Страница 4 от 11 ПърваПърва ... 23456 ... ПоследенПоследен
Показване на 46 до 60 от 157
  1. #46

    Подразбиране

    Мила, Пепен, удоволствието е изцяло мое - постарах се да направя по малко от това което ти допада. Вложих цялото си старание и се радвам, че моите хрумки са ти харесали. Пожелавам ти прекрасни коледни дни и щастливи празнични мигове
    Може би не е точно тук мястото но искам да изкажа искрените си благодарности на Иренка / kati 31/ която ми угоди и намери кълбетата за хандангер.
    Прекрасна вечер на всички

  2. #47

    Подразбиране

    Скъпа sLav радвам се, че моят скромен подарък ти е харесал гобленчето го бродирах с голямо удоволствие защото и на мен много ми харесва.Пожелавам на всички весели и щастливи коледни и новогодишни празници с поздрав Катето 58

  3. #48

    Подразбиране

    Благодаря за пожеланията Катето 58! Весели празници и на твоето семейство!
    Честито на всички, които дотук са получили подаръци, всичките са много хубави! А останалите да чакат още малко, имайте още мъничко търпение
    Любовта прави хората по-добри!

    val_slav@abv.bg

  4. #49

    Подразбиране

    И аз си имам подарък от rositsa благодаря ти мила Роси за прекрасният подарък всичко е много красиво и изработено с вкус
    Приятни коледни и новогодишни празници на всички :blueflow
    Ето и снимки.




  5. #50

    Подразбиране

    Браво на изпратилите и честито на получилите. Страхотна тема си имаме!
    Моето подаръче също е готово за изпращане, но ще закъснее, защото нямам възможност да излизам тези дни. Но ще пристигне преди Коледа де

  6. #51

    Подразбиране

    Ох, boneli, отдъхнах си! Радвам се, че съм те зарадвала! Най-много съжалявам, че не можах да намеря подходящ червен сатен за да го зашия за гръб на тишлайфера и че е малко поизмачкам от сгъването.

  7. #52

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от albenka30 Виж мнение
    Прикачен файл 166880Момичета, и аз сьм от пьрвите,получили подарьци.Имам цял кашон,пьлен с изненади,довечера ще има снимки.БЛАГОДАРЯ ТИ,ПЕТЯ-sunnytoето и снимките
    http://www.goblenite.org/attachment....0&d=1355504324

    Dano naistina da ti e haresal i pone malko da sam te zaradvala

  8. #53

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от sunnyto Виж мнение
    http://www.goblenite.org/attachment....0&d=1355504324

    Dano naistina da ti e haresal i pone malko da sam te zaradvala
    Няма начин наистина да не се хареса твоят подарък Петя. Всичко е съчетано перфектно на тематика и вкус! Просто е стилно!!! За изпълнението няма смисъл да пиша.........твоето винаги и перфектно!!!Поздравления!!!
    http://www.snimka.bg/?album%3baid=326795%3bold=1
    pepinapepina@abv.bg
    Среща 11.01.15 г. неделя за 13.00 часа в " Рандеву"

  9. #54

    Подразбиране

    Честито ви, момичета!Не съм в играта ,но сърдечно ви се радвам на подаръците!Чудесни сте!Весели празници на всички и много ,много усмивки и здраве!

  10. #55

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от pepina_p Виж мнение
    Няма начин наистина да не се хареса твоят подарък Петя. Всичко е съчетано перфектно на тематика и вкус! Просто е стилно!!! За изпълнението няма смисъл да пиша.........твоето винаги и перфектно!!!Поздравления!!!
    Mnogo ti blagodaria za prekrasnite dumi

  11. #56

    Подразбиране

    Mnogo ti blagodaria di di d za prekrasnia podarak koito si napravila za men STRAHOTEN e




  12. #57

    Smile Падарък

    И аз си получих подаръка от Пепа Петкова Вулева (pepen). Благодаря за прекрасните неща който сте направили за мен. Съжалявам много но не мога да кача снимките самия сайт не ми дава да кача снимките. По късно ще пробвам пак . Още веднъж Благодаря. Ще се пробвам да кача във фейса профила ми е Slavqnka Ivanova Ако искате там вижте снимките.

  13. #58

  14. #59

  15. #60

    Подразбиране

    Реклама:
    Втория адрес ми е подаръка малка е снимката ама само така става да я покажа.

Страница 4 от 11 ПърваПърва ... 23456 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •