Страница 1 от 3 123 ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 31
  1. #1

    Подразбиране Великденски яйца

    Яйцата са боядисани.
    Ето и резултата:
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  2. #2

    Подразбиране

    Не случих тази година на хубави бои и съм бясна.Два дена си играх да рисувам,а накрая боите развалиха целия ми труд.......... :twisted: :twisted:

  3. #3

    Подразбиране

    Ама моля ти се, разкошни са ти яйцата, просто да ти е жал да ги ядеш Красота....

  4. #4

    Подразбиране

    Яйцата са много хубави и така, в крайна сметка за да уцелиш добри бои за яйца напоследък си е нужен доста късмет. Аз лично боядисвам яйцата в събота, защото тогава имам време. Обаче не се давам толкова труд, боядисвам само с памуци, за по-бързо, по-лесно, пък и красиво. Много внимание отделям обаче на месенето на козунаци, по цял ден се занимавам с тях и накрая се изяждат за нула време.

  5. #5

  6. #6

    Подразбиране

    С какво се рисуват яйцата отгоре, та са толкова хубави, 4ак да те е страх да ги пипнеш. Много ми е интересно, ако може да ми кажете как става, та в събота да изненадам дъщеря ми.

  7. #7

    Подразбиране

    Яйцата ти са много красиви,не се ядосвай! При мен много се начупиха,въпреки чи ги варих според всички предпазни начини :twisted: .В събота пак ще боядисвам. :wink:
    Никой човек не е остров, затворен в себе си;
    всеки е парченце от сушата, частица от океана;
    и една буца пръст да отвлече морето
    nelibak@abv.bg
    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=134200

  8. #8

    Подразбиране

    Страхотно! Поздравления Я издай техниката за рисуване върху боядисаните вече яйца, че стоят така релефно тези заврънтулки /например на цикламеното яйце по средата/ Аз ще боядисвам в събота, че ако не е нещо супер сложно да се пробвам...

  9. #9

    Подразбиране

    Страхотни са яйцата. Аз така и не си намерих писалка. Но за догодина ще търся пак. Ето и моите яйца.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  10. #10

    Подразбиране

    Общ вид.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  11. #11

    Подразбиране

    А ето ги и пъдпъдъчите яйчица, много са сладурски.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  12. #12

    Подразбиране

    Браво Джема страхотни са и твоите яйца...абе въобще тук започва да става много пъстро и шарено...великденско

  13. #13

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от man4e
    Страхотно! Поздравления Я издай техниката за рисуване върху боядисаните вече яйца, че стоят така релефно тези заврънтулки /например на цикламеното яйце по средата/ Аз ще боядисвам в събота, че ако не е нещо супер сложно да се пробвам...
    Купих си от Била писалка за рисуване с восък.Купих си и различни цветове восък,но не го използвах,а по препоръка на Наталина си купих пастели(мазни).След,като сварих яйцата,първо ги нарисувах с молив,след това чупя по малко парче от пастела,слагам в писалката и държа писалката за 2-3 секунди над запалена свещ и рисувам.След това ги боядисах.

  14. #14

    Подразбиране Христос Возкресе!

    Така са облечени моите яйчица тази година.

  15. #15

    Подразбиране

    Реклама:
    Браво!Много оригинална идея.

Страница 1 от 3 123 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •