Страница 2 от 11 ПърваПърва 1234 ... ПоследенПоследен
Показване на 16 до 30 от 157
  1. #16

    Подразбиране

    И при мен пристигна Дядо Коледа с подарък от Мария Стефанова/smiles/
    Благодаря Мария.Всичко което си направила е прекрасно.И без засрамена иконка за играчките по красиви са от моите.
    http://s002.radikal.ru/i197/1212/30/3b1dd1c76979.jpg

  2. #17

    Подразбиране

    И аз изпратих моя подарък по ЕКОНТ. Утре до 13ч другарчето ми ще си получи подаръка. Дано да го хареса

  3. #18

    Подразбиране

    boneli,получих си подаръкааааааааааааааааааа!!!!
    Всичко е изработено с много любов и старание!
    Ето го и него :




    Една част от тях са вече поставени между коледната украса.
    Благодаря много на Нели за коледното настроение което ми създаде

    Весели празници на всички !!!

  4. #19

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от lili49 Виж мнение
    И при мен пристигна Дядо Коледа с подарък от Мария Стефанова/smiles/
    Благодаря Мария.Всичко което си направила е прекрасно.И без засрамена иконка за играчките по красиви са от моите.
    http://s002.radikal.ru/i197/1212/30/3b1dd1c76979.jpg
    Лили, много се радвам, че ти е харесал подаръка ....и стига се прави на по-малко сръчна отколкото си

    Весели празници на всички и от мен!

  5. #20

    Подразбиране

    Имам си, имам си подарък!!! Благодаря ти Гергана/gpiano/ от сърце!!! Имам страхотен гоблен с дядо Коледа, коледна покривка, украса, кутия с лакомства и картичка с мили пожелания. Подаръка е страхотен!!!
    ..::Gobelin World::..

  6. #21

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от keissi Виж мнение
    Имам си, имам си подарък!!! Благодаря ти Гергана/gpiano/ от сърце!!! Имам страхотен гоблен с дядо Коледа, коледна покривка, украса, кутия с лакомства и картичка с мили пожелания. Подаръка е страхотен!!!
    Честито keissi!!!: Наистина стилен подарък!!! Вълнувам се с всички вас и се наслаждавам на всяка една снимка.
    А пък моят подарък тръгна още в сряда следобед с БГ пощи и уж вчера или днес най-късно трябваше да е при моето другарче......
    http://www.snimka.bg/?album%3baid=326795%3bold=1
    pepinapepina@abv.bg
    Среща 11.01.15 г. неделя за 13.00 часа в " Рандеву"

  7. #22

    Подразбиране

    Радвам се, че подаръка ми е пристигнал невредим. Дано наистина е зарадвал keissi

  8. #23

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от gpiano Виж мнение
    Радвам се, че подаръка ми е пристигнал невредим. Дано наистина е зарадвал keissi
    Благодаря ви!!! Подаръка е много хубав и се зарадвах от сърце! Благодаря ти Гери още веднъж!!!
    ..::Gobelin World::..

  9. #24

    Подразбиране

    Привет и от мен! Искам да ви покажа и моя прекрасен подарък от pepina_p.
    Имам си един прекрасен коледен гоблен, книгоразделител, който си позволих да ламинирам сама, комплект с коледни мотивчета, шоколад и ръкохватки. Всичко с коледни мотиви. Прекрасно е! Много, ама много съм щестлива


    Незнам защо в момента не мога да кача снимка. Ще се опитам пак малко по-късно.


  10. #25

    Подразбиране

    А ето и моите снимки да се насладите и вие на прекрасния ми подарък!



    Още веднъж ОГРОМНО БЛАГОДАРЯ НА pepina_p

  11. #26

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Гинева Виж мнение
    А ето и моите снимки да се насладите и вие на прекрасния ми подарък!



    Още веднъж ОГРОМНО БЛАГОДАРЯ НА pepina_p

    Да ти е честито подаръчето и поздравления на майсторката.Както винаги се е представила блестящо!
    Лошият човек е като въглена-ако не те опари,ще те очерни. Анахарсисhttp://eli1958.snimka.bg/tapestries/gobleni.418735

  12. #27

    Подразбиране

    Момичета,искам и аз да се похваля ,защото Дядо Коледа пристигна и при мен и да поднеса хилядите си благодарности на една страхотна приятелка pepina_p,която ме накара днес да се разтопя от щастие.Получих огромен пакет преливащ от конци,панами,схеми,готови комплектовки и какво ли още не,но няма как да им се насладите-нямам техника да покажа
    Един невероятно красив гоблен,майсторски изработен и рамкиран



    Благодаря ти Пепка,при мен Коледа пристигна,благодарение на теб
    Лошият човек е като въглена-ако не те опари,ще те очерни. Анахарсисhttp://eli1958.snimka.bg/tapestries/gobleni.418735

  13. #28

    Подразбиране

    Имам си подарък!!!! Благодаря на Sissak!!! Много съм щастлива! Снимки след малко....

  14. #29

    Подразбиране

    -
    календар за 2013година - трепач
    органайзер - с аксесоари вътре- пласмасова панама, заготовка за картичка, мулине
    гоблен коледен - за да го ушия
    картичка с мили пожелания.
    Благодаря ти мило момиче!
    Редактирано от Hrisi1967 : 12.12.2012 в 17:06. Причина: праваписна грешка

  15. #30

    Подразбиране

    Реклама:
    - ето ги и поотделно- снимките са от калпав фотограф, действителността е умножено по 100.

Страница 2 от 11 ПърваПърва 1234 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •