Страница 3 от 11 ПърваПърва 12345 ... ПоследенПоследен
Показване на 31 до 45 от 157
  1. #31

    Подразбиране

    Благодаря ти Sissak! Весели празници на всички!

  2. #32

    Подразбиране

    Хубави празници и на теб.Дано с този подарък съм усмихнала деня ти

  3. #33

    Подразбиране

    И манкааа има подарък урааа,мноооооого е готин,после ще ви го покажа
    Само да му се порадвам още малко и почвам снимковия материал
    Цвети,благодаря ти мило другарче

    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35692 -моите творби

    Всеки край е едно ново начало!
    Човек е толкова голям, колкотo са големи мечтите му!

  4. #34

    Подразбиране

    Така първо от сърце пак да благодаря на другарчето си cecunka
    и почвам да показвам---- вижте каква хубава подложка за елха ми е направила Цветито,това ме изненада най-много-


    И да продължим--страхотни ДМС конци,като ги гледам какви цветове са вътре,и чак ми е жал да ги ползвам.Заготовки за картички имам и кутия,които ще трябва да направя,само обаче да си харесам моделче и ги почвам.Престилка за бутилка и картичка с много мили пожелания.





    Весели празници на всички

    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35692 -моите творби

    Всеки край е едно ново начало!
    Човек е толкова голям, колкотo са големи мечтите му!

  5. #35

    Подразбиране

    Manka, радвам се че ти харесва подаръка
    Ще си открадна твоите снимки, защото аз забравих да снимам преди да пратя подаръчето
    на всички, които пълнят тази страница с красота и положителни емоции.

  6. #36

    Подразбиране

    Страхотни подаръци, момичета!
    Да са ви честити!

  7. #37

    Подразбиране

    Честити подаръци момичета.И браво на момичета които са ги изработили.
    Весели празници.

  8. #38

    Подразбиране Голяма изненада днес

    То това моето направо за роман ще стане...........
    Пише ми Манки преди 2 дни:
    "Би ли ми написала моб.телефон,че другарчето ти ще праща с куриер.Благодаря предварително"
    Пиша аз телефона и днес чакам.
    Получава се колета от баща ми /дакото съм на работа/ и аз нетърпеливо го питам по телефона: Прочети ми поне името кой ми праща.../ вълнувам се като първолак/
    Той слага очилата и чете: Мариана Демирева Бургас.
    Аз викам: Ама това е организаторката на играта, да не грешиш нещо.
    Изобщо не допусках, че може Манка ди ми изпраща. И като се разсмах, че ме е метнала тази Манка.......
    Пакетът пристгна в този Коледен прекрасен вид- да те е жал да го отвориш:
    После внимателно отварям- всичко подредено като по конец и изпипано до последният детайл:
    Най- впечатляващото вътре беше сладурският Дядо Коледа оформен в красива махагонова рамка:
    Освен това вътре още много перфектно избродирани и оформени неща- престилка с Джудже, 2 сърца с Коледни мотиви, комплектовка на любимата ми фирма Vervaco. Специалитетът на Манка мънистено бужи- пръстен, картичка, поставка.
    Ей, таз Манка направо ме ошашави
    Ами то да кажа БЛАГОДАРЯ е направо малко.....
    http://www.snimka.bg/?album%3baid=326795%3bold=1
    pepinapepina@abv.bg
    Среща 11.01.15 г. неделя за 13.00 часа в " Рандеву"

  9. #39

    Подразбиране

    Pepina честито.Манка ти е приготвила какво винаги чудесни подаръци. Прекрасен Дядо Коледа.

  10. #40

    Подразбиране

    Ух,че хубави подаръци!!!Влюбих се в Дядо Коледа избродиран от manka!Страхотни сте!

  11. #41

    Подразбиране

    Ей, че хубаво в тая темичка!Честити подаръци, момичета и браво на всички работливи джудженца, които са изработили подаръците.Съжалявам, че не можах да се включа този път, но всеки ден надничам в темичката и много ви се радвам.

  12. #42

    Подразбиране

    Опааа и моето другарче си е получило

    мило другарче,желая ти много много весели коледни и новогодишни празници

    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35692 -моите творби

    Всеки край е едно ново начало!
    Човек е толкова голям, колкотo са големи мечтите му!

  13. #43

    Подразбиране

    И аз имам вече подарък от мойто другарче! Прекрасен подарък ми е пратила Катето 58 Много, много благодаря! Зарадва ме изключително много и ти благодаря от сърце! Всичко страшно много ми хареса! Имам си най-хубавия коледен гоблен - на лъскава панама е - много е сладък, моето семейство много го харесаха, също и кухненски комплект, с който ще си приготвя коледните ястия, също страхотна картичка с пожелания и шоколадови лакомства, които почти веднага бяха изядени, едвам сварих да снимам, а коплектовката на Дименшънс много ме трогна, ще си я ушия за следващата Коледа непременно, тази серия ми харесва и отдавна хвърлях по едно око към нея! Катя, като го ушия непеменно ще ти го покажа!
    Бродираното гобленче стои страхотно до нашата елха! Вече са подрредени вкъщи, а някои са изядени!
    Полюбувайте се и вие на моя хубав подарък!
    Огромно благодаря на Катето 58 !


    Редактирано от sLaV : 13.12.2012 в 18:33.
    Любовта прави хората по-добри!

    val_slav@abv.bg

  14. #44

    Подразбиране

    Честити подаръци на всички получили до тук!Прекрасни са !
    От днес и аз съм вече в редиците на получилите.Щастливка съм!Благодаря ти Юра !Всичко е прекрасно!
    Гоблена -зимна приказка !Веднагаще си го закача!


    Играчки за елхата /толкова е закачлива тази звездичка/,картичка с мили пожелания и моето любимо птиче.Свещичка със свещник и салфетка изработена с хардангер/супер/.Панама и кълбета специално за хардангера .Явно ще се шие следващата година мноооого хард!

    Ръкавичка със късмет и бонбони докато си разглеждам красотите да се подкрепя .Не съм се изморила мила , щастлива съм !Благодаря ти от сърце, желая на теб и цялото ти семейство весели празници !

    Весели празници и на вас момичета !

  15. #45

    Подразбиране

    Реклама:
    Много красиви подаръци сте получили!!!Да са ви честити и поздравления на тези,които ви ги изпращат!!!Весели празници

Страница 3 от 11 ПърваПърва 12345 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •