Показване на 1 до 10 от 10

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Момичета, някой друг има ли от Русия или Украйна? Продължавам за търся някой...
    На Вишенка два пъти й писах съобщение за само за последните две седмици-отговор въобще не получих...

  2. #2

    Подразбиране

    Ще ти отговоря на твоят въпрос - другите рускини и украинки в форума няма.

    По повод "въобще не ми отговорила" - мисля, че бих било редовно след първите ти обвинения и обсъждане на мене в форума - "колко съм лоша, че не ти отговарям" - първо да се извиниш, че станало объркване.

    Второ - смятам, че ако искаш услуга от мен, заради коя аз трябва ангажирам роднините си, занимавам се с посрещане на пратка и препращане и - първо трябва попиташ мога ли ти я окажа, а само след това да ми даваш нареждания в лично съобщение, как да пратя ти нещата, как да ги препращам и т.д.

    И тъй като ти вече оплакала се на мен пред целият форум, че ВЪОБЩЕ не ти отговорила (необосновано) - аз сега имам пълно право да не ти отговарям

  3. #3

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от vishenka Виж мнение
    Ще ти отговоря на твоят въпрос - другите рускини и украинки в форума няма.

    По повод "въобще не ми отговорила" - мисля, че бих било редовно след първите ти обвинения и обсъждане на мене в форума - "колко съм лоша, че не ти отговарям" - първо да се извиниш, че станало объркване.

    Второ - смятам, че ако искаш услуга от мен, заради коя аз трябва ангажирам роднините си, занимавам се с посрещане на пратка и препращане и - първо трябва попиташ мога ли ти я окажа, а само след това да ми даваш нареждания в лично съобщение, как да пратя ти нещата, как да ги препращам и т.д.

    И тъй като ти вече оплакала се на мен пред целият форум, че ВЪОБЩЕ не ти отговорила (необосновано) - аз сега имам пълно право да не ти отговарям

    Оля, в грешка си аз съм рускиния, но знам много добре български

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •