Страница 9 от 11 ПърваПърва ... 7891011 ПоследенПоследен
Показване на 121 до 135 от 157
  1. #121

    Подразбиране

    Неприятно изненадана съм, че все още има две момичета, които не са си получили подаръците от коледната игра

  2. #122

    Подразбиране

    Преди да започнете да хулите аз ще си кажа че съм едната която е закъсала с подаръка но не по моя вина. Подаръкът е в пощата на съответният град и моето другарче трябва да си го потърси станало е някакво объркване.Днес бях до нашия пощенски клон и от там ми казаха че подарък е пристигнал градът ?
    Никак не е приятно и за чакащият и за изпращача но БГ пощи какво да ги правиш.

  3. #123

    Подразбиране

    Миличка , предвид че на 18,12 е пуснат трябваше по-раничко да го потърсиш до ден два пристига. И в такъв случай няма нищо срамно да помолиш Манка или пък ти сама да пишеш лично на другарчето да го потърси. Все пак изненадата е вътре в пакета .
    Но все пак ще завърши в полза на другарчето - щом се разтърсихте ще го намерят.

  4. #124

    Подразбиране

    Моето другарче да не се притеснява ,че се е забавил подаръка .. искам да помоля да ми напише баркода от разписката при изпращането понеже ходих до пощата в петък на 28.12 и ми казаха,че такава пратка няма.. предполагам ,че по баркода по лесно ще открият пратката..
    Редактирано от ksenitka : 02.01.2013 в 15:19.

  5. #125

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от ksenitka Виж мнение
    Моето другарче да не се притеснява ,че се е забавил подаръка .. искам да помоля да ми напише баркода от разписката при изпращането понеже ходих до пощата в петък на 28.12 и ми казаха,че такава пратка няма.. предполагам ,че по баркода по лесно ще открият пратката..
    Аз съм ей сега ще ти драсна едно ЛС.

  6. #126

    Подразбиране

    С подаръка на Цвети явно ще се оправим,но с другия незнам какво ще правим
    albenka30 не е влизала от преди коледа,и няма как да я питам,защо се е забавил нейния подарък,което е лошооооо.



    Чудя сега,понеже утре трябва да пускам осмомартенската игра,въобще дали да я правя.............



    РР.вляза ли в тая стр. точно и антивирусната ми засича нещо,какво ли пък е то..........

    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35692 -моите творби

    Всеки край е едно ново начало!
    Човек е толкова голям, колкотo са големи мечтите му!

  7. #127

    Подразбиране

    Oт вчера и аз си имам подарък....за мое голямо учудване се оказа че колета бил пощата от 19.12.2012 и бях смъмрена че чак сега идвам да го търся....Едната без покана за колет не можеш да я накараш да провери за пратката ,другата ругае че късно идвам..луда работа.. Колета е пристигнал на време но някой не си е свършил работата както, трябва..Важното е ,че успях да си получа подаръка.. Искам да благодаря на моето другарче за чудесния подарък...Имам прекрасен коледен венец ,сладко гобленче със снежковци ,комплект гоблен на Милена стил,сувенирче,коледна свещ ,малко сладко ангелче,гирлянди и сладко изкушение от Мерси и картичка с мили пожелания.Снимчици по късно ще покажа..Благодаря ти ani_bumer2008 за чудесния подарък...

  8. #128

    Подразбиране

    А какво стана с другия подарък.
    Много кофти ако някой остане без такъв!

  9. #129

    Подразбиране

    Момичета, аз наистина останах без подарък. Но няма смисъл да се разваля хубавото настроение от играта. Нищо неочаквано не е станало. Аз се включвам в игрите с желанието да направя хубав подарък, да има игри и да е интересно във форума. Колебая се доста време преди да се запиша, защото ми е трудно да се вмествам във времето. Почти винаги успявам в последния момент. За малко и в тази игра да разочаровам другарчето си Сигурна съм, че който е трябвало да изпраща на мен е имал основателна причина и искрено се надявам, да не е нещо неприятно!

    Нека това да не спира никой да се записва в игрите
    (А аз още малко ще помисля за осмомартенската игра, че ми се събират много неща за правене в този период....и не знам как ще успея Но в никаквъв случай не ме спира това, че не съм получила подаръка в тази игра )

  10. #130

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от manka Виж мнение
    С подаръка на Цвети явно ще се оправим,но с другия незнам какво ще правим
    albenka30 не е влизала от преди коледа,и няма как да я питам,защо се е забавил нейния подарък,което е лошооооо.



    Чудя сега,понеже утре трябва да пускам осмомартенската игра,въобще дали да я правя.............



    РР.вляза ли в тая стр. точно и антивирусната ми засича нещо,какво ли пък е то..........
    Моля да ми извинят всички "играещи" тука(поне аз не съм включила се), но да кажа и аз своята дума

    Ако имате спомен, преди доста време, кога още аз имала тука тема за гоблени - аз споделила, че една жена от Пловдив не ми пратила пари за гоблена и не отговаря на лс и т.д.
    После, кога тука момичета започнали да възмущават се, аз получила от нея само едно лс, лаконично и кратко (и това след 45 дена чакане)
    " днеска ти изпратила пари за гоблен, извини ми за забавяне" - без поне дума пояснение...

    Аз тогаво скрих кое момичето е било това, но сега мисля, че дошло е време да го кажа.... Въпросната госпожа е....
    Редактирано от vishenka : 04.01.2013 в 16:50.

  11. #131

    Подразбиране

    Катенце, ще ми разрешиш да стана твоето другарче? И да ти честита коледа по руското време - на 7 януари?

  12. #132

    Подразбиране

    Хм, от кои времена и аз не участвам в тези игри поради подобни издънки!

    Мисля, че е време да се напрваи черен списък на издънилите се, независимо дали са с основателна (то безочливите хора все ще си измислят някоя житейска драма) или с неоснователна причина и въпросните особи да нямат право да се включват в игрите. Моите наблюдения от години са, че все едни и същи хора правят проблемите и смятам, че е крайно време да се вземат радикални мерки.

  13. #133

    Подразбиране

    Момичета това с подарък на Катето наистина е доста неприятно, но аз исках да повдигна и още един въпрос.
    Някои от последните момичета не са снимали подаръците си и лично на мен едно : " Имам си прекрасен подарък.....благядаря ти.........." не ми стига.
    Аз искам и естетически да се насладя на всеки подарък. А освен това / дали съм права или не/ лично аз като ми се падне човекът на когото ще изпращам, го проучвам какво е ушил във Вашите творби и какви подаръци е изпращал в предишни игре / ако е участвал/. За мен това е важно, защото ми говори доста за човека. Така знам дали да се влагам на 100% или само на 99% Освен това например Славова ни разказваше на пловдивската среща какво е шила, каква рамка търси и какви премеждия са съпъствали подготвянето на подаръка й и т.н..... и така исках да видя подърака й за Фани............. Катето също не е показала подаръка си. Ксенитка също......нищо че са позакъснели. Не може ли да им се порадваме следколедно? За мен това е важно и съм малко разочарована от това...........
    Може някой да не се съгласи с мен........
    http://www.snimka.bg/?album%3baid=326795%3bold=1
    pepinapepina@abv.bg
    Среща 11.01.15 г. неделя за 13.00 часа в " Рандеву"

  14. #134

    Подразбиране

    Това със снимането и аз съм съгласна. А з също невероятно се радвам на всички показани ушити подаръци от игрите...Аз обаче нямам какво да покажа...Не бих лишила никого от удоволствието да види подаръка за мен..само, че нямам.. нищо не получих. Дори едно ЛС би изтрило разочарованието и леката обида в мен

    Но аз пак казвам..никой друг не обвинявам. Никой друг няма вина за случая. Манка ми се обади на скайп-а притеснена, а тя има най-малка вина за ситуацията. Оля милата и тя. Иренка пък дойде лично до нас на 31 декември да ми донесе изненада, защото и на нея и станало неприятно, че нямам подарък от играта. На всички момичета съм искрено благодарна за съчувствието и милите думи, но няма смисъл така да се преекспонира случая. Щом съм решила да участвам в играта - аз съм си преценила риска да не получа и нищо. Много ми се иска да няма повече такива случай и все повече хора да участват в игрите, затова не исках да има негативни емоции в темата.
    И съм сигурна, че каквото и да говорим и правим..риска винаги ще го има .
    Редактирано от Ducky : 04.01.2013 в 20:48.

  15. #135

    Подразбиране

    Реклама:
    Аз не участвах в тази игра, но следих темата с удоволствие. Не ми стигна времето дори да подготвя подаръци извън играта за хората , които исках да зарадвам. Но също искам да подкрепя мнението наpepina_p. И на мен ми се е случвало другарчето ми да не покаже подаръка, който съм се постарала да приготвя и не ми е било приятно. А и аз също проучвам човека който ми се пада в подробности и е хубаво да може да се види какви подаръци е правил и на какво се е радвал.
    А колкото до подаръка на Ducky, наистина е крайно неприятно, защото съм забелязала че тя винаги много се е постаравала в игрите да зарадва другарчетата си. Жалко, че момичето което е трябвало да изпрати не предлага елементарно обяснение - нито на нея нито на организаторката.
    Хора сме, всичко може да ни се случи, но и като хора е редно да се разберем... а не да се крием като мишки.

Страница 9 от 11 ПърваПърва ... 7891011 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •