Страница 11 от 11 ПърваПърва ... 91011
Показване на 151 до 157 от 157
  1. #151

    Подразбиране

    Момичета, ето, че историята си има добрия завършек. В събота имах бележка от пощата за пратка от Пловдив. За съжаление я намерих в пощенската си кутия след 15:00 и нямаше как да си взема колета.
    Така, че днес на православната Коледа си имам подарък от албенка30. И съм много благодарна, всичко е много красиво И разбира се не искам да остава и никакво съмнение, че в мен остава и следа от лоши чувства. Нека и със всички останали е така. И като последно - хайде всички дружно да се записваме в "осмомартенската тема" - нека направим форусмките игри едно чудесно, прекрасно място за забавление и наслада А аз лично обещавам - на Манка най-вече, че може да ме ползва и като резервно другарче в подобни ситуации, с надеждата, че няма да има такива поводи


  2. #152

    Подразбиране

    Поздравления! Прекрасни подаръци! Всичко е добре, когато завършва добре!


  3. #153

    Подразбиране

    Радвам се, че всички вече имат подаръци след известни премеждия! Да ви са честити!
    ksenitka, подаръка ти е много хубав, макар получен и след празника! Гобленчето е много интересно! Както и венеца и другите неща!
    Ducky, и твоят е много хубав, макар доста закъснял!

    Аз също да се похваля с един подарък от ksenitka, с който ме зарадва извън играта след празника изключително много! Много, много ти благодаря за прекрасния подарък! Много ме изненада и много ми харесва! Имам си чудесен сладур - ежко с пудинг , също и чашки за мен и моя съпруг ,в които да си пием кафето сутрин и красив буркан, пълен с бонбони!

    Любовта прави хората по-добри!

    val_slav@abv.bg

  4. #154

    Подразбиране

    Нова година дойде!!! И си имам подарък от marji !!!
    Голямо чакане падна, ама дойде подаръкът и днес съм много, ама много много щастлива. Марианка, много ти благодаря, че направи денят ми прекрасен!!!

  5. #155

    Подразбиране

    Голямо пътуване, бе Светле - от 12 декември до 5 февруари. Пеша да го бяха носили до САЩ, по-скоро щеше да пристигне.

  6. #156

    Подразбиране

    Честито,Светле! Нали сега настъпва китайската нова година, та подаръка си е точно навреме !
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  7. #157

    Smile

    Реклама:
    Честито на decor за "втората" нова година!Много е приятно кагато празниците продължават от декември до февруари!
    А аз искам да благодаря на fani 77 за качените снимки, защото приготвях подаръка си буквално до последния момент и нямах време дори да снимам гоблена.

Страница 11 от 11 ПърваПърва ... 91011

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •