Страница 7 от 11 ПърваПърва ... 56789 ... ПоследенПоследен
Показване на 91 до 105 от 157
  1. #91

    Подразбиране

    Второто подаръче , не е подаръче а огромен кашон от моята приятелка Желка zhak.
    Рогът на изобилието се изсипа у дома , вижте какви красоти ми е изпратила , направо онемях



    много красива феичка и още колко бродирани красоти
    [/URL]
    много нежна изонитена картичка и чашка пълна с лакомства


    Още веднъж ти благодаря скъпа приятелко
    Р.S. Не ми се позволява повече икони , и да не спамя форума с още един пост , хиляди целувки до срещата в родният ти град , живот и здраве .

  2. #92

    Подразбиране

    Роси , Вени и Лили радвам се че съм доставила малко радост в този мразовит ден вие го заслужавате и разбирасе ,че много ще се радвам и трите да ви посрещна като домакиня живот и здраве на есен
    ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ на васки

  3. #93

    Подразбиране

    А аз си пуснах колетчето в понеделник... Казаха ми, че като "колет" ще пътува по-бързо, отколкото "малък пакет" и го писах колет. Защо ли не е пристигнало...?

  4. #94

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Славова Виж мнение
    Привет момичета!
    И при мен дядо Коледа пристигна маскиран под никнейма sLaV! Ако знаете с какъв огроооооомен чувал с подаръци!!! Аз вадя едно след друго, а те не свършват..... гергеф, 3 вида панама, конци, две коледни комплектовки на Орхидея, рамчица, сарфетки, картичка с много мили пожелания!
    А най-отдолу - черешката на тортата!!! Страхотен гоблен!!!
    Един от моите фаворити, когато избирах какво да бродирам за тази игра! Благодаря ти много Славче за еуфорията, която предизвика в моето семейство!!! Мими подскача около кашона и прелива от положителни емоции!!!
    Снимките очаквайте довечера!
    Много се радвам, че ти е харесал подаръка ми! А още повече че съм ушила нещо, което харесваш, това най-много ме зарадва! Много избирах какво да ушия, а сега като чета твоите думи, мога смело да кажа че съм избрала точно това, което трябва! Щом всичко е пристигнало невредимо, вече съм спокойна!
    Поздрави и весели празници на теб и на твоето семейство и много съм щастлива че са харесали всичко!
    За мен беше удоволствие да ви доставя радост!
    Редактирано от sLaV : 21.12.2012 в 12:56.
    Любовта прави хората по-добри!

    val_slav@abv.bg

  5. #95

    Подразбиране Честити празници

    Бах много приятно изненадана от mamani - Валя с подарък за настъпващите празници. Красивият Снежко е с детелини, една от които е даже истинска, и аз много се надявам да ни донесе повече късмет.
    Желая и на семейството на Валя всичко най-хубаво през следващата година.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  6. #96

    Подразбиране

    и още един подарък извън играда от Илиана

    благодаря ти за всичко което си направила за мен радвам се ,че съм ти приятелка и ти желая ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ

  7. #97

    Подразбиране

    И аз имам подаръче от Илианка



    Благодаря ти мила Илианче , ЗА ВСИЧКО !!!!!!

    На всички пожалавам Весели и щастливи коледни и новогодишни празници

  8. #98

    Подразбиране

    Прекрасни подаръци имате момичета Да сте живи и здрави и вие и семействата ви. Весели празници на всички

  9. #99

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от maleks Виж мнение
    Имам известие - пише второ поред.С първото пощаджийката или някой друг сигурно е закусил.Не пише какво е.Не съм сигурна дали утре ще мога да го снимам и пиша във форума, но със сигурност имам път до пощата.
    Надявам се да няма други загубени известия - ще се прибера в Пловдив чак на 5-ти януари.
    Съдбата пожела в последния момент в БГ да получа една от фамозните топки на Оля и червената коледна брошкаОлечка, много те обичам!!!!
    Снимах ги, но в момента нищо не мога да кача, всички жици ми са на дъното на багажа, много сори....
    Пожелавам на всички да получат мечтаните подаръци, много здраве и щастие, вълшебни ръце, с които да дарявате радост и нежност на приятелите си и любимите си хора!
    Редактирано от maleks : 22.12.2012 в 20:08.
    http://www.youtube.com/watch?v=UFNV7tcI2ho
    "Рандеву" в Кичука, 13.00 часа


  10. #100

    Подразбиране

    И аз си имам чуден подарък. Мила Nev, благодаря за красотите, които си измайсторила за мен. Снимки ще кача по-късно.
    Ето и обещаните снимки.... Още веднъж за Невена (Nev) и весели празници на всички....
    Имам си страхотен гоблен, невероятна картичка, комплект игли, коледна фигурка, рамка за гобленче, коледни салфетки и кутия невероятни шоколадови изкушения.....
    Невероятен подарък!
    Благодаря ти от сърце Nev...
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Редактирано от vili val4eva : 22.12.2012 в 22:20.

  11. #101

    Подразбиране

    И аз днес получих страхотен подарък.
    Ducky ми е избродирала невероятно нежен гоблен

    разкошна коледна топка от ленти

    коледно каре, което ще си ушия с голямо удоволствие

    Картичка с мили пожелания и лакомства, които хлапетата нападнаха веднага.
    Благодаря ти Кате, за слънчевото настроение, което ми донесе в този студен зимен ден!

  12. #102

    Подразбиране

    Ето снимки и от моя великолепен подарък от sLaV!
    Извинете за закъснението, но ми се наложи да пътувам и се прибрах едва снощи.? Благодаря Славче още веднъж за прекрасния подарък!
    Весела Коледа на всички!
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  13. #103

    Подразбиране

    И аз получих току-що моя подарък от Славова! Благодаря мило другарче, страхотен подарък! Снимки по-късно....Много се радвам!


    Редактирано от fani77 : 27.01.2013 в 20:29.

  14. #104

    Подразбиране

    Ооо, още страхотни подаръци! Браво на всички.
    Вили, радвам се, че подаръкът ти е харесал. Много се чудих, като не открих твоя темичка, да те "проуча"

  15. #105

    Подразбиране

    Реклама:
    Цитат Първоначално написано от Nev Виж мнение
    Ооо, още страхотни подаръци! Браво на всички.
    Вили, радвам се, че подаръкът ти е харесал. Много се чудих, като не открих твоя темичка, да те "проуча"
    Наистина е страхотен подаръка.... А все още не се осмелявам да си направя моя тема тук във форума, но вече май е време да се замисля... . Отново Весели празници!!!

Страница 7 от 11 ПърваПърва ... 56789 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •