Страница 8 от 10 ПърваПърва ... 678910 ПоследенПоследен
Показване на 106 до 120 от 157

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Момичета, чудесни нещица сте си разменили... Чак съжалих, че не се включих и аз... Но догодина-задължително! Весели празници на всички!

  2. #2

    Подразбиране

    Момичета искам да се похваля с прекрасни картичка и книгоразделителче подарък ми от Калинка Гроздева.
    Калинка Весела Коледа и от мен на теб и на цялото ти семейство!!!!
    **

  3. #3

    Подразбиране

    Моя подарък който беше за другарчето ми днеска е пристигнал. Аз и се обадих преди Коледа за да я предупредя че ще се забави изненадата ми. Така че аз се извинявам но имаше проблем в пътуването. Катето 58 има подарък.

  4. #4

    Подразбиране

    Аз също съм го пратила още на 18.12 но защо още го няма при моето другарче незнам пазя си бележката ще се разправям с тия Бг пощи

  5. #5

    Подразбиране

    Много хубави подаръци видях в темата, сръчни ръце имате , и чудесни изненади сте изработили!

    Но две момичета остават без подарък? А вече няма начин - куриери и пощи не работят! Изпращащите е трябвало да проследят нещата, имат бележки в тях.

  6. #6

    Подразбиране

    Да, да аз получих подаръка си вчера но нямах време да пиша в темата. Много ти благодаря Славянка / pissi s / за красивото гобленче , което си избродирала за мен за бродираната картичка и мини комплекчетата за бродерия . Благодаря и на вас момичета и момчета от форума , за положителните емоции които създавате бъдете живи и здрави. Весели празници !!!!!!

  7. #7

    Подразбиране

    много ,много съм щастлива и аз.Днес и аз получих един подарък от Марияна /bole / -светещ снежен човек,пееща картичка и украса за Новогодишната ми елха,панама тонирана и меджис ,много Анхор и кафе за разсънване , бонбони за подслаждане.
    Благодаря ти Мариянче за радостта която ми достави.
    Редактирано от abazova_s : 30.12.2012 в 11:52.
    Роденият да пълзи няма как да полети!
    http://abazova.snimka.bg/other/moyat...28684.20293928

  8. #8

    Подразбиране

    Честита Нова 2013,Сами!
    Радвам се, че всичко ти е харесало от моя подарък!А ти заслужаваш много повече .
    Да сте живи и здрави цялото семейство!!!!!
    р.s.Моят подарък може би ще ше да стигни с пощински гълъб по-бързо,а със фирма СПИДИ ПРАТЕН НА 18.12.2012 и пристигнал днес 30,12.2012
    Но важно ,че пристигна за 2013 год.,а не за 2014 год
    Весели празници на всички !!!Повече свободно време през 2013 год за нашето любимо хоби !!

  9. #9

    Подразбиране

    Момичета и аз съм приятно изненадана в последния ден от старата година от Ивалина (dariaz) с един прекрасен подарък. Благодаря ти Иве ,за прекрасната изненада Весело посрещане на Новата 2013 година на теб и цялото ти семейство! Весели празници и на всички вас момичета!
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  10. #10

    Подразбиране

    Неприятно изненадана съм, че все още има две момичета, които не са си получили подаръците от коледната игра

  11. #11

    Подразбиране

    Преди да започнете да хулите аз ще си кажа че съм едната която е закъсала с подаръка но не по моя вина. Подаръкът е в пощата на съответният град и моето другарче трябва да си го потърси станало е някакво объркване.Днес бях до нашия пощенски клон и от там ми казаха че подарък е пристигнал градът ?
    Никак не е приятно и за чакащият и за изпращача но БГ пощи какво да ги правиш.

  12. #12

    Подразбиране

    Миличка , предвид че на 18,12 е пуснат трябваше по-раничко да го потърсиш до ден два пристига. И в такъв случай няма нищо срамно да помолиш Манка или пък ти сама да пишеш лично на другарчето да го потърси. Все пак изненадата е вътре в пакета .
    Но все пак ще завърши в полза на другарчето - щом се разтърсихте ще го намерят.

  13. #13

    Подразбиране

    Моето другарче да не се притеснява ,че се е забавил подаръка .. искам да помоля да ми напише баркода от разписката при изпращането понеже ходих до пощата в петък на 28.12 и ми казаха,че такава пратка няма.. предполагам ,че по баркода по лесно ще открият пратката..
    Редактирано от ksenitka : 02.01.2013 в 15:19.

  14. #14

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от ksenitka Виж мнение
    Моето другарче да не се притеснява ,че се е забавил подаръка .. искам да помоля да ми напише баркода от разписката при изпращането понеже ходих до пощата в петък на 28.12 и ми казаха,че такава пратка няма.. предполагам ,че по баркода по лесно ще открият пратката..
    Аз съм ей сега ще ти драсна едно ЛС.

  15. #15

    Подразбиране

    С подаръка на Цвети явно ще се оправим,но с другия незнам какво ще правим
    albenka30 не е влизала от преди коледа,и няма как да я питам,защо се е забавил нейния подарък,което е лошооооо.



    Чудя сега,понеже утре трябва да пускам осмомартенската игра,въобще дали да я правя.............



    РР.вляза ли в тая стр. точно и антивирусната ми засича нещо,какво ли пък е то..........

    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35692 -моите творби

    Всеки край е едно ново начало!
    Човек е толкова голям, колкотo са големи мечтите му!

Страница 8 от 10 ПърваПърва ... 678910 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •