Страница 1 от 2 12 ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 24
  1. #1

    Подразбиране Ръченицата

    Момичета, да не кажете , че съвсем мързелувам? Да взема да покажа защо хижата на ГК и ХАЕД-а са в шкафа. С това съм заета - "Ръченицата", комплектовка на фирма Вачеви 1:4 с детайли 1:1.

  2. #2

    Подразбиране

    Toni невероятен гоблен, винаги съм го харесвала!
    Поздравления за избора

  3. #3

    Подразбиране

    Ти си го преполовила Тони.Красиво става.

  4. #4

    Подразбиране

    Тони, чудесен избор си направила за което те поздравявам !Какви размери е 1/4
    kalvacheva@abv.bg
    skype: zlatka kalvacheva

  5. #5

    Подразбиране

    75 на 48 см, 32 цвята + 7 за лицата.

  6. #6

    Подразбиране

    Много е хубаво
    v_g_g@mail.bg

  7. #7

    Подразбиране

    Тони, чудесен гоблен и голям напредък, като се има предвид какви големи и красиви гоблени шиеш едновременно!!!

  8. #8

    Подразбиране

    Стъпките на танца научих, сега остава публиката да наредя

  9. #9

    Smile

    Напоследък много ми харесват такива мотиви..........
    Чудесно се получава,

  10. #10

    Подразбиране

    Прекрасен е.Само не разбирам кога успяваш?За един месец такъв огромен напредък.

  11. #11

    Подразбиране

    Завърших я! Не съм много доволна от резултата, има какво да се желае още от комплектовката

  12. #12

    Подразбиране

    Много е красив,изобщо недей съжалява

  13. #13

    Подразбиране

    На коя фирма е тази комплектовка? Много ми харесва този гоблен. И аз нещо се замислям дали да го шия, макар, че не си падам много по такива обемни работи.
    Опссс видях на коя фирма, то си пишело. А има ли други фирми, които комплектоват този гоблен.

  14. #14

  15. #15

    Подразбиране

    Реклама:
    Да, "Милена стил", Росица Бакалова "Български гоблен" и "Ади- DMC" имат разработки по тази картина. В интерес на истината, тази която уших на "Гоблени Вачеви" ,ми допада най-много. Но се получи доста пикселовано. Цветовете не ми харесват особено, има какво да се промени в тях. А и схемата е безсмислено усложнена. Прекалено много близки цветове, които се сливат на панамата и изобщо няма смисъл от толкова сложна схема. Това е мое лично мнение! Абсолютно не е валидно за всички!

Страница 1 от 2 12 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •