Страница 6 от 11 ПърваПърва ... 45678 ... ПоследенПоследен
Показване на 76 до 90 от 157
  1. #76

  2. #77

    Подразбиране

    Ето ме и мен с подарък от Светла Петрова! Имам страхотен късмет отново аз да съм нейно другарче от играта. Убедете се сами:



    Не знам дали си личи добре от снимките, но гобленчето цялото блещука празнично от ламе в различни цветове. А GSM-ът ми се уреди с калъфче.
    Благодаря ти, Светле!

  3. #78

    Подразбиране

    Страхотно празнично настроение!
    Честито, Нев, страхотен подарък!

  4. #79

    Подразбиране

    Това е моят подарък извън играта от моята страхотна приятелка rositsa - коледна покривчица, за каквато отдавна мечтаех, но все не оставаше време да си ушия, картичка с мили пожелания, коледна бисквитиера, за да се подсладим за празниците, много красива клонка за украса, малки стиропорени сърчица, които ще влязат в употреба само след месец за деня на влюбените и др. Благодаря, мила приятелко, за коледната атмосфера, която внесе в дома ми.

  5. #80

    Подразбиране

    Nev,радвам се че ти харесва това,което изработих за теб с желание.
    Честити да са подаръците на всички,които вече ги получиха.Радвай те им се от сърце,както аз се радвам на моя.Щастлива съм, че имаме такива игри и всеки се старае да достави радост и много положителни емоции на своя виртуален и не само приятел.
    Весели празници на всички.Нека всичко, което желаете да ви се сбъдне!
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  6. #81

    Подразбиране

    Маржи , радвам се че ти харесва моето подаръче , Весели Коледни празници още веднъж ти пожелавам

    А аз имам още едно подаръче от Дани topcheva



    Благодаря ти мила Дани , всичко е прекрасно

  7. #82

    Подразбиране

    Честито на всички получили подаръци до тук! Всички са се постарали много и са доставили радост и коледно настроение на другарчетата си! Весели празници!

  8. #83

    Подразбиране

    Много красиви подаръци!!!Весели празници!!!

  9. #84

    Подразбиране

    Ето ме и мен тук с подарък извън играта от Роси /Rositsa/. Благодаря ти от сърце, скъпа Роси, за милия жест. Весели Коледни празници!!!

  10. #85

    Подразбиране

    Извън играта и аз имам подарък
    Днес бях изненадана много,много приятно от rositsa
    чест е за мен да притежавам едно от коледните и карета.
    Мила Роси,от сърце ти благодаря че не си ме забравила и тази коледа,ето вижте и вие-


    Весели празници ти желая на теб и цялото ти семейство мила приятелко

    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35692 -моите творби

    Всеки край е едно ново начало!
    Човек е толкова голям, колкотo са големи мечтите му!

  11. #86

    Подразбиране


    Извън играта и аз получих една от най красивите картички на моята приятелка Желка.Благодаря ти мила за приятната изненада .

  12. #87

    Подразбиране

    Привет момичета!
    И при мен дядо Коледа пристигна маскиран под никнейма sLaV! Ако знаете с какъв огроооооомен чувал с подаръци!!! Аз вадя едно след друго, а те не свършват..... гергеф, 3 вида панама, конци, две коледни комплектовки на Орхидея, рамчица, сарфетки, картичка с много мили пожелания!
    А най-отдолу - черешката на тортата!!! Страхотен гоблен!!!
    Един от моите фаворити, когато избирах какво да бродирам за тази игра! Благодаря ти много Славче за еуфорията, която предизвика в моето семейство!!! Мими подскача около кашона и прелива от положителни емоции!!!
    Снимките очаквайте довечера!

  13. #88

    Подразбиране

    Аз искам да благодаря на Светлето за хубавата изненада .тази година тя се е развихрила с филца коледните елхи са от филц с бродерия.
    Светле мноооого благодаря !!! Весели празници и на теб!!!

  14. #89

    Подразбиране

    Дани и Марианче , радвам се , че съм допринесла малко за коледното Ви настоение . Марианчеее е , не заблуждавай останалите ,че това е каре , малка коледна салфетка , малка , но от сърце .
    Жалко ,че не ми стигна времето за повече подаръци .....
    На всички Ви желая Весели Коледни и Новогодишни празници .

    Сега е ред и аз да се похваля , не с един а с двааа подаръка :
    От играта
    Моето другарче не си е написало ника , но предполагам ,че е fani77 , ако греша Манка ще ме поправи
    Ето красотичките ми от Фани


    Много , много красотички , феерия от приказни коледни прасчовци .
    Благодаря от сърце Фани

  15. #90

    Подразбиране

    Реклама:
    Ето как започнах последния си работен ден за тази година - с прекрасно настроение и с чуден подарък извън играта от Старозагорския Дядо Коледа. Много ти благодаря Жели! Весели празници!
    [IMG][/IMG]

Страница 6 от 11 ПърваПърва ... 45678 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •