Страница 8 от 11 ПърваПърва ... 678910 ... ПоследенПоследен
Показване на 106 до 120 от 157
  1. #106

    Подразбиране

    Няма защо да се притесняваш. Моята тема е предимно от картички, ама изобщо не ми пука.

  2. #107

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Славова Виж мнение
    Ето снимки и от моя великолепен подарък от sLaV!
    Извинете за закъснението, но ми се наложи да пътувам и се прибрах едва снощи.? Благодаря Славче още веднъж за прекрасния подарък!
    Весела Коледа на всички!
    Честита Коледа, Славова!
    Още веднъж радвам се, че всичко ти е харесало от моя подарък!
    Да сте живи и здрави цялото семейство!

    Много красиви подаръци имат всички! Честита Коледа на всички участници в играта!
    Любовта прави хората по-добри!

    val_slav@abv.bg

  3. #108

    Подразбиране

    Честита Коледа на всички!
    Още подаръци и поздравления от приятели - от Аби.Благодаря ти много и за частите за колата и за суперското гобленче

    и картички и бродерийки от Ния,Дида,Галя,Петя и Роси.
    Благодаря ви още веднъж за всичко и за прекрасните пожелания
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  4. #109

    Подразбиране

    Честито ти! Изглежда и дядо Коледа, и дядо Мраз са дошли при теб (единият за Коледа, другият - за Нова година).
    Браво на момичетата, много сладки бродерии.

  5. #110

    Подразбиране

    Момичета, чудесни нещица сте си разменили... Чак съжалих, че не се включих и аз... Но догодина-задължително! Весели празници на всички!

  6. #111

    Подразбиране

    Момичета искам да се похваля с прекрасни картичка и книгоразделителче подарък ми от Калинка Гроздева.
    Калинка Весела Коледа и от мен на теб и на цялото ти семейство!!!!
    **

  7. #112

    Подразбиране

    Всичко хубаво но защо има все още три момичета неполучили подарък ?!?
    Май се повтаря старата песен на нов глас

  8. #113

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Юра Виж мнение
    Всичко хубаво но защо има все още три момичета неполучили подарък ?!?
    Май се повтаря старата песен на нов глас
    Забелязах, че момичетата, които не са си получили подаръците, отдавна са изпратили своите. Коледа отдавна мина . Ако вината е в пощите, поне можеха да се обадят и да кажат, че са ипратили подаръците

  9. #114

    Подразбиране

    Моя подарък който беше за другарчето ми днеска е пристигнал. Аз и се обадих преди Коледа за да я предупредя че ще се забави изненадата ми. Така че аз се извинявам но имаше проблем в пътуването. Катето 58 има подарък.

  10. #115

    Подразбиране

    Аз също съм го пратила още на 18.12 но защо още го няма при моето другарче незнам пазя си бележката ще се разправям с тия Бг пощи

  11. #116

    Подразбиране

    Много хубави подаръци видях в темата, сръчни ръце имате , и чудесни изненади сте изработили!

    Но две момичета остават без подарък? А вече няма начин - куриери и пощи не работят! Изпращащите е трябвало да проследят нещата, имат бележки в тях.

  12. #117

    Подразбиране

    Да, да аз получих подаръка си вчера но нямах време да пиша в темата. Много ти благодаря Славянка / pissi s / за красивото гобленче , което си избродирала за мен за бродираната картичка и мини комплекчетата за бродерия . Благодаря и на вас момичета и момчета от форума , за положителните емоции които създавате бъдете живи и здрави. Весели празници !!!!!!

  13. #118

    Подразбиране

    много ,много съм щастлива и аз.Днес и аз получих един подарък от Марияна /bole / -светещ снежен човек,пееща картичка и украса за Новогодишната ми елха,панама тонирана и меджис ,много Анхор и кафе за разсънване , бонбони за подслаждане.
    Благодаря ти Мариянче за радостта която ми достави.
    Редактирано от abazova_s : 30.12.2012 в 11:52.
    Роденият да пълзи няма как да полети!
    http://abazova.snimka.bg/other/moyat...28684.20293928

  14. #119

    Подразбиране

    Честита Нова 2013,Сами!
    Радвам се, че всичко ти е харесало от моя подарък!А ти заслужаваш много повече .
    Да сте живи и здрави цялото семейство!!!!!
    р.s.Моят подарък може би ще ше да стигни с пощински гълъб по-бързо,а със фирма СПИДИ ПРАТЕН НА 18.12.2012 и пристигнал днес 30,12.2012
    Но важно ,че пристигна за 2013 год.,а не за 2014 год
    Весели празници на всички !!!Повече свободно време през 2013 год за нашето любимо хоби !!

  15. #120

    Подразбиране

    Реклама:
    Момичета и аз съм приятно изненадана в последния ден от старата година от Ивалина (dariaz) с един прекрасен подарък. Благодаря ти Иве ,за прекрасната изненада Весело посрещане на Новата 2013 година на теб и цялото ти семейство! Весели празници и на всички вас момичета!
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

Страница 8 от 11 ПърваПърва ... 678910 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •