Показване на 1 до 7 от 7

Тема: въпрос

  1. #1

    Подразбиране въпрос

    Имам въпрос към момичетата от Пловдив,има ли магазин в който да продават от чешките маниста

  2. #2

    Подразбиране

    моля за помощ тези които бродират с мъниста, с какъв вид мъниста се бродира понеже гледах чешките,а те са поне осем девет вида,ще бродирам икона,а не знам от кои да поръчам.

  3. #3

    Подразбиране

    Аз ползвам за иконите китаиски мъниста, които се продават по нашите магазини и нямам проблем, но можеш да си поръчаш и чешки ако искаш с такива да бродираш. От тук
    http://brodiranibijuta.com/?page=about_us

  4. #4

    Подразбиране

    Благодаря ти.само още нещо трябва да са от лъскавите нали не от матовите разгледах твоите красоти леле ама ти имаш невероятни творения,но на твоите икони лицата не са с мъниста,а на моята схема всичко е с мъниста
    Редактирано от fartunta : 08.12.2012 в 12:59.

  5. #5

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от fartunta Виж мнение
    Благодаря ти.само още нещо трябва да са от лъскавите нали не от матовите разгледах твоите красоти леле ама ти имаш невероятни творения,но на твоите икони лицата не са с мъниста,а на моята схема всичко е с мъниста
    Иконите които предлага Оля от Бродираните бижута / линка дето ти е даден е за нейния сайт / са такива - лицата са рисувани и върху тях не се бродира. Даже тя комплектова и мънистата.Иначе в Пловдив на Бижуленд има доста мъниста.Асеновградския магазин е доста по-беден откъм асортимент.

  6. #6

    Подразбиране

    Много благодаря.

  7. #7

    Подразбиране

    Реклама:
    момичета как се прави пренабор в ПМ

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •