Страница 10 от 11 ПърваПърва ... 891011 ПоследенПоследен
Показване на 136 до 150 от 157
  1. #136

    Подразбиране

    в една от предните игри май пак имаше проблем със същия участник-изпращач, или се лъжа?

  2. #137

    Подразбиране

    tazzzz , не се лъжеш , в предната Коледна игра аз бях получателя и си получих подаръка в последния момент , като всичко беше да се отбие номера. Не смятах да пиша по темата , но точно заради въпросната дама аз спрях с участието си в игрите. Затова сега изпращам само на момичета които са ми наистина близки.

  3. #138

    Подразбиране

    Отдавна не участвам в тези игри, но не мога да се въздържа да не си кажа мнението. Лично аз не съм била ощетена, винаги съм получавала и харесвала подаръците си. Мисля,че и моите подаръци са били харесвани, поне така се е реагирало. Но, поправете ме, ако ме лъже паметта - имало ли е игра без подобни, отрицателни емоции?! Ако всички са получили, то пък има такива, които не са останали много доволни от подаръците си. И, ако при първия случай няма никакво оправдание, при втория случай в кого да търсим вината, кой е виновен,че въпреки старанието от страна на подателя, все пак получателя не е останал доволен. Това е много субективно, колкото и да се стараеш да проучваш, ако изобщо имаш такава възможност, /някои дори тема на творбите си нямат/, пак не си застрахован да не ти харесат подаръка.Хората са различни, с различни вкусове, с различни умения да изразяват радостта си. Някои са естествени в радостта си, други са по-сдържани, но не защото не са харесали, а защото по характер са такива, а трети може и да показват,че са харесали , но дали наистина е така, дали не е само поза?! Винаги такива хубави празници като Коледа, 8 март, Великден, са помрачени от такива постъпки. Крайно време е да се преосмислят тези игри. Не ги отричам, но трябва нещо да се промени. Какво точно - в този момент не мога да дам и аз отговор, добре е всички да помислим и да предложим идеи. За осмомартенската игра няма време, но поне за Великденската да се промени нещо. В противен случай в края на всяка игра ще има по някой разочарован.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  4. #139

    Подразбиране

    Аз рядко участвам в игрите по ред причини, но обичам да следя кой какви подаръци е получил, а и да им се радвам, ей тъй тихичко отстрани.
    Преди няколко години за Великденската игра другарче ми беше Катя /Ducky/ и си спомням какъв невероятен, прекрасен подарък ми направи. Такъв, какъвто само човек с голямо сърце може да направи. И сега като видях че точно тя нищичко не е получила, просто се отвратих, някакси не е справедливо.
    Също така и аз като Мария смятам, че хората трябва да са коректни и честни, а не да се крият като мишки. Какъвто и проблем да е възникнал, живеем в ерата на комуникациите все пак.
    Моето лично мнение е да се направи черен списък на участвали в игрите, които не са си изпълнили ангажимента и в бъдеще те да нямат право да участват. Може би това ще е застраховка, че няма да има разочаровани.

  5. #140

    Подразбиране

    Момичета, явно си има различни хора - аз не мога да си представя да НЕ СИ СПАЗЯ уговорка, но не всички разсъждават така. Имам едно леко предложение - момичета, които не спазват ангажиментите си, да не се допускат за участие. Така ще се реши въпроса, мисля, че е глупаво да се записваш, само за да ПОЛУЧИШ?

    Видях, че и други момичета са писали преди мене, и аз се присъединявам за черен списък.
    Редактирано от Ирка88 : 04.01.2013 в 23:13.

  6. #141

    Подразбиране

    Мисля, че веднъж вече имаше опит за черен списък. Но и това не е гаранция, че няма да се появи нов такъв участник.
    Предлагам ви, да се определи точна дата за пращане на подаръците или най-много три поредни дати.А не както до сега само начало за пращане. След изтичането на тези дати за пращане до два-три дни всеки да изпрати на организатора на играта снимка на квитанцията за изпратения подарък. Така организатора ще може да проследи навреме дали всичко е наред и да реагира своевременно, ако има някакви пропуски.
    Няма да е лошо и да се предвидят доброволни резервни участници, които да могат веднага да изпратят на този, който изпраща, но няма да получи.
    Това са само мои предложения, но помислете върху тях.Не са съвсем неприемливи.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  7. #142

    Подразбиране

    Ами аз преди време пуснах тема със черен списък,но преди няколко дни я изтрих.Така или иначе,аз винаги си водя записки след като свърши играта,и вече знам долу горе,кой не бих записала за игра.Ако се наложи пак мога да я отворя темата.
    Само че ви моля дайте да изчакаме да видим дали albenka30 ще благоволи да ни даде някакво обяснение,може пък и нещо да е станала,случва се все пак.
    А за Катето май коледата ще почне от утре

    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35692 -моите творби

    Всеки край е едно ново начало!
    Човек е толкова голям, колкотo са големи мечтите му!

  8. #143

    Подразбиране

    Добро утро!
    Манка, мила, права си - тази сутрин Дядо Коледа ме събуди в 8:30....децата като никога ме оставиха да поспя...но Еконт - НЕ

    Имам две пратки от Кичка от Бургас и Пепка от Пловдив. Момичета мили, много ви благодаря! Не знаете само с какво неудобство ги приех...не е честно така...

    После...като ги отворих..ми стана едно такова много хубаво..и малко просълзено.
    Страхотни неща сте ми изпратили:
    От Пепина имам толкова хубаво писмо:

    И от Кичка - невероятните красоти с лентички:

    И от двете имаше много лакомства - на малките очичките им светнаха като видяха всичко
    Много ви благодаря за всичко!
    Не знам как по-добре да изразя чувствата си!

  9. #144

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Ducky Виж мнение
    Добро утро!
    Манка, мила, права си - тази сутрин Дядо Коледа ме събуди в 8:30....децата като никога ме оставиха да поспя...но Еконт - НЕ

    Имам две пратки от Кичка от Бургас и Пепка от Пловдив. Момичета мили, много ви благодаря! Не знаете само с какво неудобство ги приех...не е честно така...

    После...като ги отворих..ми стана едно такова много хубаво..и малко просълзено.
    Страхотни неща сте ми изпратили:
    От Пепина имам толкова хубаво писмо:

    И от Кичка - невероятните красоти с лентички:

    И от двете имаше много лакомства - на малките очичките им светнаха като видяха всичко
    Много ви благодаря за всичко!
    Не знам как по-добре да изразя чувствата си!

    Кате,страхотни подаръци си получила от момичета с ГОЛЕМИ СЪРЦА,защото ти го заслужаваш-да са ти честити!
    Лошият човек е като въглена-ако не те опари,ще те очерни. Анахарсисhttp://eli1958.snimka.bg/tapestries/gobleni.418735

  10. #145

    Подразбиране h

    Да кажа и аз какво мисля за случилото се. Имахме съфорумка СВЕТА от Плевен, която нито изпрати подарък нито реагира след това, а в същото време си направи тематичен блог. Тази жена имаше голяма производителност и винаги би могла да направи колетче, но не. Наглостта й стигна до там след време да предложи във форума за продажба комплектовка. След моята реакция изтри поста си.

    В играта в която аз участвах се случи така, че моето другарче в последния момент уврежда бродерията и притеснена от случилото се избира неувреден детайл и подходящо го рамкира. Допълнението в пакета беше толкова впечатляващо, че аз се притесних.
    Разлика между човек с достойнство и такъв незаслужаващ внимание.

    Аз съм за предложението да се поставя срок за "представяне" на квитанцията на организатора. Манка, извинявай за допълнителния товар. Така ще има време за реакция. Тогава някой ще получи много подаръчета. Ехаааа.
    Хубаво изживяване са игрите. За тези, които играят и тези, които не играят, но се наслаждават на видяното.

    Поздравявам Катето-Дъки за интелигентната реакция.
    Хубави следващи празници на всички.
    КЕЛЕБЕК

  11. #146

    Подразбиране

    Страхотни изненади сте приготвили за Катя! Направо думи нямам - наистина красиви изненади, момичета! Заслужавало си е ранното ставане, Кате!

    Въпреки поредната издънка се убеждавам, че 98 % от съфорумките са ЗЛАТНИ МОМИЧЕТА!

    И нека игрите да продължат!

  12. #147

    Подразбиране

    Катенце, честито ти новогодишни подаръчета - страхотни са , ама си ги заслужаваш на 100%

  13. #148

    Подразбиране

    Пепи, наистина е хубаво да има снимки и да се проучва внимателно , защото понякога получените китайски артикули носят по-скоро огорчение, а не еуфория ....

  14. #149

    Подразбиране

    Ето обещаните снимки от моя подарък.

  15. #150

    Подразбиране

    Реклама:
    Цитат Първоначално написано от ksenitka Виж мнение
    Ето обещаните снимки от моя подарък.
    Благодаря ти за снимките!!! Макар и следколедно те ме накараха да се усмихна. Гобленчето не съм го виждала и ми изглежда сладурско!!! Това по мое мнение е от хубавите подаръци в играта............ само мое мнение...
    http://www.snimka.bg/?album%3baid=326795%3bold=1
    pepinapepina@abv.bg
    Среща 11.01.15 г. неделя за 13.00 часа в " Рандеву"

Страница 10 от 11 ПърваПърва ... 891011 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •