрасно.И без засрамена иконка за играчките по красиви са от моите.
    http://s002.radikal.ru/i197/1212/30/3b1dd1c76979.jpg

  5. #5

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от lili49 Виж мнение
    И при мен пристигна Дядо Коледа с подарък от Мария Стефанова/smiles/
    Благодаря Мария.Всичко което си направила е прекрасно.И без засрамена иконка за играчките по красиви са от моите.
    http://s002.radikal.ru/i197/1212/30/3b1dd1c76979.jpg
    Лили, много се радвам, че ти е харесал подаръка ....и стига се прави на по-малко сръчна отколкото си

    Весели празници на всички и от мен!

  6. #6

    Подразбиране

    И аз изпратих моя подарък по ЕКОНТ. Утре до 13ч другарчето ми ще си получи подаръка. Дано да го хареса

  7. #7

    Подразбиране

    boneli,получих си подаръкааааааааааааааааааа!!!!
    Всичко е изработено с много любов и старание!
    Ето го и него :




    Една част от тях са вече поставени между коледната украса.
    Благодаря много на Нели за коледното настроение което ми създаде

    Весели празници на всички !!!

  8. #8

    Подразбиране

    Имам си, имам си подарък!!! Благодаря ти Гергана/gpiano/ от сърце!!! Имам страхотен гоблен с дядо Коледа, коледна покривка, украса, кутия с лакомства и картичка с мили пожелания. Подаръка е страхотен!!!
    ..::Gobelin World::..

  9. #9

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от keissi Виж мнение
    Имам си, имам си подарък!!! Благодаря ти Гергана/gpiano/ от сърце!!! Имам страхотен гоблен с дядо Коледа, коледна покривка, украса, кутия с лакомства и картичка с мили пожелания. Подаръка е страхотен!!!
    Честито keissi!!!: Наистина стилен подарък!!! Вълнувам се с всички вас и се наслаждавам на всяка една снимка.
    А пък моят подарък тръгна още в сряда следобед с БГ пощи и уж вчера или днес най-късно трябваше да е при моето другарче......
    http://www.snimka.bg/?album%3baid=326795%3bold=1
    pepinapepina@abv.bg
    Среща 11.01.15 г. неделя за 13.00 часа в " Рандеву"

  10. #10

    Подразбиране

    Радвам се, че подаръка ми е пристигнал невредим. Дано наистина е зарадвал keissi

  11. #11

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от gpiano Виж мнение
    Радвам се, че подаръка ми е пристигнал невредим. Дано наистина е зарадвал keissi
    Благодаря ви!!! Подаръка е много хубав и се зарадвах от сърце! Благодаря ти Гери още веднъж!!!
    ..::Gobelin World::..

  12. #12

    Подразбиране

    Привет и от мен! Искам да ви покажа и моя прекрасен подарък от pepina_p.
    Имам си един прекрасен коледен гоблен, книгоразделител, който си позволих да ламинирам сама, комплект с коледни мотивчета, шоколад и ръкохватки. Всичко с коледни мотиви. Прекрасно е! Много, ама много съм щестлива


    Незнам защо в момента не мога да кача снимка. Ще се опитам пак малко по-късно.


  13. #13

    Подразбиране

    А ето и моите снимки да се насладите и вие на прекрасния ми подарък!



    Още веднъж ОГРОМНО БЛАГОДАРЯ НА pepina_p

  14. #14

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Гинева Виж мнение
    А ето и моите снимки да се насладите и вие на прекрасния ми подарък!



    Още веднъж ОГРОМНО БЛАГОДАРЯ НА pepina_p

    Да ти е честито подаръчето и поздравления на майсторката.Както винаги се е представила блестящо!
    Лошият човек е като въглена-ако не те опари,ще те очерни. Анахарсисhttp://eli1958.snimka.bg/tapestries/gobleni.418735

  15. #15

    Подразбиране

    Момичета,искам и аз да се похваля ,защото Дядо Коледа пристигна и при мен и да поднеса хилядите си благодарности на една страхотна приятелка pepina_p,която ме накара днес да се разтопя от щастие.Получих огромен пакет преливащ от конци,панами,схеми,готови комплектовки и какво ли още не,но няма как да им се насладите-нямам техника да покажа
    Един невероятно красив гоблен,майсторски изработен и рамкиран



    Благодаря ти Пепка,при мен Коледа пристигна,благодарение на теб
    Лошият човек е като въглена-ако не те опари,ще те очерни. Анахарсисhttp://eli1958.snimka.bg/tapestries/gobleni.418735

Страница 2 от 10 ПърваПърва 1234 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •